0

@macio_944 Znowu obrażasz osoby które mają inne poglądy niż twoje.
Tak Braun jest skrajnym politykiem ale to tylko jest odniesienie i porównanie do innych polityków. Skrajność sama w sobie nie może być zła.
Jaki był cel wymienienie tu tych zbrodniarzy? Sugerowanie czegoś?
Sam uważam że Braun powinnien się ogarnąć bo przegina i ma dużo występków ale też ma kilka dobrych cech które jego wyborcy akurat doceniają.

0

@VegetaPolska Był odcinek wybielający go więc to było pewne że wróci.
Oczywiście złodziej tłumaczył że on nie wiedzioł że plagiatuje xd

0

@AbelKabel W tamtym meczu ligowym zagrajmy super przecież.Wynik nie odzwierciedlał tego całkowicie bo przegraliśmy ale tamten mecz powinniśmy wygrać kilkoma bramkami.
To że nie przegraliśmy wczoraj nie oznaczają że graliśmy dobrze.

0

@Comentateiro Moim zdaniem nie krytykuje na wyrost
Nie był to nasz mecz ewidentnie.
Pierwsza połowa była okej ale druga bardzo słaba a zmiany nie pomogły.

0

@luna666moon Taka odpowiedź że Sorloth strzelił bramkę chwilę po wejściu Araujo, oczywiście spalony ale Araujo nawet nie był blisko.

1

@ShawnC Jego podania w pole karne były żałosne, byle by wbić w piłkę pole karne a na koniec sprokurował głupiego wolnego przed samymi polem karnym.

4

TRAGICZNE zmiany.
Gerard Martin- myślałem że nie da się być gorszy niż Balde w tym meczu, udało mu się.
Araujo- wszedł ale czy obrona stała lepsza?
Nie, z Cubarsim lepiej to wyglądało.
Lewandowski- zapamiętałem go z jednego zagrania- super podania szkoda że na kontre dla Atletico
Garcia- pogubiony i często spóźniony.


Natomiast najgorszym zawodnikiem w tym meczu był bez zwątpienia Raphinhia l.
Mam nadzieję że ten mecz Argentyny z Brazylią nie siadł mu na psyche.

0

Udało się.
Bardzo słaby mecz do oglądania

0

@Stinger_ Tak widziałem, miał cudowne zagrania ale też bardzo słabe.
Nie oddał jednego dobrego strzału w tym meczu.

0

Najlepszy nasz piłkarz w ataku w tym meczu zszedł xD

1

Lewy idealna piłka na kontre dla Atletico...

2

Następny sęp
Z Raphinhii się hipokryzja wylała xD

1

To się skończy 0:1
Za dużo bramek padało ostatnio między tymi drużynami,to nie było normalne.

0

Raphinhia dalej na boisku xD
Nie rozumiem zdjęcia Ferrana.

0

Dobry pomysł z Garcią.
Frenkie i Pedri pójdą wyżej

0

Od razu wypad z boiska.
Przysępił niesamowicie gdy wynik na styku.

1

Fermin i Raphinhia do zmiany natychmiast.

0

@Tomiveb Ziomek przerwa jest xD

0

Jaskowiak po prostu przegrał.
Chciał zagrać na nosie Mentznenowi a przyniosło to odwrotny skutek.
Ogromne tłumy ludzi.


2

Mam wrażenie że przez to że Fermin jest na boisku nasza gra w środku pola nie jest płynna i nie ma komu grać piłki wyżej.
Jestem ciekaw ile było podań Frenkie-Fermin i Pedri -Fermin.
Moim zdaniem jest do zmiany.

0

@kanver_ Przecież tu Alvarez mocno ucierpiał xD

0

@kanver_ Bo Lewy ma jeden dobry element - wykończenie.
Raphinhia robi więcej(niekoniecznie w tym meczu) a nie tylko uderza na bramkę

0

Świetny pomysł Ferrana by to górą grać ale trochę za mocno

0

Raphinhia powinnien do Ferrana grać

0

@Kitek1640 To chyba oczywiste.
On by nawet nie ruszył do takiej piłki.

0

Świetne wyjście na pozycję,dobra szybkość i idealne wykończenie.

0

@Lewangoooolsky Jak tam?

0

Co tam mówiliście?

6

Media miały rację.
Atletico ofensywne... Na kostki naszych

3

Hahahaha
Piękna drukarnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?