Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Na miejscu Roberta Lewandowskiego większość piłkarzy już dawno by odpuściła."
Tak głupia teza że szkoda czasu ją obalać.
Lewy gra do teraz w kadrze by śrubować wyniki indywidualne a nie myśli o wygranej czegokolwiek.
4
Ktoś kto domaga się Lewego który tak naprawdę też gówno gra na jakiś cieniasów z Malty powinnien się rozpędzić i walnąć baranka w ścianę.
Powinniśmy wyjść rezerwami i walnąć że trzy bramki do przerwy a nie debatować jaki skład byłby najlepszy Maltę.
4
@MesQueUnClub_87 Działa
NFZ
Wybierz jedno
1
@mordini123 Byłem przekonany że wygrany gra w naszej grupie.
A faktycznie to Holandia zagra nami.
0
To ile Ferran bramek strzeli w Warszawie?
2
Ale tego Yamala to jak najszybciej trza się pozbyć.
Dzwonić do Jagi i może zgodzą się wymienić go na Pululu.
5
Holandia zesrala się w karnych?
Nowe,nie znałem.
2
Pedri musisz!!!!
0
Yamal :(
Słabo wykonany karny
1
Ferran ładnie to trzeba przyznać
1
Pirlo w meczu legend strzela genialnego wolnego.
To jak jazda na rowerze tego się nie zapomina.
1
Nie wiem co oni tam biorą ale też chce.
Janusz Kowalski proszę państwa.
1
@Kgorecki2500 Czysta woda:)
2
Tomaszewski xD
4
Bednarek:
"Najważniejsze aspekty nam wyszły, zagraliśmy na zero z czym mieliśmy ostatnio problem"
Co oni tam ćpią?
0
Jakub Kamiński:
"Litwini zaskoczyli nas dobrą organizacją gry"
Oni są poważni?
13
Probierz po meczu:
"Kontrolowaliśmy mecz"
"Stwarzaliśmy sobie okazję"
"Litwa dawno nie przegrała więcej niż jedną bramką"
Szkoda to nawet komentować.
2
Tak będzie xD
3
Żenada i kompromitacja.
2
Ogromna radość.
Bramka po rykoszecie w 80 minucie z reprezentacją czwartej kategorii.
3
Reprezentacje się rozwijają a my się cofamy.
Ostatnio graliśmy z Szkocją i oni potrafili grać ładnie i rozsądnie piłką.
Litwa to samo dzisiaj momentami.
A my gdzie jesteśmy w tej chwili?
Zdelegalizować tych piłkarzy, trenerów i polskie szkolenie bo tu nie ma pół pozytywnej rzeczy.
1
Ale fart xD
To powinnien być gol dla Litwy
0
W końcu koniec połowy.
Już nie mogłem się doczekać.
0
@D10SLEO A gdzie tu są dociągnięcia?
8
Litwa potrafi imponować xD
Jak każdy zespół w meczu z nami.
0
Jak dla mnie to Litwa lepiej wygląda.
Dramat
2
Ale to Lewy przyspieszył xd
2
Kilka razy czułem to i się zawsze sprawdzało.
Aura kompromitacji jest gęsta.
12
PiS wyleciał z TVP ale paskowy został xD
2
@Joe_Pesci Real Madryt nie potrafi dzieciaka wychować to zrobi to Rapha