Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GeneralXavi Albo zacząć w 10 i wpuścić go po 10 sekundach.
A tak na poważnie to ja uważam że należy mu się seria meczy od pierwszej minuty przy tak tragicznej formie Lewego.
7
Jeszcze ich wysadzić z pucharu króla i można mówić że przegrali cały sezon w miesiąc.
0
@Ogorinho1974 Za co mam go przepraszać?
Grał tragicznie i jedna bramka tego nie zmienia.
Brawo za strzelenie tej bramki bo przyczynił się do wygrania ale wcześniej sabotował grę i być może wynik byłby inny wcześniej gdyby grał chociaż przyzwoicie
5
Ferran dał mi tym golem na 4:2 1000zł
Dziękuję!!!!!!!!!!!!!
0
Hahaha
Idealnie
Bardzo dobrze autobusiarom
0
Świetna strata Lewego i stał jak kołek
0
Lecimy z tymi pajacami
3
Ewdentna ręka tam była.
4
63 minuta
0 zmian
Kilka dramatycznych postaci na murawie
Flick chce to przegrać?
3
Lewandowski nie miał dobrego zagrania w tym meczu.
Cały się potykał, tracił piłkę, zabierał piłkę gdy nie powinnien, zmarnował setkę.
Już nie mówiąc o dynamice czy bieganiu
Dramat
15
Flick nie powinnien ściągać Lewandowskiego.
Powinno to zrobić al-hilal
1
Xavi Atletico klepał jak chciał chciałbym przypomnieć.
8
Zamiast wygrywać to przegrywamy.
Lewy do zmiany
0
Brakuje Frenkiego i porządku w środku pola.
Nie możemy złapać rytmu przez to.
0
Prawie go zabił.
Tfu na symulanta
5
Po co to Lewy brał?
Balde by miał idealnie na strzał...
I chyba Kounde to mial na myśli podając
1
@SelloutCrowd Yamal oprócz wykończenia robi sto innych dobrych rzeczy, Lewy nie.
2
To musi być gol
0
Już wiadomo kogo sędzia dzisiaj będzie faworyzował.
Real Madryt
1
Co tu się stanęło xD
1
@HypeR Moim zdaniem Hylissang ale kto co lubi.
0
@macio_944 Nie ma to jak zaprosić, gościa rzucić liczby z dupy, nawet nie podał z jakiego roku są te liczby a później zwalił obowiązek tłumaczenia się z tego Mentznenowi
Jeśli ten dziennikarzyna chciałby naprawdę dowiedzieć się jaki ma Menztnen na to pomysł to by poprosił go o przygotowanie się do tak złożonego pytania jakim jest pytanie o konkretne liczby
Natomiast jemu chodziło tylko o ośmieszenie Menztnena i poniekąd mu się to udało w perfidny sposób
0
@HypeR To już 1:1 xd
Przejachali się teraz po nich.
Dla mnie ten Ivern kompletnie bez sensu był.
1
Powiedzcie mi że żartują.
https://x.com/Fladnag___/status/1900544891798552771
1
@gumaz Zdarzają się oczywiście ale nie ma porównania z tym co się działo np 10 lat temu jeszcze.
0
Pada u was śnieg bo u mnie w Krakowie tak xd?
1
Rok temu to samo powiedział jak był w tragicznej formie xD
7
Podobno to chore prawo obowiązywało aż 17 lat.
To było jakieś kuriozum a ktoś to przyklepał i nikt nie chciał tego zmieniać.
4
@Bobo25 Lepszy taki który biega po mieście niż taki który wykorzystuje dzieci do robienia kampanii
1
@michal26 1.Mentzen
2. Nie podoba mi się to w nim że ubiega się o to stanowisko.
Uważam go za najlepszego kandydata spośród tych którzy ogłosili swój start ale nie za najlepszego z całej swojej partii.
Myślę że ma większe szanse niż miałby Bosak w tych konkretnych wyborach ale uważam że jest to trochę słabe że Konfederacja nie zaproponowała tego co miała najlepsze czyli Bosaka.
3.Na pewno nie zagłosuje na Trzaskowskiego,lista powodów jest ogromna, natomiast co mi się podoba na pewno to znajomość języków obcych.