Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Tak sytuacja się bardzo różni i w Rumunii jest o niebo gorzej,pogwałcono prawa wyborcze, prawa obywatelskie, demokrację.
Demokratyczne wybory to w Rumunii prawo tak jak w większości krajów w Europie a te wybory i poprzednie nie mają już nic wspólnego z prawem więc z praworządnością nie ma to nic wspólnego.
Przez złamanie prawa może wielu ludzi stracić zdrowie a nawet życie bo dojdzie niewątpliwie do zamieszek.
1
@arasz1819 hahaha
Wykorzystaj szansę i zamilcz.
1
@arasz1819 Żal mi ciebie naprawde że musisz się ośmieszać by próbować go jakoś obronić.
Naprawdę doceniam że w tak trudnych warunkach bez argumentów dążysz do swojego celu.
0
Kobiety podstępem zwabione by robiły za tło wyborcze Rafała Trzaskowskiego.
https://x.com/KoneserUnii/status/1898646859826040887
1
@Azazel_Pazuzu Tarczyński to największy krzykacz a jest zwykłym pionkiem, powinnien siedzieć cicho i udawać że istnieje skoro woleli wybrać Nawrockiego niż jego.
Tu zachował się jak kretyn,w sumie nie pierwszy raz
Co do Sikorskiego to też powinnien czasem zamilknąć bo ma poważną funkcje a zachowuje się czasami jak pajac.
1
Ciekawe czy teraz UE wstrzyma jakąś kasę dla Rumunii tak jak nam wstrzymali za "brak praworządności. Pewnie nie bo obecne władze są odpowiednie dla UE.
0
@Aragorn33 Moje bzdury?
Napisałem że wydobycie węgla jest objęte opłatą ets.
I to jest fakt a ty odwracasz kota dupą i mylisz metan z dwutlenkiem węgla.
Nie ma co dalej dyskutować bo się ośmieszyłes.
0
@Aragorn33 Co ma dwutlenek węgla do metanu? Hahaha
0
@Aragorn33 Tak?
Poproszę o źródło tych cen netto w takim razie.
0
@michal26 Tak.
Dokładniej to opłatą są objęte gazy które się dostają do atmosfery podczas wydobycia np.metan
Oficjalna strona UE.
https://eur-lex.europa.eu/PL/legal-content/summary/eu-emissions-trading-system.html
Dodam jeszcze że wpływ na koszty wydobycia ma dużo rzeczy związanych z ets np transport gdzie ropa taką opłatę też zawiera.
1
@Aragorn33@michal26
Wydobycie też jest objęte opłatami ets od 2021 roku.
Także widać że @Aragorn33 nie wie o czym pisze albo specjalnie manipuluje bo kiedyś mu to napisałem.
28
To że niektórych nie obchodzi śmierć nieznanej i obcej osoby to coś normalnego ale miejcie trochę wyobraźni.
Piłkarze i sztab na pewno są poruszeni i przeżywają to bardzo.
W końcu to bliska im osoba z którą pewnie widywali kilka razy w tygodniu.
Bardzo dobra decyzja i nie wyobrażam sobie by podjęto inną decyzję.
4
Uczciwy będę walkower i dopisanie 3 pkt na konto Realu Madryt.
3
Oddajcie mi mecz złodzieje jedne
4
@blakkudium Szkoda że Cancelo odszedł.
Na zmiennika byłby idealny i ogarniał by oba boki obrony.
0
@Danny Gaucho @Trojanek23
Po pierwsze sezon jeszcze się nie skończył.
Po drugie każdy może się pomylić
Po trzecie pisałem w innym komentarzu też że Wojtek jak dojdzie do formy to będzie super.
Póki co Wojtek nam wybronił jeden i brawa za to dla niego.
Niech broni tak dalej to będzie super bo póki co tych bardzo słabych meczy np. Benfiką w grupie czy z Realem Madryt ma więcej niż tych wybitnych jak ten ostatnio.
Zdenerwował mnie jedynie fakt że gdy faktycznie Pena był lepszy na tamten moment to stracił miejsce w składzie uważam że to niesprawiedliwe w stosunku do Hiszpana.
2
Jedna baba dwa wózki wzięła xD
1
@arasz1819 Tak ci koledzy mówią?
Tylko uważaj żebyś czegoś nie złapał.
3
Haha dobre, statyści nie ogarnęli.
3
Oni już przechodzą samych siebie.
Co za kompromitacja.
0
@tbas Nigdy nie ma 100% pewności
W każdych wyborach o takiej skali nie ma pewności a do nieprawidłowości dochodzi zawsze.
Natomiast to co wiemy o wyborach w Rumunii dużo rzeczy wskazuje na to że to ich rząd wpływał na wybory a gdy to się nie udało anulowali je całkiem i próbowali zamknąć typa który wygrywał w sondażach
1
@Kgorecki2500 Moim zdaniem ktoś mu pomógł po prostu by odebrać komuś głosy.
4
Ależ ładnie przerzucają puste kartony hahaha
9
Jak widać demokracja na pełnej.
Demokracja jest dla nas nie dla was.
Jak na Białorusi.
0
@Comentateiro Myślę że większość mieszkańców nie ma pojęcia o tym.
3
@Comentateiro Jakby była tylko jedna taka inwestycja to bym im bił brawo w tej Warszawie.
Strefy relaksu
Wielkie jajo
Słynny kibel
Wielki kloc czyli muzeum sztuki za ponad pół miliarda
Przepłacone kładki
I to powyżej.
A to tylko na szybko z głowy.
Już nie mówie o remontach i konserwacjach takich inwestycji.
Za taką niegospodarność politycy i urzędnicy powinni ponosić srogie konsekwencje
15
Tak się wydaje pieniądze w Warszawie
A potem gadanie że nie ma kasy na coś co by realnie wpłynęło na poziom życia obywateli
330 tysięcy za wysypanie kory( niektórzy podają 160 tysięcy)
1
@arasz1819 Napisał że czekają na oficjalne dane i będą informować na bieżąco więc za co mają przepraszać?
0
@michal26 W sumie to nie sprostowanie.
Bosak wyraźnie napisał że czekają na konkretne dane bo policja się do tego nie odniosła.
1
@JimMorrisonFCB Jaka ucieczka?