Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Galan to jedna wielka pomyłka.
Co on tam robi?
Z nami to samo grał,Yamal go wkręcał w ziemie od niechcenia
0
@Encore Musi mieć klauzulę. Pewnie nie podali
0
Jaka klauzulę ma Alvarez?
0
Arsenal już wygrywa 3:0
Nieźle
2
Proszę ruszmy po niego w lecie.
Takiego napadziora nam potrzeba,nie mówię o tej bramce.
On albo Isak.
1
@Comentateiro Porownujesz firmę do wyborów gdzie ludzie są manipulowani, okłamywani i szczuci jednych na drugich xD Po za tym większość ludzi się nie interesuje polityką więc o jakim doświadczeniu tu mowa.
To tak jakby doświadczony lekarz poszedł pracować jako informatyk i powiedział że przecież ma doświadczenie.
Po drugie ci "doświadczeni" to głównie wyborcy Pisu więc widzę to "uczenie się na błędach"
0
@Comentateiro PiS niszczył praworządność.
Obecny rząd też ją niszczy.
Jeszcze nie w takiej skali oczywiście ale spokojnie dopiero dwa lata rządzą.
0
@Comentateiro Zawsze mi przykro patrzeć na ludzi którzy oszukują samych siebie.
Chyba że w to naprawdę wierzysz no to też współczuję.
Jak Pisowski beton ech.
0
@macio_944 Najnormalniejszy xD
Zapoznaj się z definicją tego słowa a potem takie bzdury pisz publicznie.
Po za tym piszesz o skrajnościach a
Trzaskowski to człowiek o poglądach mocno lewicowych.
1
@Comentateiro Gdyby nie płacz "konserwy" to zostało by to uwalone.
Także możesz dziękować "konserwie" że Polska idzie do przodu.
0
@MesQueUnClub96 Nie ma czegoś takiego jak zmiana płci.
4
@Cochise Bosak byłby lepszym prezydentem ale nie osiągnął by takiego wyniku jak Mentzen.
Mentzen mógł zacząć wcześniej bo ma na to kase.
Czas Bosaka będzie za 4 lata kiedy konfederacja zbuduje struktury i rozpoznawalność.
Bosak i Menztnen o tym wiedzą dlatego Sławek startuje
0
PoPisowskie praktyki mają się świetnie.
0
@Comentateiro I co z tego że są najmniej doświadczeni.
To oznacza że podejmują złe wybory?
Co do drugiego zdania ty to źle rozumiesz.
Postrzegasz spór jako coś negatywnego.
To powinno być normalne że ludzie bronią swojego poglądu i walczą o swoją wizję i pomysł na to państwo między sobą, oczywiście w cywilizowany sposób.
3
@Bobo25 No nie. To całkowicie temu przeczy.
Konfederacja była liderem w przedziale 18-29 a teraz i w 30-39 więc zachowuje swoich wyborców z wcześniejszych lat.
42
@draxidox KO i hipokryzja?
To przecież synonimy
2
A tu analiza poszczególnych grup wiekowych.
Gdyby prezydenta wybierali tylko osoby z przedziału 18-39 lat to Mentzen byłby prezydentem w pierwsze turze.
1
@ProMILs Zaczął się chyba już proces który zawsze się powtarza.
W wyborach zawsze dzieje się tak że plankton zbliża się do granicy błędu statystycznego.
2
Najnowszy sondaż prezydencki od OGB
Mentzen przekracza grubo 20% a Hołownia upada co raz niżej.
Dwa miesiące do wyborów robi się co raz ciekawiej.
4
@Kondziubarca Dramatyczny wynik 3D.
Nawet jakby nastąpiło rozstanie to PSL ani Polska2050 nie ma szans dostać się do sejmu.
0
@turhiay Wilk tak ale nie w takim stopniu jak wyżej wymienieni.
Po za tym bardzo coś mało go w mediach ostatnimi czasy.
0
@turhiay Aktualnie nie ma kto.
Braun czy Korwin są nie do podrobienia w tym aspekcie.
1
@Kondziubarca Warto dodać że to jedna z najlepszych sondażowni w Polsce.
9
@Comentateiro Kwestia dyskusyjna xD
Nawet jeśli byłaby prawdopodobna w 10% procentach wymagam by władze rozważyły taki scenariusz.
Po za tym uważam że Europa o tym wiedziała bardzo dobrze tylko ważniejszy był biznes i patrzenie na siebie, nie oszukujmy się takie np Niemcy w dupie mają Ukrainę i najchętniej to by nadal robili interesy Ruskimi. I tak będzie po zakończeniu wojny.
0
@barcelonaLM Ja nie mówię że to będzie prędko.
To może być rok,dwa ale to będzie nieuniknione.
W tym czasie Rosja będzie zdobywać co raz więcej terenu.
Dla Ukrainy jest bardzo na rękę zakończyć to tu i teraz jeśli USA by się wycofała z pomocy.
0
@barcelonaLM Jeśli Europa nie wymyśli nic sensownego a na to wszystko wskazuje to USA zmusi Ukrainę bo inaczej ona padnie w końcu.
32
@Comentateiro Po aneksji Krymu było bardzo prawdopodobne że Rosja pójdzie dalej a co robiła Europa przez następne lata?
0
@FCB_dimiC Nie da się jednoznacznie tego stwierdzić bo zmiennych jest od groma.
Natomiast najlepszy Browar w Polsce to dla mnie Pinta.
28
Szybciej niż myślałem.
Tak jak pisałem wczoraj, Europa nic nie ma do zaoferowania i to Stany mają karty na ręce i Trump o tym wie.
Europa najpierw pompowała Putina kasą przez wiele lat a później sama zamiast rosnąć w siłę to niszczyła się od środka swoimi własnymi durnymi pomysłami.
Tak to jest jest lewica dorwie się do władzy.
28
Nie dla Neymara w Barcelonie.
Nawet jakby on płacił Barcelonie za trzymanie go.