0

@Borneo Była gotowa xd
I czekała i czekała i obudziła się z ręką w nocniku.
To się nazywa naiwność i brak przygotowania na różne scenariusze.

5

Najgorsze jest to że w całej tej sytuacji Europa całkowicie przespała moment i nie zbudowała wspólnej wizji dotyczącej zakończenia tej wojny a mieli na to ogrom czasu. Trzy lata wojny a tu nic.
Moglibyśmy tyle zyskać jako Europa przy takich złych relacjach USA-Ukraina niestety jak zwykle nieudolność jak zawsze na pierwszym miejscu.
Płacz o to co wygaduje Trump i jaką politykę realizuje jest wyrazem naszej nieudolności bo póki co nic nie możemy.
Jeśli Europa się nie obudzi to za chwilę Zełenski wróci z podkulonym ogonem do Trumpa i zgodzi się na wszystko.

0

@Cochise W tej sytuacji moim zdaniem Zełenski nie miał zbytniego pola manewru, każde rozwiązanie na tą chwilę ma ogromne minusy dla Ukrainy bo nie mają tak naprawdę żadnych argumentów

0

@papryk13 Przerwa techniczna jest xD

1

@michal26 sprawdź warunki bezpiecznego kuponu
Jeśli dobrze pamiętam to na fortunie żeby zagrać bezpieczny kupon to kurs całkowity musi być minimum 100 a pojedynczego zdarzeniach max 3.5

0

@NeroTFP1 Autokorekta czasami piękne figle sprawia.
Niestety już nie mogę edytować

0

@Comentateiro Jeśli myślisz że w jakikolwiek sposób emocjonuje się pisząc o Trzaskowskim czy Tusku to cię zawiodę.

0

@tbas Nie uważam że to normalne.
Faktycznie to był niecodzienny widok tylko co z tego?

3

Mam wrażenie że niektórzy zbyt emocjonalnie podchodzą do polityki międzynarodowej i skupiają się na rzeczach nie istotnych.
Trump i Żeleński chce ugrać jak najwięcej dla swojego kraju. To jest biznes a niektórzy tego nie rozumieją kompletnie.
Ta rozmowa była żałosna, wyglądało jak kłótnie o politykę tu na La Rambli.
Tylko że to nie ma znaczenia jak to wyglądało, ludzie chcą by to ładnie wyglądało z kulturą a najważniejsze są decyzje które zostały podjęte a w tym wypadku ich brak.
Na ten wojna będzie trwała i na tym powinniśmy się skupić a nie na tym jak ta konferencja wyglądała bo nie ma to znaczenia.

0

@michal26 Ja się nie zgadzam.
Uważam że dla wyborców Konfederacji po prostu Trzaskowski jest nie wybieralny po prostu nie i koniec.
Jakby startował Sikorski to co innego.


5

Komentarz usunięty

5

Georgescu wypuszczony ale jak to przecież to ruski agent i go słusznie zatrzymali xD



11

Hahaha złoto.


0

@Damiain Ja bym dom postawił na to xd
To będzie koło 2%

0

@michal26 Nawrocki ma ogromne szanse w drugiej turze.
Historia pokazała że w każdych wyborach sumowanie wyników poszczególnych kandydatów mówi który obóz je na końcu wygrywa.
Na tą chwilę historycznie według aktualnych sondaży pierwszej tury w drugiej turze wygrywa Mentzen albo Nawrocki

9

@michal26 Ktoś ładnie odleciał.
Już nie mówiąc o 19% Nawrockiego to 8% Hołowni wygląda jeszcze zabawniej

2

@Bocheno1 na pączka to chyba że nadzienie ląduje w środku.

4

Faworki od babci? TOP
A wy co pewnie pączki z biedry?
Nawet mi was nie żal.

0

@Jakchcesz Dla was każdy z prawicy jest ruską onucą
Służby rumuńskie już pokazały przy wyborach co potrafią.

6

Jakby zagrał 3-5 z rzędu w podstawowym składzie to można by tą tezę potwierdzić.
A tak wyciąganie wniosków po 60 minutach z bardzo silnym rywalem to skrajna głupota.

0

@HypeR Ciepło im się zrobiło bo zobaczyli że gracze odchodzą po ich absurdalnych decyzjach i bardziej jest opłacalne dawać skiny za darmo.
To było do przewidzenia że przyniesie im to odwrotny skutek niż zakładali.
Dobrze że się szybko opamiętali bo lol by na tym mocno ucierpiał.
Osobiście wywalone w skiny mam, choć fajnie czasami jakąś skrzyneczkę otworzyć.

5

Nawet Miller ma więcej rozsądku niż co niektórzy.


16

@michal26 Polski rząd nie zareaguje pewnie.
Jakby to był Owsiak to co innego xD

8

@Aragorn33 Unika debat xD
Ma debatować z Zandbergiem?
W jakim celu?
Mentzen proponował debaty Hołowni czy Nawrockiemu bo tam może zdobyć wyborców.
Lepiej pojechać na małą wiochę niż marnować czas na 2% kandydata których wyborców i tak się nie da przekonać.

0

@Derean Pierwsza bramka na jego konto.
Nie wiem gdzie były te kluczowe interwencje.
Po ostatnich dobrych występach dzisiaj zagrał słabo.

0

@robsesh Frenkie faktycznie powinnien zagrać ze 2-3 piłki do przodu a tego nie zrobił ale po za tym grał dobrze.

0

@DonAndresFCB To nie dziwny traf.
Nie było po prostu sytuacji by zagrać takie piłki bo Yamala i Rapha nie dryblowali tak jak w drugiej połowie i na boisku było znacznie mniej miejsca w polu karnym.
Po za tym Ferran jeśli chodzi o ustawianie się zagrał bardzo dobrze.
Skuteczność tylko była tragiczna ale reszta elementów była na dobrym poziomie.

0

@Cule2013 wybaczcie rozpędziłem się xd

0

0

@szyper i umiejętności...
Pierwsza bramka na jego konto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?