Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Potrzebujemy przede wszystkim szybkich i wybieganych piłkarzy.
A nie kloca który piłki nie dotknie bo będzie mało akcji ofensywnych z racji czerwa.
1
Raphinhia się nie spodziewał tego podania niestety bo się zatrzymał w pewnym momencie l.
Szkoda
0
@Pitinho Jaki autobus?
Z Lewym który nie biega hahaha
1
Wiadomo pupilek musi grać.
1
@kryhaa Oczywiście że Lewego.
Tu trzeba grać szybko i przede wszystkim biegać przez 90minut z pełną intensywnością
0
Hahahaha Olmo xd
Co ten Flick wymyślił
3
To chyba oczywiste że Lewy zejdzie prawda?
Tu trzeba wybiegać ten mecz i grać indywidualnie na skrzydłach
1
Zamiast kur wygrywać 1:0
To gramy jednego mniej.
Klasyk
5
Akcja Benfiki po stracie Lewego.
Ależ gra koncert
2
"Napastnika rozlicza się z liczb"
Więc nie można się czepiać Lewego.
Tak niektórzy twierdzą.
1
Lewy co za dramat
0
Nie rozumiem tego narzekania że gra Frenkie.
Casado znacznie obniżył loty a Frenkie trzyma równy dobry( nie bardzo dobry) poziom. Holender nie popełnia ostatnio tych karygodnych błędów co mu się zdarzały na początku sezonu i dzięki niemu nasza gra jest uporządkowana w przeciwieństwie gdy gra Casado.
Jeśli czegoś bym się czepiał teraz Frenkiego to jego strach przed podjęciem ryzyka gdy ma okazję posłać piłkę za linię obrony,czego kompletnie nie rozumiem bo on potrafi to robić i ma świetny przegląd pola.
0
Czy ta oferta jest prawdziwa czy nie to myślę że Barcelona powinna też sprzedawać jak mamy okazję sporo zarobić
https://x.com/ManagingBarca/status/1897318173957087395
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Komentarz usunięty
12
@Borneo Ile ci płacą za te fanatyczne wpisy które nic nie mają wspólnego z rzeczywistością i godzą w polski interes narodowy?
14
@Borneo To nie myśl bo ci to ewidentnie nie wychodzi.
26
Tusk dalej realizuje polityke opartą na kłamstwie,mimo że sam apelował o jedność w sprawach bezpieczeństwa.
0
@vangoor To jaki teren byłby neutralny według cb?
Ukraina,Polska,USA?
Mińsk brzmi najrozsądniej dla obu stron.
1
@Katalonik97 Dla mnie to był typowy mecz LM w fazie play off.
Żadna drużyna nie chciała się otworzyć bo wiedzą że jest jeszcze rewanż
0
@tbas Jak te osoby płacą składki to jak najbardziej pomoc im się należy tak jak innym z zaburzeniami psychicznymi.
0
@daniel32778 Słaba gra przez 90 minut oprócz dwóch momentów na pewno zmieniają przebieg gry i bardzo prawdopodobne też że wynik też
3
@tbas Nie ch z nimi bo są to osoby z zaburzeniami i należy im pomóc a nie okaleczać ich mówiąc że dobrze myślą że są kims innym niż się wydaje.
1
@Cule2013 Sławek to fan Barcelony więc sam pewnie by wybrał tryplet xD
10
@Comentateiro Hahahaha
Daj już spokój fanatyku.
29
Hołownia zezłomowany
7
Oni pół akcji nie chcieli przeprowadzić.
Ja wiem że to dwumecz i rewanż grają u siebie ale bez przesady.
0
Dawać jeden gol Atletico i kupon wejdzie
9
Ewidentny faul na Alvarezie
0
Wszystkie bramki po indywidualnych akcjach