Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Zdarzają się oczywiście ale nie ma porównania z tym co się działo np 10 lat temu jeszcze.
0
Pada u was śnieg bo u mnie w Krakowie tak xd?
1
Rok temu to samo powiedział jak był w tragicznej formie xD
7
Podobno to chore prawo obowiązywało aż 17 lat.
To było jakieś kuriozum a ktoś to przyklepał i nikt nie chciał tego zmieniać.
4
@Bobo25 Lepszy taki który biega po mieście niż taki który wykorzystuje dzieci do robienia kampanii
1
@michal26 1.Mentzen
2. Nie podoba mi się to w nim że ubiega się o to stanowisko.
Uważam go za najlepszego kandydata spośród tych którzy ogłosili swój start ale nie za najlepszego z całej swojej partii.
Myślę że ma większe szanse niż miałby Bosak w tych konkretnych wyborach ale uważam że jest to trochę słabe że Konfederacja nie zaproponowała tego co miała najlepsze czyli Bosaka.
3.Na pewno nie zagłosuje na Trzaskowskiego,lista powodów jest ogromna, natomiast co mi się podoba na pewno to znajomość języków obcych.
0
Atletico Madryt powinno być zniszczone
4
Przekręt roku dla mnie.
2
To uznali czy nie?
4
Ja już byłem pewny że to leci nad bramką xD
0
Czyli konkurs "kto się nie zesra"
3
Tam powinien być rożny
10
Dobra dawać te karne bo chce zobaczyć jak Vini drugiego karnego marnuje.
1
Lenglet jednak rozwiązał to po profesorsku
1
Hahahaha hahahaha
Najlepszy moment dwumeczu
3
@nabial Przecież u Xaviego Dembele miał u nas najlepszy okres a Raphinhia też z sezonu na sezon był co raz lepszy.
Ludzie mają krótką pamięć widzę
0
@Comentateiro Ale właśnie on innych obowiązków nie wypełniał.
To że nasz atak wyglądał znakomicie i tworzyliśmy sobie okazję to głównie zasługa Yamal, Raphinhii i Pedriego
7
Zaczął się zmasowany atak na Menztnena.
Czyli się boją.
7
@MessiForeverTheBest A widziałeś rekord goli w jednym roku kalendarzowym?
To jest dopiero kosmos
3
Giertych to nie ma łatwo na tym Twitterze.
9
Co by nie mówić to Liverpool był w tym dwumeczu drużyną po prostu słabszą.
Zasłużony awans PSG.
1
Dembele bardzo pewnie.
Aż za pewnie jak na niego.
1
Hahaha to było pewne
1
@Kgorecki2500 Chciałbym pochwalić tu Donalda ale nauczony doświadczeniem najpierw poczekam na te szkolenia ministrów i wtedy ewentualnie pochwalę.
2
Lepiej się nie dało podsumować gry naszego ataku.
0
@regatta52 Trzeba szukać kogoś konkretnego a nie pół środków.
Isak, Alvarez, Lautaro to moi kandydaci choć o każdego bez wątpienia byłoby piekielnie trudno.
0
No i pięknie.
Prawie wszyscy zagrali bardzo dobrze a gra wyglądała pięknie.
VeB!
8
Bardzo dobry mecz Frenkiego z przodu jak i z tyłu.
0
Najsłabsi dzisiaj schodzą.
0
Frenkie chciał za bardzo.
Powinnien to puścić bo sam już nie mial z czego