Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W tamtym roku też były dwa przypadki i co?
Po za tym sam pewnie jesteś takim antyszczepem bo nie wziąłeś dawki przypominającej którą zaleca się co 10lat w przypadku tej choroby.
0
@lithotripter Nie można porównywać partii ze sobą i na tej podstawie określać czy co jest centrum czy prawicą.
Jakby w Polsce była tylko np Konfa i PiS to co? PiS byłby partią lewicową? No nie.
Koalicja obywatelska ma poglądy lewicowe i tyle w temacie.
Bliżej centrum jest moim zdaniem Hołownia czy nawet PSL.
0
@lithotripter PO
Centrum
Wybierz jedno
2
@BorzyKrzys Możemy podziękować ich wyborcom, nawet jakby spluneli na nich to by powiedzieli że deszcz pada.
0
@michal26 To ważne by dostać się do drugiej dla PiSu nawet jak by tam przegrali moim zdaniem
To będzie ogromny cios dla nich jak Mentzen wygra z ich kandydatem i odbije się bardzo na scenę polityczną w następnych latach.
2
Polski zakład 1.5k pracowników upada.
Przyczyna?
Głównie Koszty energii i emisji CO2 .
Więcej Zielonego ładu.
0
@michal26 Tak pisałem i tak uważam.
Typowy krzykacz i tak jak napisałeś cham.
Natomiast myślę że idealnie się nadaje do utrzymania w ryzach betonu i dałoby by to o wiele lepszy wynik niż bez jajeczny Nawrocki.
No cóż trzeba się cieszyć że wybrali Nawrockiego.
1
@blakkudium Jak nie?
Bilet na mecz trzeba kupić albo abonament na telewizję a to są nie bagatelne sumy dla nas.
0
@Danny Gaucho Nie do końca ściągnął obrońców bo jak widać jeden stał jak kołek który właśnie był najbliżej Ferrana.
Edit: to był Lenglet
6
@Kgorecki2500 Jak widać PiS cały czas rozmyśla podmianke Nawrockiego albo poddali się walkowerem xd
1
@Koperek01 Każda partia zbiera kasę od ludzi.
Nie ma żadnych wyjątków
0
@Dalhi Oczywiście że nie ma i nie będzie.
Tu chodzi o gonienie króliczka a nie złapanie go
1
@Eklerek Podobno Yamal marzy o transferze do Jagi
2
@Kondziubarca Żyje mi się znacznie lepiej gdy wiem że Pan Donald Tusk ściga pisiorów,nic innego się nie liczy.
2
@July_6_BcN W tęczowej koalicji wszystko jest możliwe
0
@Encore Niekoniecznie, zależy jaką ma klauzulę.
1
Ściągnąć Messiego na pół roku a ten zwabi Alvareza do nas.
Plan idealny xD
0
Casado podobno 2 miesiące pauzuje
Ktoś ma coś więcej?
Osłabienie które odczujemy
0
@Gall No i jest to strasznie głupie i niesprawiedliwe.
3
@mekston Słabo to wygląda.
20 lat w piłce i dopiero teraz mu się to udało i pewnie też kupił sobie tą bramkę jak mundial.
1
@michal26 Właśnie szukałem zdecydowanych i nie mogłem znaleźć. Dzięki
0
@tbas Uważam że Tarczyński byłby lepszy.
Nawrocki ma problem by utrzymać beton Pisowski w ryzach a Tarczyński tego problemu by nie miał, plus do tego ma jakąś charyzmę.
1
@tbas Nie zgadzam się.
Gra się przez 90 minut a nie przez dwie sekundy.
4
Najnowszy sondaż opinii 24 dla RMF
Trzaskowski 32%
Nawrocki 19.5%
Mentznen 18.9%
Hołownia 5.7%
Reszta poniżej 3%
Niezdecydowani 14.2%
PiS coś długo zwleka z podmianką Nawrockiego
1
@KamQiX To że Lewemu wyszła jedna akcja nie oznacza że nie zagrał tragicznie.
Gdyby nie sabotował gry do 70 minuty to być może wynik byłby inny.
Z nim graliśmy jednego mniej i to jest fakt.
Nie można oceniać kogoś meczu po jednym przebłysku.
0
Olmo, Balde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeneralXavi Albo zacząć w 10 i wpuścić go po 10 sekundach.
A tak na poważnie to ja uważam że należy mu się seria meczy od pierwszej minuty przy tak tragicznej formie Lewego.
7
Jeszcze ich wysadzić z pucharu króla i można mówić że przegrali cały sezon w miesiąc.
0
@Ogorinho1974 Za co mam go przepraszać?
Grał tragicznie i jedna bramka tego nie zmienia.
Brawo za strzelenie tej bramki bo przyczynił się do wygrania ale wcześniej sabotował grę i być może wynik byłby inny wcześniej gdyby grał chociaż przyzwoicie