Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frenkie chciał za bardzo.
Powinnien to puścić bo sam już nie mial z czego
0
@gumaz Jeszcze nie ale spokojnie max do jutra coś będzie. Nie bądź niecierpliwi.
0
Frenkie dzisiaj świetny występ.
0
@Eto'o9 R10 Ferran chociaż biega na tym boisku i z nim nasz cały atak chodzi płynniej i można z nim pograć.
To że jego skuteczność jest średnia to ma inne pozytywy.
0
I po co on w środku pola dotyka tą piłkę trzy razy skoro każdy jego ruch to dwa ruchy rywala.
1
Lewy to jest dramat nie od dziś.
To że ma dobry wynik bramkowy na ten moment nie zmienia faktu że z nim bardzo często gramy w 10.
0
Raphinhia!!!!!!
0
Dobra ściągnijcie to piłkarską tragedie.
0
Brakuje mi Olmo w tym meczu jeśli chodzi o ofensywe
1
Lewy jeszcze z pretensjami xD
Faul ewidentny
0
@zeko0 No i tam powinnien być faul
0
Fantastyko.
Zaczarował jak na Mundialu
0
Lewy teraz się nie popisał.
Nie poszedł na tą tak jak mógł a miał zapas jeśli chodzi o spalonego
1
Araujo dramat.
Szczęsny też mógł to wyciągnąć...
0
Yamal to chciał podawać? xD
1
@michal26 Sąd konstytucyjny podjął decyzję o unieważnieniu wyborów
0
Dzisiaj gładkie 4:0. Mówie wam tak będzie
2
@michal26 Nawet jakiś były komisarz UE powiedział że to Unia miała wpływ na uniewaznienie wyborów.
Demokracja jest dobra ale w jedną stronę.
Śmiszek to odsuniecie Georgescu od wyborów nazwal demokracją xD
0
Rambla ogarnięta to jeszcze zostało 8 minut na zrobienie porządnego kuponu
0
@MessiForeverTheBest Kurde to następnym razem musze wrzucić więcej do puszki
1
@Bocheno1 A może więcej?
0
Na PC bez problemowo Rambla działa a na telefonie za żadne skarby nie chce...
Edit: Działa wasza dobra energia pomogła albo reinstal przeglądarki jedno z dwóch
4
@KamQiX Ale realmadryt.pl działa cały czas bez zakłóceń.
Nie rozumiem
3
Śmiszek myli demokrację z działaniami wyjętych z państw dyktatorskich a Budka mówi o delegalizacji PiSu.
Tak wygląda demokracja według największych demokratów jakich znał świat.
1
@adamek20151 A to mnie teraz zaskoczyłeś tą informacją.
2
Jesteśmy zgubieni.
0
@michal26 Tylko że Kidawa spadła dramatycznie nisko i myślę że mimo wymiany to część wyborców zostało wtedy przy Hołowni.
Co do Hołowni jeszcze, to 8% jego wygląda komicznie
I to jest dość dziwne że Hołownia ma tu 8% a jednak Trzaskowski utrzymuje praktycznie taki sam wysoki % w sondażach.
To komu on odbiera Hołownia w tej chwili głosy?
Wychodzi na to że PiSowi skoro Menztnen cały czas rośnie.
0
@michal26 Pytanie czy ta wymiana nie będzie za późno.
Jak chcą to zrobić to muszą zrobić to tu i teraz a nie zwlekać jeszcze miesiąc bo może być jeszcze gorzej.
Miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie i Nawrocki z dumą uplasuje się na 3 miejscu xD
0
@Rewolucja123 Lewemu pewnie smutno że jednak sam jest w takiej sytuacji :D
1
@michal26 Robili to z gracją
Jeszcze ta baba co telefon trzyma xD
https://x.com/krolbijedame/status/1897921390499471514