Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ludzie co się z wami dzieje?
0
@FcPortoFan1999 Ja rozumiem że chcieli coś zmienić ale nie w taki sposób.
Jak chce się zmienić kogoś takiego jak Yike to po prostu trzeba wziąć topowego gracza a SkewMond dla mnie jest przeciętny.
0
@takisobiektos coś czuję zmiany w składzie G2.
Niech dzwonią po Jankosa xD
0
@kamyk_23 Nie uważam go za zbawcę nawet nie za najlepszego kandydata którego konfa mogła wystąpić ale tak lepszy niż lewicowy Rafałek i jego niebezpieczne poglądy.
4
@Aragorn33 Wystarczy że część wyborców KO zagłosuje na Mentzena.
Wszystko w waszych rękach!!!
:D
0
Sociedad to wyszło z połowy w drugiej połowie? XD
1
@turhiay Akcja za którą można bardziej pochwalić niż zganić.
2
Nie była to łatwa sytuacja Ferrana
Bardzo sobie ułatwił to przyjęciem piłki ale strzał by gorszy
4
Przyjęcie genialne Ferrana
2
To była setka.
Nie odbiło się przypadkiem to i nie ma bramki.
0
Yamal OMG
Ferran dobrze wychodził
2
Piękne przyjęcie Lewego.
Do tego nas przyzwyczaił.
0
@MesQueUnClub96 Jest pierwszy bo Mbappe miał tragiczny początek sezonu.
Teraz Francuz jest w gazie i w moment odrobił straty.
Mogę się z tobą założyć o 200 zł na cele charytatywne że Lewy nie zdobędzie.
4
Nie dziwię się że nie ma dopingu i cisza na stadionie.
Taką sztukę trzeba oglądac jak w teatrze
0
@Pitinho xD
Od trzech miesięcy bez formy,bez szans na pichichi.
3
Lewy Out!
Nie może być tak że przez większość czasu kopie się po czole a później jeden tapin tłumaczy wszystko w jego grze.
0
@sebo939 Nie chciał, specjalnie kopnął e nogi zawodnika Sociedad
1
Olmo strzelił bramkę Casadem xD
0
Farfocel trochę ale grunt że wpadł
0
@MesQueUnClub96 No tak bo Pedri by takiej nie zagrał.
Po za tym to całkowicie inna sytuacja bo teraz on był wyżej a nie Olmo czy Pedri.
1
Olmo bardzo dobrze i w odpowiednim momencie się przewrócił.
Ewidentny ruch ręką i sędzia nie mógł postąpić inaczej.
0
Czemu Pedri albo Olmo muszą presowawac bramkarza tak jakby mało biegali a gwiazdeczka z 9 sobie stoi co najwyzej na przecięcie linii podania?
2
@Toretto gymbeam
4
@norbi77 Bawi mocno
7
Hołownia z wyzwisk i ataków na Mentzena przestawił się na stand up
2
Mimo obrzydliwej kradzieży karnego dla Betisu żenujący klub jakim jest Real Madryt zasłużenie przegrywa.
0
Tu są argumenty mówi cwiakalaxD
Kur to jest 100% karny a Laboga gada że nie jest przekonany
0
Roque by trafił...
1
@michal26 To było do przewidzenia.
Nie oszukujmy się nikt o zdrowych zmysłach nie stanął by po stronie Zeleńskiego.
USA ma karty w ręce a nie Ukraina
4
@Cule1234 Tymczasem sędziowie gdy w meczu Realu Madryt przeciwny bramkarz trzyma piłke:
1
2
9