2

Ludzie co się z wami dzieje?



0

@FcPortoFan1999 Ja rozumiem że chcieli coś zmienić ale nie w taki sposób.
Jak chce się zmienić kogoś takiego jak Yike to po prostu trzeba wziąć topowego gracza a SkewMond dla mnie jest przeciętny.

0

@takisobiektos coś czuję zmiany w składzie G2.
Niech dzwonią po Jankosa xD

0

@kamyk_23 Nie uważam go za zbawcę nawet nie za najlepszego kandydata którego konfa mogła wystąpić ale tak lepszy niż lewicowy Rafałek i jego niebezpieczne poglądy.

4

@Aragorn33 Wystarczy że część wyborców KO zagłosuje na Mentzena.
Wszystko w waszych rękach!!!
:D

0

Sociedad to wyszło z połowy w drugiej połowie? XD

1

@turhiay Akcja za którą można bardziej pochwalić niż zganić.

2

Nie była to łatwa sytuacja Ferrana
Bardzo sobie ułatwił to przyjęciem piłki ale strzał by gorszy

4

Przyjęcie genialne Ferrana

2

To była setka.
Nie odbiło się przypadkiem to i nie ma bramki.

0

Yamal OMG
Ferran dobrze wychodził

2

Piękne przyjęcie Lewego.
Do tego nas przyzwyczaił.

0

@MesQueUnClub96 Jest pierwszy bo Mbappe miał tragiczny początek sezonu.
Teraz Francuz jest w gazie i w moment odrobił straty.
Mogę się z tobą założyć o 200 zł na cele charytatywne że Lewy nie zdobędzie.

4

Nie dziwię się że nie ma dopingu i cisza na stadionie.
Taką sztukę trzeba oglądac jak w teatrze

0

@Pitinho xD
Od trzech miesięcy bez formy,bez szans na pichichi.

3

Lewy Out!
Nie może być tak że przez większość czasu kopie się po czole a później jeden tapin tłumaczy wszystko w jego grze.

0

@sebo939 Nie chciał, specjalnie kopnął e nogi zawodnika Sociedad

1

Olmo strzelił bramkę Casadem xD

0

Farfocel trochę ale grunt że wpadł

0

@MesQueUnClub96 No tak bo Pedri by takiej nie zagrał.
Po za tym to całkowicie inna sytuacja bo teraz on był wyżej a nie Olmo czy Pedri.

1

Olmo bardzo dobrze i w odpowiednim momencie się przewrócił.
Ewidentny ruch ręką i sędzia nie mógł postąpić inaczej.

0

Czemu Pedri albo Olmo muszą presowawac bramkarza tak jakby mało biegali a gwiazdeczka z 9 sobie stoi co najwyzej na przecięcie linii podania?

2

@Toretto gymbeam

4

@norbi77 Bawi mocno

7

Hołownia z wyzwisk i ataków na Mentzena przestawił się na stand up


2

Mimo obrzydliwej kradzieży karnego dla Betisu żenujący klub jakim jest Real Madryt zasłużenie przegrywa.

0

Tu są argumenty mówi cwiakalaxD
Kur to jest 100% karny a Laboga gada że nie jest przekonany

0

Roque by trafił...

1

@michal26 To było do przewidzenia.
Nie oszukujmy się nikt o zdrowych zmysłach nie stanął by po stronie Zeleńskiego.
USA ma karty w ręce a nie Ukraina

4

@Cule1234 Tymczasem sędziowie gdy w meczu Realu Madryt przeciwny bramkarz trzyma piłke:
1
2
9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?