1

@Criss18Barca Potencjał był ogromny.
Niestety on Sam miał inne priorytety niż piłka.

1

Arthur Melo
To on jeszcze żyje? xD

1

@FcPortoFan1999 Hanhwa najlepsza drużyna na świecie aktualnie.
Gen.g zgodnie z moimi przewidywaniami nie dojeżdża to będzie w tym sezonie drużyna dopiero za Hanwha T1 czy nawet DK
Chiny nie mają żadnych szans

0

Donald Tusk o formie naszego napastnika.


Pierwszy raz się z nim zgadzam mimo że prawdopodobnie kłamie jak zwykle.

0

@La Pulgaa Gra w piłkę to nie tylko gole.

1

@GeneralXavi No nie do końca bo z Atalantą był remis z nim w składzie.

0

@Szmulek Za chwilę zjadą się obrońcy i będą liczby przedstawiać xD
Patrząc na grę Lewego to jest dramat w ostatnich trzech miesięcach, może ze 2-3 mecze dobre ale tak to jest katastrofa.

0

@kejdzi xd
Na pewno

3

7

Za Hattricka dostał 15 minut w ciągu trzech meczy.
To za tą bramkę dostanie 5 minut w następnych 3.

Nie rozumiem jego minut w ostatnim czasie jak pokazuje bardzo dobrą formę.
W przeciwieństwie do Lewego.

0

Eric ma farta.
Gdyby nie spalony i ręką przeciwnika to ja bym tam karnego dał

0

Hahaha to ogląda ale ręki piłkarz Las Palmas nie xD

0

Chłop Sam ręką zagrał xD

2

Lewy kolejny mecz dramatyczny i co ?
Gra dalej xD
Ferran w nagrodę za hattricka trzy mecze temu dostał w nagród póki co 10 minut.
#Sprawiedliwosc

0

73 minuta i jedna zmiana tylko była.
Zajeżdżanie Raphinhii i Yamala ciąg dalszy

0

Yamal miał w końcu 9 z którą mógł pograć i są efekty.

3

@Rupert_Haubica xD
Tak można o wszystkich powiedzieć i co wtedy?
Brak winnych?

0

Znowu bez kartki?
To jest żart.

0

Ferran za Lewego.
Olmo za Fermina.
Nie ma na co czekać.
Gra się nie klei i nie zapowiada by to się zmieniło.

0

Co za drybling xd

0

Wyczuwam męczarnie w tym meczu.

0

Póki co słaby mecz Fermina

1

Teraz gość z Las Palmas oddał taki strzał jaki powinnien oddać Lewy po podaniu od Fermina.

0

Ta piłka za plecy xD
Suarez zamyka oczy i ładuje z pierwszej z woleja w tej sytuacji.
Piłka oczywiście nie łatwa ale Lewy zachował się po prostu źle.
On w ogóle się nie spodziewał tej piłki:D

0

@Azazel_Pazuzu Umrę że śmiechu za chwilę z twojego braku świadomości.

4

@Azazel_Pazuzu xD
Przykre masz życie.

2

@Pitinho Ćwik znowu się ośmieszył.

5

@norbi77 Ależ on ma silną psyche.

0

@takisobiektos Niech oddają skrzynki złodzieje!!! xd
Osobiście uważam że gracze też przesadzają. Dostali super gierkę zupełnie za darmo a płaczą o darmowe skiny z których riot się utrzymuje w dużej części.
Z drugiej strony Riot ośmiesza się bo najpierw dawali skrzynki przez grube lata a teraz tłumaczą się że tracą zysk przez nie gdzie co rok go pobijają.
Powinni po prostu zmniejszyć ich drop i tyle.

3

W sumie mam nadzieję że wróci do Europy.
Moim zdaniem ma potencjał na zespołu pokroju Betisu czy Villarealu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?