Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca Potencjał był ogromny.
Niestety on Sam miał inne priorytety niż piłka.
1
Arthur Melo
To on jeszcze żyje? xD
1
@FcPortoFan1999 Hanhwa najlepsza drużyna na świecie aktualnie.
Gen.g zgodnie z moimi przewidywaniami nie dojeżdża to będzie w tym sezonie drużyna dopiero za Hanwha T1 czy nawet DK
Chiny nie mają żadnych szans
0
Donald Tusk o formie naszego napastnika.
Pierwszy raz się z nim zgadzam mimo że prawdopodobnie kłamie jak zwykle.
0
@La Pulgaa Gra w piłkę to nie tylko gole.
1
@GeneralXavi No nie do końca bo z Atalantą był remis z nim w składzie.
0
@Szmulek Za chwilę zjadą się obrońcy i będą liczby przedstawiać xD
Patrząc na grę Lewego to jest dramat w ostatnich trzech miesięcach, może ze 2-3 mecze dobre ale tak to jest katastrofa.
0
@kejdzi xd
Na pewno
3
@ViscaelBarca2007 50 mln
7
Za Hattricka dostał 15 minut w ciągu trzech meczy.
To za tą bramkę dostanie 5 minut w następnych 3.
Nie rozumiem jego minut w ostatnim czasie jak pokazuje bardzo dobrą formę.
W przeciwieństwie do Lewego.
0
Eric ma farta.
Gdyby nie spalony i ręką przeciwnika to ja bym tam karnego dał
0
Hahaha to ogląda ale ręki piłkarz Las Palmas nie xD
0
Chłop Sam ręką zagrał xD
2
Lewy kolejny mecz dramatyczny i co ?
Gra dalej xD
Ferran w nagrodę za hattricka trzy mecze temu dostał w nagród póki co 10 minut.
#Sprawiedliwosc
0
73 minuta i jedna zmiana tylko była.
Zajeżdżanie Raphinhii i Yamala ciąg dalszy
0
Yamal miał w końcu 9 z którą mógł pograć i są efekty.
3
@Rupert_Haubica xD
Tak można o wszystkich powiedzieć i co wtedy?
Brak winnych?
0
Znowu bez kartki?
To jest żart.
0
Ferran za Lewego.
Olmo za Fermina.
Nie ma na co czekać.
Gra się nie klei i nie zapowiada by to się zmieniło.
0
Co za drybling xd
0
Wyczuwam męczarnie w tym meczu.
0
Póki co słaby mecz Fermina
1
Teraz gość z Las Palmas oddał taki strzał jaki powinnien oddać Lewy po podaniu od Fermina.
0
Ta piłka za plecy xD
Suarez zamyka oczy i ładuje z pierwszej z woleja w tej sytuacji.
Piłka oczywiście nie łatwa ale Lewy zachował się po prostu źle.
On w ogóle się nie spodziewał tej piłki:D
0
@Azazel_Pazuzu Umrę że śmiechu za chwilę z twojego braku świadomości.
4
@Azazel_Pazuzu xD
Przykre masz życie.
2
@Pitinho Ćwik znowu się ośmieszył.
5
@norbi77 Ależ on ma silną psyche.
0
@takisobiektos Niech oddają skrzynki złodzieje!!! xd
Osobiście uważam że gracze też przesadzają. Dostali super gierkę zupełnie za darmo a płaczą o darmowe skiny z których riot się utrzymuje w dużej części.
Z drugiej strony Riot ośmiesza się bo najpierw dawali skrzynki przez grube lata a teraz tłumaczą się że tracą zysk przez nie gdzie co rok go pobijają.
Powinni po prostu zmniejszyć ich drop i tyle.
3
W sumie mam nadzieję że wróci do Europy.
Moim zdaniem ma potencjał na zespołu pokroju Betisu czy Villarealu.