Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasze trio ofensywne to była tragedia dzisiaj.
Nie rozumiem że Flick widząc to zmienił tylko jednego i to w 80 minucie.
Jakbyśmy stracili punkty a było blisko to byłaby to porażka na konto Flicka który nie zareagował.
0
@Amnc A Pedri to w golfa grał dziś...
0
Byłem pewny że taka akcja w końcu pójdzie bo tak wygląda ten mecz by stracić pkt.
Co za fart
0
@szymek_sempre No tak.
Typowy Lewy, Zawsze pretensje do kogoś a nie do siebie.
Bez formy od trzech miesięcy i zero refleksji.
0
@Lewangoooolsky
Hahahaha xD
Poprawiłeś humor mi tym kawałem
0
@Who_you_mam Lewy też tragedia.
Cała trójka nadawała się do zmiany
6
Lewy trzy miesiące bez formy a Flick nadal nie potrafi dać więcej szans Ferranowi który ostatnio grał naprawdę dobrze.
Dramat
0
Czemu jeszcze Ferrana nie ma?
Ostatnio hattrick a później nawet minuty nie dostał.
Przy dzisiejszych 3 sabotażystach z przodu mógłby wejść.
1
Olmo nie pierwszy raz w karierze takie zagranie prezentuje
0
Dzisiaj Pedri i długo długo długo nic.
Jeden gra reszta partaczy
2
@Comentateiro Ślepy to jesteś ty niestety.
Napisałem "Jeden z największych".
Kaczyńskiego uznaję za takiego samego szkodnika.
Mowa tu o Tusku a ty jak zawsze wepchałeś PiS w dyskusję by wybielić tego antypolskiego typa.
Żałosne jak zwykle.
25
@Mow_mi_Douglas Czyli wyzywanie innych od ruskich agentów i oskarżanie publicznie o działanie na rzecz Rosji całkowicie bezpodstawnie nie jest złamaniem wszystkich moralnych norm to ja dziękuję wysiadam
24
@draxidox Ten człowiek powinnien zniknąć z Polski. Jeden z największych szkodników jaki istniał.
Chłop jedzie na kłamstwach, populizmach i hipokryzji. Dla Polski nic nigdy nie zrobił i nie zrobi.
Traktuje wyborców jak idiotów i szczuje swoich przeciwko drugim.
2
@MesQueUnClub96 Straszne to jest że nie było pieniędzy np dla powodzian a lekką ręką są wydawane na Ukraińców którzy plują na Polskę.
My mamy im Państwo odbudować?
Jaki mamy w tym interes?
Ty się dobrze czujesz?
4
Antypolskie rządy znowu w akcji.
0
@Safrani To też dobre:D
Tylko że pisowcy robią to pod publiczkę by żywic swój elektorat.
2
To jest dopiero sekta xD
0
@Borneo Czyli uznał znowu polskich obywateli za idiotów którzy nie potrafią czytać a ich pamięć sięga nie dłużej niż dwa dni by tylko ugrać coś politycznie zmieniając zdanie o 180 stopni zanim mrugnie.
8
Donald w pigułce
https://x.com/BBochenczak/status/1890832850137584081
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Mówicie że Realowi brakuje balansu.
A przecież mają po jednym wieśniaku w każdej formacji.
0
@Aragorn33 Lepiej późno niż wcale.
Chociaż to skandal że nie zrobiono już tego dawno.
To pokazuje jak nieudolni są ci ludzie.
1
Żeby poprawić sędziowanie w La Liga to jedynym wyjściem jest wywalenie Realu Madryt. Złodziejstwo zmniejszy się o jakieś 70% w jednej chwili
1
@Vito9 Nic bo Barcelona na to zezwoliła
12
@clyde Ale to tak trzeba dla wyższych idei.
Może płacisz więcej ale za to jesteś otoczona przez barierę z zielonego powietrza i żadne Chiny ci nie straszne.
3
Niektórzy to są naprawdę naiwni xD
Trump mówi tylko to co myśli większość krajów.
Myśleliście że kraje zrezygnują z interesów z Ruskimi bo ludzie giną na Ukrainie?
Ich to nie obchodzi bo liczy się biznes i władza
Od początku ataku było wiadomo że kiedyś ta wojna minie i Rosja wróci do stosunków dyplomatycznych z innymi krajami.
Francja czy Niemcy już zacierają rączki by móc oficjalnie rozmawiać o interesach bo nieoficjalnie to na pewno cały czas trwa.
Trump po prostu przerywa ten teatrzyk i udawanie zbulwersowanych przez wszystkich wokół na to co robi putin.
Więc zrzucanie całej winy tylko na Trumpa o to że chce wznowić stosunki z Rosją jest niedorzeczne.
Oczywiście mi się to nie podoba i to jest chore że zbrodniarzom nic nie grozi którzy mordują dziesiątki czy setki tysięcy ludzi.
Cierpią na tym zwykli ludzie w straszny i barbarzyński sposób niestety.
5
@barcanawieki Mi się to nie podoba.
Natomiast Trump mówi to co większość z G8 myśli.
Takie Niemcy to tylko czekają by oficjalnie znów móc zacząć dogadywać się z Ruskimi.
Jak ktoś myśli że zachód nie prowadzi aktualnie żadnych interesów z Ruskimi to jest naiwny jak dziecko.
0
@arasz1819 Najwyraźniej moje media są lepsze bo nie wykładają się na podstawowych rzeczach i nie mylą zażalenia z apelacją, a ty tą bzdurę powtarzasz.
Po drugie trudno mówić o porażce z Ćwikiem jak sąd nie podjął się oceny wiarygodności sformułowań użytych przez Ćwika w stronę Mentzena bo uznał że to tylko opinia więc nadal nie wiemy czy to co mówił Ćwik jest prawdą.
Ale spokojnie w sądzie cywilnym to nie przejdzie na 100%.
0
@arasz1819 Tak?
To odpowiedz na jedno pytanie.
W czym i o co przegrał Mentzen z Ćwikiem?
2
Ćwik chyba zmądrzał i to nie były oskarżenia tylko komplementy xD
Niestety dla niego to już jest za późno i tak poniesie konsekwencje.