Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kismeth Mówię o ocenach tu na stronie gdzie użytkownicy i redakcja wystawiają oceny czyli ludzie a nie algorytmy.
0
@MessiForeverTheBest Po za tym nawet był z nim wywiad tu na stronie.
0
@MessiForeverTheBest A możesz po polsku?
0
@Kismeth To czemu ma srednią poniżej noty wyjściowej?
0
@gumaz 100% prawda
To jest skandalu że dla imigrantów buduje się budynki z takim standardem a państwo nie umie pomóc np. powodzianom.
PiS i PO są siebie warci.
0
@martool2 A na jakiej podstawie mam ocenić transfer?
Co ty za głupoty gadasz.
0
@BORO_12 Mnie nie obchodzi ile ma lat tylko za ile przyszedł i ile zarabia.
To nie wybrany moment tylko ostatnie 3 miesiące,to sporo.
0
@Nightraider Napisałem że miał naprawdę solidne trzy miesiące.
To też mówi że jest złem wcielonym?
Czyli uważasz że w ostatnich 3 miesiącach był w dobrej formie?
0
@BORO_12 26 mln to nadal ogrom kasy za taką jakość piłkarską.
1
@tomek8756 Wojtka nawet lubie.
Jeśli chodzi o Lewego to tak nie lubię go i od dawna tego nie ukrywam.
1
@BORO_12 Napisałem że miał dobre trzy miesiące, stąd jeszcze walczy o złotego buta natomiast on go nie wygra bo jest w katastrofalnej formie.
Król strzelców ligi czy złoty but jest niemożliwy z taką formą
5
Lewandowski
Według ocen użytkowników i redakcji w ostatnich 15 meczach czyli od prawie początku listopada do teraz.
Średnia ocena wg użytkowników : 4.5
Średnia ocen wg redakcji: 4,53
Najwyższa ocena według użytkowników to 7 w meczu Realem i Barbastro.
To pokazuje że ostatnie miesiące gramy jednego mniej.
Nie ma on wybitnych meczy a tych tragicznych jest bardzo dużo.
Pensja 32mln za taką formę to jakaś totalna porażka.
Przypomina to sytuację za Xaviego.
3 miesiące naprawdę solidne a potem ogromny zjazd który trwał tak naprawdę do przyjścia Flicka.
Nie rozumiem ludzi którzy chcą go tutaj jeszcze na rok czasu.
Ma kontrakt ale Barcelona musi spróbować namówić go by odszedł.
Gole przez te trzy lata jakieś miał ale to bardzo zakłamuje jego przydatność i wkład w grę drużyny.
Jest u nas 2.5 roku u a zagrał 6 miesięcy na miarę tego transferu.
Miał być gwiazdą drużyny i gwarancją co najmniej 25 bramek w samej lidze.
Nie widzę promyka nadziei by wrócił do formy a to bardzo komplikuje naszą grę w ofensywie gdzie tak naprawdę jest tylko Yamal i Raphinhia.
0
@Gall Tu nie chodzi o struktury.
Braun ma swoich fanatyków którzy zawsze zagłosują na niego.
PSL czegoś takiego nie ma, miał silne poparcie u rolników ale to już jest przeszłość.
2
@MesQueUnClub96 Czyli uważasz że jestem zwolennikiem PiSu i się z tym kryje? xD
Powiem ci że u mnie w rodzinie jak jest poruszany temat polityki to według bliskich jestem platformiarzem bo jade po Pisie jeśli ktokolwiek o nich wspomni.
13
Lewandowski za wysoko.
Jeśli bramka podwyższa ocenę o jeden to jego ocena powinna być 4-5
Bardzo słaby mecz, bramka go uratowała.
Niestety od ponad dwóch miesięcy gramy jednego mniej.
0
@Kinginiesta Byłoby fajnie.
0
@Azazel_Pazuzu Raczej nie chyba że o czymś nie wiem.
0
@partymaker Ty jeszcze ciekawsze bo komentujesz takich "frustratów"
2
@partymaker Byłem na wietrzeniu w niedziele 48h dzięki elementowi.
Na razie czuje się świeżo.
Zawsze masz opcję ignorowania jeśli nie chcesz tego oglądać
0
@mekston Historia historią.
PSL to aktualnie partia 1-2%
8
Czy on ma wyborców za idiotów?
Tak!
1
@Safrani odpowiesz?
Czy serio wierzysz w jakiekolwiek słowa Tuska?
4
Kolejny sondaż który daje grubo ponad 15% konfederacji i kolejny który daje 3 drogę pod próg.
Rozdział PSL i Hołowni jest raczej nieuchronny i najbardziej straci PSL który sam ma takie znaczenie na scenie politycznej jak partia Brauna.
5
Ktoś tu będzie miał ostrą rozmowę z Tuskiem za powiedzenie prawdy.
2
@Safrani xD
Co zrobił?
Jaką moc prawną mają jego słowa?
8
Ludzie: Zarzucają że Tusk wpuści inżynierów
Jego wyborcy: Straszycie tylko tymi teoriami a to nieprawda!!!
Tusk: Zgadza się na pakt migracyjny a nawet chce jego przyspieszenia
Jego wyborcy: Musimy to zrobić bo nam Unia kazała !!!
PiS to złodzieje, hipokryci i szkodniki ale mieliśmy ogromnego farta że to oni objęli władze w 2015 a nie PO bo mieli byśmy drugą Francję dzisiaj.
1
Powiedział bym co sądzę o Realu Madryt i sędziach ale wstrzymam się ze względu na wchodzącą tu młodzież.
7
Nie ma to jak ban na 48h.
Człowiek się od razu świeższy czuje.
3
Myślałem że widziałem już w życiu wszystko.
0
@Barcanajlepszyteam Dla najtańszych aktywów 29%