0

W sumie beka.
City mecz o wszystko wygrywają 2;1 i jedynego gola z ich zespołu strzela KOVACIC xD

2

Ferran już powinnien być na boisku.

0

Kolejny słaby mecz Lewego.
Ile to już bez formy?
3 miesiące i miał może 2-3 nie najgorsze mecze.
Co najgorsze on jeszcze tu rok będzie siedział.
32mln brutto pensji.

1

Lewy co za dramat.

2

Brest strzela!!!
1:1

0

@KrwawiaceoczyVEB Ale Frenkie gra najniżej.
Tak naprawdę to Gavi powinnien decydować o naszej grze

3

Myślę nad zmianami i nie mam pomysłu.

Narzekanie na De Jonga że hamulcowy a on nie ma komu grać.
Pedri całkowicie odcięty a to on powinnien być głównym odbiorcą podań De Jonga.
Gavi biega super czy utrzymuje się przy piłce ale rozgrywanie leży.

Tu trzeba całkowicie inny pomysł zaproponować.
Problem jest taktyczny a nie wina pojedynczych jednostek.

2

Nasza gra ofensywna nie istnieje.
Pedri całkowicie odcięty.
Lewandowski schodzi niżej znowu nie wiadomo po co.
Jak już mamy więcej miejsca na skrzydle to w środku nikogo nie ma.

0

Ręcznik w bramce

0

@capoN @MesQueUnClub96 @Goralkov .
Nie widziałem powtórki bo byłem w kiblu a na żywo wyglądało to inaczej.
Nie zmienia to faktu że Szczęsny nic nadzwyczajnego nie zrobił.

0

Strzał prosto w Wojtka ale tu ostra podnieta.
To była kompromitacja zawodnika Atalanty.

0

@ali3gator Tak jak mówię zepsuł całkowicie przyjęcie i już nie mógł nic innego zrobić.
Kierunkowe przyjęcie do boku i spokojnie można grać.
Pena czy Stegen na luzie takie coś grają

1

@leomessi1710 Mógł lepiej przyjąć i podać

0

Szczęsny beznadziejne przyjęcie i rożny dla rywali.

1

Pewnie osoba która sprzedawała te prezerwatywy była nieprzypadkowa.
Tak się legalnie kasę wyprowadza.

0

Widzę że Braun znowu się wygłupił i chciał tylko show zrobić.
Nie widzę problemu w tym żeby wezwał do uczczenia ofiar w Gazie ale mógł to zrobić wcześniej ale nie w trakcie minuty ciszy dodając jeszcze te głupie okrzyki.


0

@ToWinaSedziego I co z tego?
Mecz dopiero wieczorem więc będzie jeszcze czas na dyskusje.
Po za tym jak ludzie to lubią to gdzie problem

0

@gumaz XD
To jest grube.
Normalnie dałem "odpowiedz" a tu takie coś się odwaliło.
To jakiś bug

0

@MesQueUnClub96 Jak ładnie poprosisz to ci wyśle link z moim komentarzem gdzie o tym krótko wspomniałem w zeszłym tygodniu.

Przyznaję że kolega mi to przypomniał a ja postanowiłam dłuższy wywód o tym zrobić.

5

Odnośnie WOŚP jeszcze.

Chcąc nie chcąc KAŻDY kto płaci w tym kraju podatki wspomaga WOŚP.

Każda miasto,gmina czy wieś nie dostaje ani grosza od WOŚP na organizację.
Prąd,woda, powierzchnia użytkowa,zabawy,sceny,reklamy czy nawet podrywanie f-16 jak to było w którymś roku jest z naszych podatków.

Więc pisanie komuś żeby nie musiał korzystać ze sprzętu jest nie na miejscu.

Najczęściej piszą to osoby nie mające zielonego pojęcia o tej fundacji tylko na ślepo wyrażają nic nie znaczące stwierdzenia.

0

@Kapitan hawk Przyznaję że ostatnie zdanie z pierwszej wypowiedzi było źle sformułowane i być może niepotrzebne ale jego powtarzająca formułka o smutnych i zawistnych ludziach mnie zirytowała.

1

@Kapitan hawk Atakuje?
Ja się tylko bronie bo twierdzi że tacy ludzie jak ja są zawistni bo zadają pytanie co jest kompletną głupotą.

1

@Aragorn33 Wiesz na co dokładnie WOŚP przeznacza pieniądze?
Jest to teoretycznie prawda bo jako WOŚP np. przeznacza kasę na spółkę Owsiaka złoty melon za konkretne zlecenia
Ale co dalej ?


Przykład:
Złoty Melon który większość kasy ma od WOŚP np. ma wpisane 14mln w jednym roku na usługi Obce czyli pod zleca dalej między innymi spółce zięcia.
Możesz wyjaśnić co to jest i potwierdzisz to dokumentami i fakturami?
Oczywiście że nie bo to już jest prywatna spółka niepodlegającą kontroli publicznej takiej jak fundacja.

0

@Kapitan hawk Nic ale nie potrafię być obojętny na takie stwierdzenia.

4

@macio_944 Nie musiałeś tego pisać bo twoje odpowiedzi bez argumentów znam na pamięć.
Za każdym razem jest to samo,jak nie wiesz co napisać to rzucasz takim tekstem albo uciekasz z dyskusji.

Chociaż raz obal moja tezę argumentami.

2

@takisobiektos Ja się podnieciłem?
Naucz się czytać.
Nie pozdrawiam.

10

Komentarz usunięty

8

Polska zdecydowała się uczestniczyć wraz z 17 krajami UE w zakupie 146mln dawek szczepionek na COVID, 10 krajów odmówiło.
Jednocześnie ministerstwo ogłosiło że od 1 marca publikacja raportów na temat szczepień zostanie wstrzymana.

W tym sezonie chorobowym zaszczepiło się 8% pracowników Służby zdrowia mimo zaleceń ministerstwa.
Nawet lekarze już się nie chcą szczepić a oni szczepionki będą zamawiać.

0

@Safrani Moim zdaniem przesłanki są ale to już sąd powinnien ocenić.

"Działanie mające na celu WYMUSZENIE na klientach WYBORU jako kontrahenta określonego przedsiębiorcy lub stwarzanie warunków umożliwiających podmiotom trzecim wymuszanie zakupu towaru lub usługi u określonego przedsiębiorcy” (art. 15 ust. 1 pkt 5).

1

@MesQueUnClub_87 Według twojego opisu te rzeczy które wymieniłeś są legalne xD
Podałeś przepis a go nie rozumiesz
Po za tym to jest przecież ustawka między tymi firmami.
Tak jak z polityką gdzie PO-PIS polaryzują społeczeństwo by tylko wybierali między nimi to samo robi Biedronka i Lidl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?