0

@Borneo I co związku z tym że wsadzą go na 30 dni? Co to daje?
To że polski podatnik musi za to zapłacić?

0

@Safrani Wstaw konkretny fragment

0

@Borneo Mogli go zatrzymać na 48 godzin bo sąd wydał na to zgodę.

0

@Safrani Przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem i ty napisałeś.
"zgoda była na zatrzymanie i doprowadzenie."
Powtarzam "zatrzymanie" może trwać do 48h

0

@Safrani Sąd wydał zgodę na ZATRZYMANIE i doprowadzenie.
Zatrzymanie może trwać do 48h.

Nie Tylko problem zera bo też polskich podatników którzy zapłacą za areszt którego dało się uniknąć.

0

@Tasde Zatrzymanie może trwać do 48 godzin więc mogli go wczoraj rano jest zgarnąć

0

@Borneo Co za brednie.
Ziobro ODMÓWIŁ stawienia się na komisję dwukrotnie.
Dlatego sąd wydał zgodę na doprowadzenie go siłą przez policję więc Ziobro chciał czy nie chciał stawić się dzisiaj już nie miało znaczenia.
Policja nie potrafiła tego zrobić

1

@Safrani Co ma zatrzymanie do aresztowania? Aresztowanie to osadzenie w stałym miejscu odizolowanym od świata zewnętrznego.
Mogli z nim czekać w gmachu sejmu ale nie chcieli jak widać bo ważniejszy jest rozgłos i przeciąganie tego jak najdłużej a nie rozliczenie.
Spisywanie protokołu przez prawie trzy godziny a potem jechanie przez ponad godzinę xD
Jeśli komisja nie jest od czekania więc Ziobro musiał być do 10:30 przed komisją czyli mógł być wcześniej.

0

@Tasde To co by z nim robili przez 3-4 godziny jak by go zatrzymali o 6 rano tak jak chcieli?

0

@Borneo Kto mówi o areszcie?
Pojechać z nim na komisję i czekać aż się działania się rozpoczną.

0

@lithotripter w jakim sensie?
Prawo to prawo i należy go przestrzegać jeśli ktoś je łamie to należy go osądzić.
Dlaczego komisja uznała że nie warto poczekać chwilę i przesłuchać Ziobry by sprawa poszła dalej?

3

Tak jak pisałem.
Mogli go zatrzymać ok 23 wczoraj na lotnisku ale jak wiadomo oni chcą gonić króliczka a nie go złapać.

Tłumaczenie że mieli go doprowadzić konkretnie na 10:30 jest głupie ponieważ oni dzisiaj chcieli go zatrzymać o 6 rano więc jaki był problem zatrzymać go 7 godzin wcześniej?

I co z tego wyszło? Nic, został wypuszczony
Dlaczego komisja zakończyła wcześniej dyskusje?
Mogli poczekać jak wiedzieli że Ziobro już jedzie.
Najważniejsze było to zrobienie szopki a nie przesłuchanie bo jakby chcieli to by to zrobili.

Wyborcy PiSu mają pożywkę tak samo jak wyborcy KO i o to tylko chodzi.

0

@Comentateiro Jeśli dla ciebie ważną sprawą jest ganianie pisowców i robienie przy tym cyrku na całą Polskę no to ci naprawdę współczuję.
Po za tym już ci napisałem dzisiaj mój stosunek do PiSu wyraźnie w prostych słowach a ty nadal nie rozumiesz.

4

Giertych dzisiaj piękną kompromitacje zaliczył.
Najpierw straszył pozwem pół polskiego Twittera, potem 3 razy kasował posta by notka zniknęła.
W końcu zablokował komentarze a później całkiem go usunął xD

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem czy Ziemkiewicz o tym informował bo go nie śledzę i nigdy w życiu bym pisowskiemu dziennikarzynie nie uwierzył.
Skończ bredzić i przeproś za kłamstwo że podawałem Ziemkiewicza jako źródło.

0

@MesQueUnClub96 Aha czyli nie przywołałem Ziemkiewicza tylko sobie sam to wymyśliłeś
Hahahaha

0

@MesQueUnClub96 Nie przypominam sobie,coś ci się chyba przywidziało.
Jak już tu jesteś to pokażesz te ogromne błędy Peny które robi co mecz?
Wczoraj to pisałeś z pewnością siebie ale jak przyszło podać konkrety to uciekłeś.

0

@arasz1819 Dostał to info z zastrzeżeniem anonimowości.
Radziejewski to nie typ który rzuca plotkami więc moim zdaniem jest coś na rzeczy.

3

Jakby drugi największy płatnik UE przestał być płatnikiem byłby to początek końca UE


0

@4drian0 Technicznie leciał samolotem więc był oderwany od ziemi

1

@Kgorecki2500 Podobno książki Brauna są naprawdę dobre.

0

@Comentateiro Owsiak jest normalnym obywatelem i ma takie same prawa.
Mówisz o demolce prawa a sam popierasz działania które zaprzeczają jednemu z zapisu konstytucji o równości prawa.

O szkodniczych działaniach PiSu pisałem przez większość ich rządów.
Władza się zmieniła ,teraz im patrzę ręce i oceniam ich postępowanie.
Zamierzam tak robić z każdą następną władzą.

Ocena mojej reputacji w wykonaniu ludzi twojego pokroju z internetu nie kompletnie nie obchodzą.

Jeśli dla ciebie każda osoba która prowadzi działalność charytatywną jest osobą na pewno uczciwą i robi to z dobroci serca to twoja sprawa, ja tak nie uważam. Większość fundacji jest dla picu bo jest najłatwiejszy sposób na robienie kasy i jej wyprowadzaniu.
Każda władza o tym wie dlatego nie tykają przepisów o fundacjach które by pozwoliły na dokładną weryfikacje przez obywateli.

Mówisz że jadę po Owsiaku?
W którym miejscu? Ja jedynie stwierdzam fakty.
Czy nazwałem go złodziejem?
Nie bo nie mam na to dowodów.
Stwierdziłem że jest kłamcą i ukrywa dokumenty. Drugie jest sądownie udowodnione przez sąd w Złotoryi czy sąd administracyjny który nakładał na WOŚP grzywnę.
Kłamstw jego jest bardzo dużo np. o jego dochodach związanych z fundacją gdzie na początku mówił że nic z tego nie ma a później kłamał odnośnie kwot.

Nie wiem co jest złego w zadawaniu pytań i domagania się pełnej transparentności.
Jako obywatel tego kraju mam do tego prawo a osoby takie jak ty które mnie za to piętnują mam gdzieś.

0

@Comentateiro Nadal nie rozumiesz prostych rzeczy.
Nie pochwalam żadnych gróźb i policja powinna reagować ZAWSZE.
I tu jest problem,policja zareagowała bo takie było polecenie z rządu bo inaczej mieliby by to w dupie jak zawsze w przypadku przeciętnego obywatela.
To był cyrk wywołany na potrzeby polityczne.
Ochrona dla Owsiaka?
Powiedz który normalny obywatel dostaje prywatną ochronę od policji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro Tak rząd ośmiesza policję.
Jeszcze dwa dni temu policja była tłem kampanijnym dla Trzaskowskiego przy przekazaniu sprzętu.

Akcja gdzie wbijali staruszkom na chatę gdzie normalnie policja ma w dupie jakieś groźby i olewa normalnych ludzi.
Policja też zaproponowała ochronę Owsiakowi xD
Jak myślisz na kogo rozkaz?

1

@KamQiX No właśnie nikim.

1

Jarosław Urbaniak poseł KO kazał policjantom SALUTOWAĆ na jego widok.

Kolejny rząd niestety zawłaszcza i ośmiesza policję.

1

@MesQueUnClub96 Czy najsłabszy to można dyskutować ale jeden z najsłabszych na pewno

2

Hahahaha Chłopa wystawili w piżamie na tym zimnie by pokazać jak się idzie spać xD


0

@MesQueUnClub96 Podaj te błędy cwaniaczku.
Jak zwykle bredzisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?