3

@Tasde Policja miała zgodę na zatrzymanie i doprowadzenie przymusowe.
Zatrzymanie może trwać do 48h.
Dlaczego nie zatrzymali go wczoraj na lotnisku?

Dlaczego komisja jak Ziobro już prawie był doprowadzony jak najszybciej chciała zamknąć działania komisji gdy o tym się dowiedziała?
Po co w takim razie go policja zatrzymała wiedząc że nie zdąży i go tam zawiozła?

I ty wierzysz że chcą go normalnie przesłuchać by sprawa poszła dalej?

I to wszystko z kasy obywateli.

7

@arasz1819 Uśmiechnij się szeroko !
Póki jeszcze możesz.

3

Będziemy mieli inżynierów szybciej!!!
Rząd nam to załatwił!
W końcu jakiś konkret !


3

@sergio5 Czyli z zespołami aktualnie lepszymi i stabilniejszymi.
Dzięki Lewy po raz kolejny!!!

1

@urbipl To jest oczywiste.
Jak Trzaskowski wygra to z Polski nie będzie co zbierać.

2

@OzzyFCB Nie oni się Tylko przejezyczają

8

Polska będzie musiała przyjąć imigrantów
To odpowiedz KE na interpelację Marcina Sypniewskiego z Konfederacji

Czyli mimo zapewnień Tuska i jego świty że już nie będziemy musieli przyjmować imigrantów w ramach paktu migracyjnego ponieważ przyjęliśmy Ukraińców okazała się KŁAMSTWEM.
No cóż to było pewne.


3

@Prorokk Według trybunały konst. jest nielegalna ale jest legalna bo władza nie publikuje wyroków TK bo jej nie uznają a nie uznają bo poprzednia władza zmieniała TK według nowej władzy nielegalnie a według starej legalnie.
Zwykli obywatele nie wiedzą komu ufać i czy TK jest legalna czy nielegalna.

Tak zwany burdel który zafundowała poprzednia władza a nowa władza w to idzie dalej.

0

@Kapitan hawk Tymczasem nieudolna żandarmeria nie potrafi takiego gagatka skutecznie złapać i przyprowadzić.

4

@NeroTFP1 Ale czy skłamał?
2.5 miesiąca bez formy i może dwa przebłyski.
Znowu piłka się od niego odbija jak od stodoły.
Znowu próbuje się cofać i potem go nie ma w polu karnym.
Marnuje absolutne setki
Dużo strat

0

@Borneo Co jest nielegalne?
Przesłuchiwanie Ziobry w areszcie śledczym.
Może być przesłuchiwany na komisji przez członków komisji.
Jeśli chce prokurator przesłuchiwać w areszcie to musi mu najpierw zarzuty przedstawić, póki co takich nie ma.

0

@Safrani "świadka na doprowadzenie nie można zwinąć na noc. Można tylko w dniu terminu"
O to ci chodzi?
Jeśli tak to nadal nie rozumiesz prostych rzeczy.
"ZATRZYMANIE" i " PRZYMUSOWE DOPROWADZENIE" to dwa oddzielne terminy.
Sąd wydał zgodę na to i na to.
Tak masz rację jeśli chodzi o samo doprowadzenie bo faktycznie musi się odbyć w tym samym dniu ponieważ nie można od tak zatrzymac kogoś.
Tu sąd wyraził na to zgodę

0

@Borneo Tylko że to nie jest legalne.
Prokurator nie prowadzi żadnych czynności wobec niego więc kto ma go w tym areszcie przesłuchiwać?
Więc nikt takiego rozwiązania nie mógł przyjąć.
Nie wiem gdzie to słyszałeś ale to bzdura roku.
Komisja ma prawo go wezwać po raz kolejny a policja musi go doprowadzić jeśli sąd znowu wyda taką zgodę.

0

@Borneo Co ??? Większej głupoty nie słyszałem.
Nikt go w areszcie nie będzie go przesłuchiwać.
Będzie co najwyżej doprowadzany z aresztu przed komisje i pewnie to będzie jeden raz.

0

@Safrani To wstawisz ten fragment o który ci chodzi albo wyjaśnisz co się w nim znajduje?

0

@Borneo I co związku z tym że wsadzą go na 30 dni? Co to daje?
To że polski podatnik musi za to zapłacić?

0

@Safrani Wstaw konkretny fragment

0

@Borneo Mogli go zatrzymać na 48 godzin bo sąd wydał na to zgodę.

0

@Safrani Przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem i ty napisałeś.
"zgoda była na zatrzymanie i doprowadzenie."
Powtarzam "zatrzymanie" może trwać do 48h

0

@Safrani Sąd wydał zgodę na ZATRZYMANIE i doprowadzenie.
Zatrzymanie może trwać do 48h.

Nie Tylko problem zera bo też polskich podatników którzy zapłacą za areszt którego dało się uniknąć.

0

@Tasde Zatrzymanie może trwać do 48 godzin więc mogli go wczoraj rano jest zgarnąć

0

@Borneo Co za brednie.
Ziobro ODMÓWIŁ stawienia się na komisję dwukrotnie.
Dlatego sąd wydał zgodę na doprowadzenie go siłą przez policję więc Ziobro chciał czy nie chciał stawić się dzisiaj już nie miało znaczenia.
Policja nie potrafiła tego zrobić

1

@Safrani Co ma zatrzymanie do aresztowania? Aresztowanie to osadzenie w stałym miejscu odizolowanym od świata zewnętrznego.
Mogli z nim czekać w gmachu sejmu ale nie chcieli jak widać bo ważniejszy jest rozgłos i przeciąganie tego jak najdłużej a nie rozliczenie.
Spisywanie protokołu przez prawie trzy godziny a potem jechanie przez ponad godzinę xD
Jeśli komisja nie jest od czekania więc Ziobro musiał być do 10:30 przed komisją czyli mógł być wcześniej.

0

@Tasde To co by z nim robili przez 3-4 godziny jak by go zatrzymali o 6 rano tak jak chcieli?

0

@Borneo Kto mówi o areszcie?
Pojechać z nim na komisję i czekać aż się działania się rozpoczną.

0

@lithotripter w jakim sensie?
Prawo to prawo i należy go przestrzegać jeśli ktoś je łamie to należy go osądzić.
Dlaczego komisja uznała że nie warto poczekać chwilę i przesłuchać Ziobry by sprawa poszła dalej?

3

Tak jak pisałem.
Mogli go zatrzymać ok 23 wczoraj na lotnisku ale jak wiadomo oni chcą gonić króliczka a nie go złapać.

Tłumaczenie że mieli go doprowadzić konkretnie na 10:30 jest głupie ponieważ oni dzisiaj chcieli go zatrzymać o 6 rano więc jaki był problem zatrzymać go 7 godzin wcześniej?

I co z tego wyszło? Nic, został wypuszczony
Dlaczego komisja zakończyła wcześniej dyskusje?
Mogli poczekać jak wiedzieli że Ziobro już jedzie.
Najważniejsze było to zrobienie szopki a nie przesłuchanie bo jakby chcieli to by to zrobili.

Wyborcy PiSu mają pożywkę tak samo jak wyborcy KO i o to tylko chodzi.

0

@Comentateiro Jeśli dla ciebie ważną sprawą jest ganianie pisowców i robienie przy tym cyrku na całą Polskę no to ci naprawdę współczuję.
Po za tym już ci napisałem dzisiaj mój stosunek do PiSu wyraźnie w prostych słowach a ty nadal nie rozumiesz.

4

Giertych dzisiaj piękną kompromitacje zaliczył.
Najpierw straszył pozwem pół polskiego Twittera, potem 3 razy kasował posta by notka zniknęła.
W końcu zablokował komentarze a później całkiem go usunął xD

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem czy Ziemkiewicz o tym informował bo go nie śledzę i nigdy w życiu bym pisowskiemu dziennikarzynie nie uwierzył.
Skończ bredzić i przeproś za kłamstwo że podawałem Ziemkiewicza jako źródło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?