4

Trump króciutko z Kolumbią.
Szkoda że my nie potrafimy twardo postawić na swoim gdy możemy to zrobić jak np. wymusić na Ukraińcach ekshumacje ofiar.


0

@KamQiX To było pewne zachowanie ale bardzo słaba interwencja to było Spokojnie to wybronienia.
Co do karnego to też złą podjął decyzję.
Powinnien stać na nogach jak najdłużej i opóźniać strzał zawodnika Valencii bo obrońcy mieliby by szansę dobiec.

7

Nie było Pedriego to od razu gra idzie do przodu
#hamulcowy

2

@DonAndresFCB Zobaczył że Valencia dzisiaj dużo przyjmuje to oczka mu się zaświeciły.

1

@Rewolucja123 Tymczasem polskie media:
Lewy dobił Valencie !!!
Lewy znowu to robi!!!!
Lewy strzela po 5 minutach!!!
Lewy joker!!!!
Lewy łeb w łeb z Mbappe!!!

0

Jeden wniosek po meczu:
Wojciech out !

0

@Hindus Ja w to nie wierze.

0

@clyde A może czuje że jeszcze odmieni sytuację i będzie grał więcej?

14

Ale tragiczne podanie

8

Kolejny dobry mecz Frenkiego.
To już 4 z rzędu.
Brawo.

0

Co za pudło
To nie setka to trzy setka

11

Ale Pena byłby jechany za wpuszczenie czegoś takiego

1

Tak to jest jak ręcznik w bramce

0

@yoli Tibo miał kontuzje a i tak gdy wrócił to od razu wskoczył do składu.
Dać Szczęsnemu tylko puchar króla a LM i liga dla Peny.

1

Mam nadzieję że Flick po meczu w końcu powie jaki jest podział i kto jest głównym bramkarzem.
Takie rotowanie jest głupotą na pozycji bramkarza.
Oczywiście powinnien być to Pena jest pewniejszy,nie popełnia karygodnych błędów i genialnie gra na przedpolu co jest bardzo ważne w naszej taktyce na silniejsze zespoły.

4

Ładna asysta Raphinhii

1

Potrafimy szybko zamknąć mecz z ogórkami.
4 bramki do przerwy z Valencią ostatnio z Realem Madryt

2

@Piotrek1993 Albo odwali Kariusa i będzie po LM.

0

Cofnął kartkę Szczęsnemu?

1

Szczęsny znowu kryminał.
Dobrze że wcześniej był faul na Kounde

0

25 minut 4 bramki
Jak na moje będzie 17:0
Chyba że doliczy 5 minut to 18:0

2

Real Madryt ma bezpieczną przewagę punktową więc sędziowie specjalnie gwiżdżą pod nas jak mamy pewne prowadzenie w meczu żeby nas skompromitować i odwrócić uwagę od ich wałów.

0

Tu będzie dwucyfrowka.
Róbcie screeny

1

Nie dajmy się zwieść. Niby 2:0 ale Wojtuś za chwilę może wjechać na białym koniu

12

Co on gada?
Jakie obawy ?
Lewy jest tragicznych od ponad 2 miesięcy z dwoma przebłyskami

3

Bardzo dobre wykończenie w nie łatwej sytuacji

3

Na 9
Frenkie> Lewy

3

@Comentateiro Przypominam że to nie PiS wymyślił "uśmiechnięta koalicja" tylko Internauci którzy przerobili hasło koalicji "uśmiechnięta Polska"
Więc to PiS posługuje się czyimś językiem.
Po za tym rozumiem że też jestem ukrytym Tuskofanem bo używałem takiego samego języka w stronę PiSu gdy rządzili 8 lat?

0

Komentarz usunięty

3

Wystarczyło by uśmiechnęta koalicja dotrzymała obietnice i obcięła finansowanie TVP i byłoby 10 razy tyle kasy na sprzęt co rok.

Ale jak widać lepiej lansować się z serduszkiem na koszuli i promować fundację która część kasy przeznacza na sprzęt który jest potrzebny ponieważ go brakuje przez nieudolność polityków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?