Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wina Araujo ten gol.
1
XD
Kuriozalna bramka
0
Już kilka sytuacji było w tym sezonie że jakby szedł do końca np.wslizgiem to by padła bramka
1
typowa 9 nie potrafi wślizgiem piłki zaatakować...
3
13 strata Lewego
Gavi Szczęsny Lewy do zmiany w tej chwili
0
12 strata Lewego
0
Kounde wtf
To musi być najpierw przyjęcie
0
@ali3gator Na linii tak jest trochę lepszy ale nie na przedpolu, on nie potrafi tak grać jak Pena a u nas musi to być bo gramy wysoką obroną
1
@kejdzi Szczęsny nie dotknął piłki i zablokował drogę piłkarzowi Benfiki.
Jak on nie podskoczył to by w niego wjechał jak w masło i gość się ratował.
Karny prawidłowy choć niecodzienny
2
@Rupert_Haubica Tak się kończy gra wysoką obroną gdy bramkarz nie ogarnia takie gry.
11
Nie wierzę że niektórzy twierdzą że to wina Balde albo że to nieporozumienie xD
To była skrajna głupota i nie patrzenie co się dzieje wokół piłki
0
@dombek12 Jakie nieporozumienie?
To było idiotyczne wyjście Szczęsnego i jeszcze by Balde wypadł z kontuzją.
Balde miał piłkę pod kontrolą a Wojtek nie ogarnął tego kompletnie i wszedł w Balde
1
I gdzie są ci co hejtowali Pene tylko dlatego że Szczęsny to Polak i to on musi grać?
W superpucharze mu się upiekło bo mieliśmy ogromną przewagę.
Tu bardzo ciężko będzie wygrać.
Pena>Szczęsny
1
Lewandowski oczywiście zjebał podanie i tłumaczy że Raphinhia źle wszedł xD
0
Szczęsny chciał pobić występ Kariusa w LM.
0
Lewy drugi do zmiany po Szczęsnym.
To jest katastrofa piłkarska
0
Do zmiany tej chwili.
Brakuje mi słów bo nie lubię obrażać kogokolwiek
0
@BulaKG Tu nie chodzi o rytm.
On po prostu nie ogarnia takiej gry.
1
On się nie nadaje do naszej gry.
Od dawna o tym mówię i nic tego nie zmieni.
Na linii jest dobry ale to nie wystarczy na gre w Barcelonie szczególnie u Flicka
1
Ale trzeba się cieszyć bo polak gra a Pena to ręcznik xD
0
Wojtek to DRAMAT na przedpolu OD ZAWSZE.
Dlatego chciałem Pene
0
Lewandowski dramatyczny mecz do tej pory
1
Już myślałem że po temacie.
Do ostatniej chwili czekali na przelew od Pereza ale nie doszedł
1
To jest karny!!!!!
0
Lewandowski xD
Korzenie mu się poplątały czyli stantard
1
Pena by tą akcję już skasował na 80 metrze
4
Kurs 60 na czerwo Szczęsnego
Darmowa kasa ,wszedłem grubo bo aż za dwa złote
0
@Pnog37 Ja bym spróbował Raphinhie jako fałszywa 9 i Ferranem na lewej oczywiście z dużą wymiennoscią pozycji
0
Dzisiaj na Benfike kogo widzicie na środku ataku?
Z takimi rywalami którzy są bardziej nastawieni na atak, po prostu jest więcej miejsca i trzeba intensywniej oraz więcej biegać nie powinno wątpliwości że na pewno nie może być to Lewy.
0
@Mankind zły wybór ale niestety nie ma lepszego.