Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że Raphinhia będzie 9
On ma to wyjście za linię obrony i w tym sezonie pokazuje wyśmienitą skuteczność.
Nawet ostatnio o tym myślałem że go tam spróbować.
Ale pewnie będzie to Olmo jako fałszywa 9.
0
@FcPortoFan1999 Nie ma innej odpowiedzi jak G2.
Co do innych regionów to może być różnie jak zawsze.
Mam jednak wrażenie że w końcu Gen.G w regularnym splicie spadną na 2-3 miejsce
0
Ach ta pomysłowość Trzaskowskiego.
3
@MesQueUnClub96 No właśnie miał Neymara , Leo i bramki się rozkładały.
10
Lech" Bolek" Wałęsa:
Wspierajcie Tuska, Bodnara i Trzaskowskiego to dary Boże na dzisiejsze czasy
Hahahaha
0
Antypolski premier z kolejnymi antypolskimi działaniami.
1
@xvcWinterSoldier Złoto, srebro, Bitcoin jeśli cię nie stać w inwestowanie w nieruchomości.
0
@Krzysztof1987 Przecież to oczywista oczywistość że kasę przytulił ktoś nieprzypadkowy.
Jeszcze dochodzi kwestia renowacji bo to jest z drzewa o które trzeba dbać i też pewnie kupę kasy na to pójdzie
0
@Deviler To co dzieje się w tym mieście to dramat jeśli chodzi o ruch drogowy.
Co raz gorzej jest a niektóre rzeczy są tak absurdalne że nie mam pojęcia kto to wymyśla.
0
Strefa relaksu może nie spełnia funkcji ale za to bardzo droga
Nic mnie tak nie irytuje jak niegospodarność publicznych pieniędzy.
Ludzie pracują bardzo ciężko a potem ta praca idzie na marne bo pieniądze są przepalane w niedorzeczny sposób.
https://x.com/J_Dobromilski/status/1878717996849635492
1
@Comentateiro ?????????
9
Jaś Kapela otrzymał 5 tysięcy złotych od ministerstwa kultury w ramach stypendium.
To jest ku.. żart a nie państwo.
1
Autentyk z dziś
Mówię do brata przed meczem że Szczęsny coś odwali i wyleci z czerwoną kartką.
Dokładnie tak to sobie wyobrażałem że będziemy grać wysoką obroną, będą szły piłki na Mbappe i Polak w sytuacji sam na sam sfauluje.
Nawet miałem kurs sprawdzić na czerwoną i postawić coś ale w końcu tego nie zrobiłem nawet nie wiem czemu.
0
@KamQiX Przy tym wolnym to mam wrażenie że Raphinhia mu zasłonił w kluczowym momencie
8
Nie strzelajcie bo psy się boją!!!
0
Jednak złoto dla Realu
0
Ankieta fc Barca com
Kto powinien stanąć w bramce w finale.
Takie były wyniki
96 % Szczęsny
4% Pena.
No i co teraz?
1
Tak się broni Wojtku
0
Co on odwalił.
Olmo by miał czystą pozycję
2
Tak słabego Realu w klasyku nie widziałem od poprzedniego klasyka.
0
Powinnien być spalony a jest wolny dla nich xD
26
Szczęsny popsuł ten mecz całkowicie.
Nudy i zero ataków z naszej strony.
Oddawaj moje 40 minut finału!
0
@Batys A tam ktoś jest normalny?
1
Rekin dziś z dubletem
2
Wjazd w Achillesa i bez kartki.
0
@ViscaelBarca2007 Oczywiście że tak
1
A trzeba było Fabiańskiego ściągnąć
0
Czemu Lewy nie zszedł?
Ani na kontra ani pracy w obronie.
Kompletnie tego nie rozumiem
4
Brawo Szczęsny.
Bramka i tak padła
1
Flick robi to samo co Xavi z PSG
xD