0

Mam nadzieję że Raphinhia będzie 9
On ma to wyjście za linię obrony i w tym sezonie pokazuje wyśmienitą skuteczność.
Nawet ostatnio o tym myślałem że go tam spróbować.
Ale pewnie będzie to Olmo jako fałszywa 9.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma innej odpowiedzi jak G2.
Co do innych regionów to może być różnie jak zawsze.
Mam jednak wrażenie że w końcu Gen.G w regularnym splicie spadną na 2-3 miejsce

0

Ach ta pomysłowość Trzaskowskiego.


3

@MesQueUnClub96 No właśnie miał Neymara , Leo i bramki się rozkładały.


10

Lech" Bolek" Wałęsa:
Wspierajcie Tuska, Bodnara i Trzaskowskiego to dary Boże na dzisiejsze czasy
Hahahaha

0

Antypolski premier z kolejnymi antypolskimi działaniami.


1

@xvcWinterSoldier Złoto, srebro, Bitcoin jeśli cię nie stać w inwestowanie w nieruchomości.

0

@Krzysztof1987 Przecież to oczywista oczywistość że kasę przytulił ktoś nieprzypadkowy.
Jeszcze dochodzi kwestia renowacji bo to jest z drzewa o które trzeba dbać i też pewnie kupę kasy na to pójdzie

0

@Deviler To co dzieje się w tym mieście to dramat jeśli chodzi o ruch drogowy.
Co raz gorzej jest a niektóre rzeczy są tak absurdalne że nie mam pojęcia kto to wymyśla.

0

Strefa relaksu może nie spełnia funkcji ale za to bardzo droga
Nic mnie tak nie irytuje jak niegospodarność publicznych pieniędzy.
Ludzie pracują bardzo ciężko a potem ta praca idzie na marne bo pieniądze są przepalane w niedorzeczny sposób.
https://x.com/J_Dobromilski/status/1878717996849635492

1

@Comentateiro ?????????

9

Jaś Kapela otrzymał 5 tysięcy złotych od ministerstwa kultury w ramach stypendium.
To jest ku.. żart a nie państwo.

1

Autentyk z dziś

Mówię do brata przed meczem że Szczęsny coś odwali i wyleci z czerwoną kartką.
Dokładnie tak to sobie wyobrażałem że będziemy grać wysoką obroną, będą szły piłki na Mbappe i Polak w sytuacji sam na sam sfauluje.
Nawet miałem kurs sprawdzić na czerwoną i postawić coś ale w końcu tego nie zrobiłem nawet nie wiem czemu.

0

@KamQiX Przy tym wolnym to mam wrażenie że Raphinhia mu zasłonił w kluczowym momencie

8

Nie strzelajcie bo psy się boją!!!

0

Jednak złoto dla Realu


0

Ankieta fc Barca com
Kto powinien stanąć w bramce w finale.
Takie były wyniki
96 % Szczęsny
4% Pena.
No i co teraz?

1

Tak się broni Wojtku

0

Co on odwalił.
Olmo by miał czystą pozycję

2

Tak słabego Realu w klasyku nie widziałem od poprzedniego klasyka.

0

Powinnien być spalony a jest wolny dla nich xD

26

Szczęsny popsuł ten mecz całkowicie.
Nudy i zero ataków z naszej strony.
Oddawaj moje 40 minut finału!

0

@Batys A tam ktoś jest normalny?

1

Rekin dziś z dubletem

2

Wjazd w Achillesa i bez kartki.

0

@ViscaelBarca2007 Oczywiście że tak

1

A trzeba było Fabiańskiego ściągnąć

0

Czemu Lewy nie zszedł?
Ani na kontra ani pracy w obronie.
Kompletnie tego nie rozumiem

4

Brawo Szczęsny.
Bramka i tak padła

1

Flick robi to samo co Xavi z PSG
xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?