7

Taka jest prawda że trzeba się go jak najszybciej pozbyć.
Z nim gramy w 10 i się męczymy na boisku.
Pewnie będzie miał jeszcze dobre przebłyski ale to żart na jak na gracza który zarabia 32mln.

2

Trzaskowski osobiście mówi by na niego nie głosować.


0

@BillyButcher Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

0

@Aragorn33 Jak zaczną i będzie to wyglądać tak jak trzeba to pierwszy pochwalę

12

No mówię ci mordo że tak jest.


0

Ciekawe dlaczego xD


0

@michal26 Dzisiaj jeszcze swój start ogłosiła Joanna Senyszyn.
Też ciekawe komu urwie promil głosów

55

Jak pięknie tęczowy Rafałek mówi o CPK,
On zawsze był za :D

5

@MesQueUnClub_87 Tylko że od ponad dwóch miesięcy gra co raz gorzej i przez ten okres strzelił dwie bramki w lidze...

25

@AmigoBlancos Lewy od dwóch miesięcy gra wielką kupę.
Póki co wygląda na to samo co w pierwszym sezonie czyli 3 dobre miesiące a potem ogromny zjazd który będzie trwał i trwał.
Barcelona musi szukać nowego napastnika.

0

Trzaskowski mówi że CPK PiSu to była fuszerka i pilnowanie pola.

Ciekawe skąd to wie bo audyt który był hucznie zapowiadany przez Tuska i miał stwierdzić wszelkie nieprawidłowości oraz powiedzieć w którym miejscu jest projekt został przez nich spektakularnie uwalony

0

@tomek8756 Poglądy podobne

1

Jak pisałem przed transferem i na początku jego przygody z Barcą gdy grał świetnie że to transfer niepotrzebny że względu na to że w jego miejsce ma kto grać i jest szklanką to zostałem wyśmiany tutaj xD

4

@Lewangoooolsky Przeczytałeś artykuł?
Tu nie chodzi tylko o mecz z Getafe.
Lewy jest tragiczny od ponad dwóch miesięcy.

1

@Gibbon_FCBTo i to, drinka se robie.

0

@QQL5 To był kolejny dobry mecz Peny.
Niezła odklejka z twojej strony

2

Olmo to wszedł sobie pobiegać tylko?
Dramatyczna zmiana

0

Pedri co gra w ostatnich meczach to totalny sztos

0

Jezus Maria Raphinhia

1

Spokojnie Lewy za chwilę strzeli z karnego albo z metra na pustaka i będzie robota zrobiona i 32 mln zainkasowane

0

Lewy nawet w bramkę nie trafił....

1

Jakim trzeba być odklejony być obwiniać znowu Pene.
Aż tak was ten Wojtek boli?

3

Oczywiście hejt na Pene xD
Świetna interwencja Peny, zrobił co mógł a że obrońcy nie kryją no to tracimy gola

1

@Coutinho007 A jak miał inaczej to zrobić? xD
Świetny refleks Peny a obrońcy dali dupy

0

Co za przyjęcie na 5 metrów xD

0

Dostał w szyje a się łapie za twarz xD

2

@macio_944 Owsiak też jest pełen nienawiści i niejednokrotnie to pokazywał.
Nie bez powodu wielu artystów którzy wspierali publicznie wosp przestało to robić że względu na Owsiaka.
Dla mnie jest osobą lekko mówiąc z wątpliwym kręgosłupem moralnym.
Bardzo dużo kręci i ukrywa w sprawach finansów WOSP i jego spółek takich jak np. Złoty Melon
O jego wybrykach politycznych nie będę wspominał bo to jest dno,osoba tak rozpoznawalna nie powinna mówić ludzią na kogo głosować a tym bardziej robić im kampanię.
To tak jak niektóre persony kościelne w obrzydliwy sposób agitują na rzecz pisowców.
Inicjatywa bardzo fajna,brawa dla wszystkich wolontariuszy i ludzi którzy pomagają.

0

@macio_944 WOSP TOP
Owsiak Flop

1

Tak było.


0

@Lucerfi Trzaskowski myśli że startuje na Ukrainie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?