Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Taka jest prawda że trzeba się go jak najszybciej pozbyć.
Z nim gramy w 10 i się męczymy na boisku.
Pewnie będzie miał jeszcze dobre przebłyski ale to żart na jak na gracza który zarabia 32mln.
2
Trzaskowski osobiście mówi by na niego nie głosować.
0
@BillyButcher Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
0
@Aragorn33 Jak zaczną i będzie to wyglądać tak jak trzeba to pierwszy pochwalę
12
No mówię ci mordo że tak jest.
0
Ciekawe dlaczego xD
0
@michal26 Dzisiaj jeszcze swój start ogłosiła Joanna Senyszyn.
Też ciekawe komu urwie promil głosów
55
Jak pięknie tęczowy Rafałek mówi o CPK,
On zawsze był za :D
5
@MesQueUnClub_87 Tylko że od ponad dwóch miesięcy gra co raz gorzej i przez ten okres strzelił dwie bramki w lidze...
25
@AmigoBlancos Lewy od dwóch miesięcy gra wielką kupę.
Póki co wygląda na to samo co w pierwszym sezonie czyli 3 dobre miesiące a potem ogromny zjazd który będzie trwał i trwał.
Barcelona musi szukać nowego napastnika.
0
Trzaskowski mówi że CPK PiSu to była fuszerka i pilnowanie pola.
Ciekawe skąd to wie bo audyt który był hucznie zapowiadany przez Tuska i miał stwierdzić wszelkie nieprawidłowości oraz powiedzieć w którym miejscu jest projekt został przez nich spektakularnie uwalony
0
@tomek8756 Poglądy podobne
1
Jak pisałem przed transferem i na początku jego przygody z Barcą gdy grał świetnie że to transfer niepotrzebny że względu na to że w jego miejsce ma kto grać i jest szklanką to zostałem wyśmiany tutaj xD
4
@Lewangoooolsky Przeczytałeś artykuł?
Tu nie chodzi tylko o mecz z Getafe.
Lewy jest tragiczny od ponad dwóch miesięcy.
1
@Gibbon_FCBTo i to, drinka se robie.
0
@QQL5 To był kolejny dobry mecz Peny.
Niezła odklejka z twojej strony
2
Olmo to wszedł sobie pobiegać tylko?
Dramatyczna zmiana
0
Pedri co gra w ostatnich meczach to totalny sztos
0
Jezus Maria Raphinhia
1
Spokojnie Lewy za chwilę strzeli z karnego albo z metra na pustaka i będzie robota zrobiona i 32 mln zainkasowane
0
Lewy nawet w bramkę nie trafił....
1
Jakim trzeba być odklejony być obwiniać znowu Pene.
Aż tak was ten Wojtek boli?
3
Oczywiście hejt na Pene xD
Świetna interwencja Peny, zrobił co mógł a że obrońcy nie kryją no to tracimy gola
1
@Coutinho007 A jak miał inaczej to zrobić? xD
Świetny refleks Peny a obrońcy dali dupy
0
Co za przyjęcie na 5 metrów xD
0
Dostał w szyje a się łapie za twarz xD
2
@macio_944 Owsiak też jest pełen nienawiści i niejednokrotnie to pokazywał.
Nie bez powodu wielu artystów którzy wspierali publicznie wosp przestało to robić że względu na Owsiaka.
Dla mnie jest osobą lekko mówiąc z wątpliwym kręgosłupem moralnym.
Bardzo dużo kręci i ukrywa w sprawach finansów WOSP i jego spółek takich jak np. Złoty Melon
O jego wybrykach politycznych nie będę wspominał bo to jest dno,osoba tak rozpoznawalna nie powinna mówić ludzią na kogo głosować a tym bardziej robić im kampanię.
To tak jak niektóre persony kościelne w obrzydliwy sposób agitują na rzecz pisowców.
Inicjatywa bardzo fajna,brawa dla wszystkich wolontariuszy i ludzi którzy pomagają.
0
@macio_944 WOSP TOP
Owsiak Flop
1
Tak było.
0
@Lucerfi Trzaskowski myśli że startuje na Ukrainie?