Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd Nie do Wospu a do Owsiaka i maja podstawy by to robić
0
@Tasde A skąd wiesz że nie ma nic ciekawego do powiedzenia?
Z tego co mi wiadomo to wszystko co ma przedstawić będzie poparte dokumentami sądowymi.
Po trzecie Wielgucki przegrał z Owsiakiem sprawę tylko jeśli chodzi o wyzwiska.
17
Piękne
2
@ToWinaSedziego Akurat Yamal wczoraj zagrał słabo ale tak Pedri MVP
5
Dobrze że Balde nic się nie stało po wejściu Wojtka bo na początku bardzo źle to wyglądało.
Jeszcze by tego brakowało by reszte sezonu grał Gerard Martin.
1
@Worny Szczęsny już zaciera rączki i będzie młodego do sklepu wysyłał
30
To był wielbłąd Szczęsnego
Bramkarz nie ma prawa wjechać w taki sposób jak obrońca jest dobrze ustawiony i piłkę już praktycznie na ziemi po kontrolą.
2
@Lewangoooolsky Tylko że Balde już tą piłkę przyjął i wtedy Szczęsny w niego wjechał.
1
A teraz będą telefony Halinka
Teraz będzie Panie Pena
A może by Pan przyszedł prawda
Może by Pan kulturalnie stanął na bramce prawda
1
Szczęsny w wywiadzie powiedział że tak to był karny po jego interwencji.
2
Ferran też ostatnio imponuje mi swoją dojrzałościa i pewnością siebie.
Wielkich fajerwerków nie ma ale wie kiedy wejść w pole karne a kiedy zejść do rozegrania,kiedy podać,coś tam strzela,nie notuje głupich strat,podobało mi się dzisiaj to zgranie klatą tyłem do bramki.
Oby tak dalej to będziemy mieć solidnego zmiennika choć aktualnie zasługuje on bardziej na grę niż katastrofalny Lewy.
32
Trzeba odnotować że Frenkie De Jong kolejny mecz z rzędu daje dobrą zmianę
0
@Kasy Nie i nie chce wiedzieć
0
I ta interwencja w końcówce po strzale do Maria nie była jakaś spektakularna.
To był bardzo zły strzał prosto w Wojtka.
0
@WiernyKibicToJa Nie bo poprzednie "interwencje" zabrały nam dwie bramki
4
Wygraliśmy pomimo dwóch Polaków w składzie.
Było ciężko ale daliśmy radę.
Kolejny dramatyczny mecz Lewego a Szczęsny pokazał że to nie piłkarz na Barcelonę
0
Oprócz naszego meczu był jeszcze jeden zaskakujący, emocjonujący i szalony mecz.
Juventus-Brugge skończyło się 0-0 ale prawie padło 10 bramek
3
Chomiki nie dostają żarcia chyba
0
Spokojnie mogą to cofnąć
0
@July_6_BcN Karny dla Benfiki był mimo że kontaktu nie było.
0
Trzeba było 9 albo lewego skrzydłowego a nie Olmo którego i tak niema
1
Lewy dalej na boisku xD
0
15 strata Lewego
Jakie on ma taśmy na Flicka?
5
Wina Araujo ten gol.
1
XD
Kuriozalna bramka
0
Już kilka sytuacji było w tym sezonie że jakby szedł do końca np.wslizgiem to by padła bramka
1
typowa 9 nie potrafi wślizgiem piłki zaatakować...
3
13 strata Lewego
Gavi Szczęsny Lewy do zmiany w tej chwili
0
12 strata Lewego
0
Kounde wtf
To musi być najpierw przyjęcie