15

Złoto


8

@Arden Przecież to oczywista oczywistość że jutro zagra Pena

2

Trzaskowski w końcu coś z sensem powiedział


0

@Encore Dopiero co jego aktualny trener powiedział że go nie zarejestrują w lidze bo fizycznie się nie nadaje do gry więc nie wiem czemu miałby grać w kadrze.

5

Sędzia ewidentnie źle ustawiony nie miał prawa tego widzieć a na Varze akurat była przerwa na pączki z kawusią.


1

No mam swoją opinię odnośnie kontrowersji w tym meczu ale muszę oglądnąć RealMadrid TV by się upewnić czy dobrze myślę.

0

A powtórki spalonego przy ręce Rudigera nadal nie pokazali

0

Jak nie było spalonego to karny

0

Vini oczywiście kontynuuje wyrażanie swojego debilizmu

0

Bez faulu i bez kartki xD

1

Hahahaha
Jazda z nimi

0

Karny!!!!!!!!
Hahaha

0

@MesQueUnClub96 Faktycznie

0

Źle to wyglądało.
Mogło Franowi coś się naciągnąć w kolanie.
Kontuzja na długo

4

Celta gol.
Czyli tak naprawdę Celta wygrywa 2:1

0

@Comentateiro Ciemnogród to są osoby które wierzą że są więcej niż dwie płcie bo nie ma to nic wspólnego z nauką.
Po za tym te "wycinki" o płciach to mały problem tego przedmiotu.
Głupot i rzeczy które mają ustawić dzieci na konkretne tory lewicowe jest znacznie więcej w tym programie.

0

@Comentateiro
Jakbyś przeczytał dokładnie program edukacji "zdrowotnej" którą tak dzisiaj broniłeś to byś wiedział ile jest płci.
Jednak podpowiem ci że według ministerstwa i tego programu jest więcej niż dwie.
Trochę to sprzeczne z nauką ale cóż co kto lubi.

1

@Kgorecki2500 A w trzeciej?

0

@tomek8756 Trzaskowski albo Tusk już nie pamiętam który, mówił że dobrze jest jak są z różnych opcji xD

1

@arasz1819 Jakbyś się troszkę wysilił to bez problemu znajdziesz wyroki i postanowienia sądu w tych sprawach.
Oczywiście tego nie zrobiłeś i jak zwykle ośmieszyłes się.

0

@tbas No właśnie sąd nic z tym nie zrobił.
Dla mnie też jest to niezrozumiałe.
Może dlatego że to Owsiak był oskarżycielem

1

@Nightraider @tbas
Owsiak oskarżył go o wyzwiska i o pomówienia w sprawie nieprawidłowości w WOSP i spółkach Owsiaka.
Sąd stwierdził że Wielgucki miał rację i były nieprawidłowości i skazał go jedynie za wyzwiska.
Owsiak też wtedy został ukarany za wyzwiska w stronę Wielguckiego.
I podczas tego procesu Sąd nakazał Owsiakowi dostarczyć pełną dokumentację finansów spółek i WOŚP.
Oczywiście tego nie zrobił.

3

Piotr Wielgucki będzie w kanale Zero w środę.
Oczywiście tematem będzie WOSP i Owsiak.
Wielgucki to osoba która już 10 lat temu procesował się z Owsiakiem i udowodnił wiele nieprawidłowości.


15

Kibel Trzaskowskiego za 650 tysięcy


1

@kemyt1995 Krytyka była w tamtym sezonie była zasadna bo bronił źle.
W tym jest całkowicie inaczej

6

@Comentateiro Nie masz zielonego pojęcia o programie tego przedmiotu.
Bardzo dużo absurdów i głupot i mało ma to wspólnego z edukacją zdrowotną którą tak nazwali by zakłamywać rzeczywistość.

0

@Marian_Pazdzioch Moim zdaniem, będzie prowadził kampanię ale koniec końców zrezygnuje

0

Koalicja po prostu chce sobie sondaże poprawić na Owsiaku.


0

@SergioBusquets5 Ja się nie przejmuje a nawet się cieszę

0

Braun oprócz płaczu że nie było prawyborów płacze też że nie było kongresu który jego zdaniem według statutu partii musi się odbyć.
Statut partii mówi jasno że kongres ma być 5 lat po poprzednim kongresie,tylko że jeszcze nie było ani jednego takiego kongresu.
Nawet powiedział to kiedyś Włodzimierz Skalik czyli jeden z członków partii Brauna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?