0

Złoto.


1

Przy 3 bramkach postawiłem że strzelą co najmniej 5 za stówkę.
270 wyciągnięte :)

0

Araujo czyści pięknie dziś

0

Tchouameni 100 mln

1

Manita!!!!!
Dawać jeszcze więcej!!!

0

@Coutinho007 Dla mnie Eric w obronie jest bardzo przeciętny i nie nadaje się na najważniejsze mecze.

0

Owsianka z bananem zrobiona to można lecieć z drugą połową.

3

Czyli jak Araujo odejdzie w zimie to przy kontuzji Inigo jest dramat.
Oby został

0

@snupson Faktycznie mój błąd
Poniosło mnie xD

2

Ktoś łamaka stawiał na Barce z kursem 29.
Gratulacje!

0

Real jest tam gdzie powinnien.
Na kolanach!!!

0

Hahahaha
Jedziemy z nimi!!!!

0

Dawać po manite!!!

2

Ja nie wiem czy to nie czerwo powinno być jeszcze

0

I sędzia tego nie widział id razu xD

1

Araujo już króciutko z Vinim

1

Bramka imienia Leo Messiego

4

Casado nawet go nie dotknął xD

1

Szczęsny gdzie on się rzucił xD

2

Dovbyk strzela z karnego na 2-2 z Bologna.
Dosłownie ostatnia akcja meczu.

0

Rozkład jazdy znany...

0

@okiemtypera_lucaxx95 Kolejny spektakularny występ xD
Grał dobrze ale nie przesadzajmy.

21

@barcanawieki Czyli Vini ma 0 teraz?

2

Kocham te jego to fikołki.


3

Zuckerberg to przykład człowieka który podąża tam gdzie wiatr zawieje.
Ciekawe ile w tym prawdy.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chada Tu masz link
https://www.kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury/

Czemu na nie utrzymywać rodzinki?
Bo to FUNDACJA i jest to co najmniej nie etyczne by z pieniędzy ludzi dawać wypłaty swojej córce czy żonie.

Tak ma prawo wyrażać swoje poglądy ale nie robić kampanię z pieniędzy fundacji.

6

@Chada Jeśli chodzi o orkiestre i ich wolontariuszy to podziwiam tych ludzi i jest to piękna inicjatywa.
Jeśli chodzi o Owsiaka jest zakłamany, utrzymuje całą rodzinkę z WOSPu(polecam zapoznać się z spółkami jego i jego rodziny).
W procesach z dziennikarzem Wielguckim zostało udowodnione nieprawidłowości związane z WOŚP i spółkami Owsiaka.
Robi kampanie Tuskowi, słynne banery czy krzyczenie je... PIS na jego publicznych imprezach i mówienie ludzia że jeśli nie zagłosują na kogo trzeba to nie będzie już robił koncertów.

11

@D10SLEO Zabawne to jest jak go bronią.
Dziadek który groził mu został pojmany w mgnieniu oka a jeśli by chodziło o zwykłego obywatela to pewnie by nie zareagowali.
Już nawet mu proponują policyjną obstawę oczywiście zapłaci za to podatnik.
Będą za niego walczyć bo jest ich politycznym pionkiem który prowadzi kampanię na ich rzecz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?