Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Miszak
@Comentateiro opinia?
1
Pan piłkarz Luis Suarez.
5
@Comentateiro "Owsiak zaczął prowadzić WOŚP wiele lat prze tym zanim PO nabrało znaczenia"
No i co z tego?
"To pisowcy zaczęli go obrzydzać"
On sam siebie obrzydza rzeczami które robi.
"Nic dziwnego, że Owsiak rozmawia z partiami, które mają ludzkie podejście do ludzkich spraw."
Rozmawia z partiami xD
On wzrost prowadzi kampanię na rzecz Tuska a to moralnie obrzydliwe żeby tak wielka organizacja opowiadała się za jedną ze stron.
Jakby ktoś robił to co on tylko że po prawej stronie to byś jechał po nim bez hamulców
Jesteś hipokrytą który znowu przyszedł do dyskusji bez argumentów.
10
@Comentateiro Myślę że tu nie chodzi o WOŚP, tylko o Owsiaka.
To jest piękna inicjatywa bo ludzie w całej Polsce wspólnie chcą pomagać.
Natomiast jako Owsiak jako twarz tej organizacji to po prostu obrzydza.
Jest zakłamany, ma wiele za uszami, szantażował ludzi że jak nie zagłosują na kogo trzeba to nie będzie robił festiwalu.
Jest pionkiem Platformy obywatelskiej który nie wykonywał postanowień sądu odnośnie faktur.
Ukrywa prawdę o pieniądzach dla powodzian i nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania.
Dla mnie on jest skompromitowany.
2
I takie właśnie mają priorytety.
Polacy ich nie obchodzą.
1
Innego wytłumaczenia nie widzę żeby tak być miażdżonym przez drużynę która miała 10 pkt mniej i była przedostatnia w tabeli.
1
Szczęśliwego nowego roku!!!!
0
Wątpliwości xD
0
PKW była legalna miesiąc temu ale teraz już nie jest.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Tak, strzelanie w sylwestra nie jest problemem.
Natomiast gardzę idiotami którzy zaczynają strzelać już nawet tydzień wcześniej.
U mnie od czwartku cały czas strzelają i to nawet w dzień gdzie gówno widać i fajerwerki tracą swój urok.
0
@Comentateiro Nielegalna PKW a jednak swoich rząd tam wstawił xD
Nie kompromituj się
0
@Kgorecki2500 Czyli nic ich nie obchodzi.
PKW , SN co tam my jesteśmy prawem.
1
@Kondziubarca Ktoś tu już grubego sylwestra zaczął
0
Musk tłumaczy dlaczego jego zdaniem Afd jest ostatnią nadzieją dla Niemiec.
0
@Aragorn33 Jakbyś oglądnął film to byś wiedział.
1
Kolejne rzeczy wychodzą w sprawie szczepionek.
3
KO na posłance KO
2
Polska powinna mieć takie samo zdanie.
4
@draxidox Polska największym frajerem w Europie jak zwykle.
Ale tak to jest jak się ma antypolskie rządy
0
@D10SLEO Przecież to właśnie napisałem
0
@Hosh Masz rację i tu właśnie jest problem a nie że nie ma tam kobiet.
8
Dlatego nie można dopuścić by mieli swojego prezydenta.
Ładnie ich odkleja,na sztandarach mają równość a chcą ustawy która dyskryminuje ludzi z kompetencjami i ubliża kobietom.
0
@marcin62 Warto dodać że E-papierosy są mniej szkodliwe i badania jasno pokazują że są pomocne przy rzucaniu całkowicie palenia.
I oczywiście na nie będzie nieporównywalnie duża podwyżka podatku.
Lobbing jak nic jest przyczyną takich pomysłów.
0
@Comentateiro Czyli nie można krytykować i obnażać obecnej władzy bo przynosi to korzyść Pisowi.
W takim razie byłeś takim samym pożytecznym idiotą gdy rządził PiS tylko że dla Tuska i jego świty.
0
@Comentateiro
Jesteś bardzo mocno ograniczony jeśli myślisz że mam jakąkolwiek minimalną sympatię do PiSu.
0
@Comentateiro Żołnierzu xD
I mówi to osoba która broni Rafałka za każdym razem i musi odpowiedzieć na każdy wpis.
Niezła hipokryzja.
0
@Comentateiro Zabawny jesteś jak zwykle.
Od razu atak i to bez argumentów.
0
@MesQueUnClub96 Tak on.
5
Nitka o tym jak Rafał Trzaskowski finansuje imprezy porno biznesu, prostytutek i osoby z zaburzeniami tożsamości.
1
@betonito Nie bo nie mamy czasu by czekać do okienka