1

Spakować Olmo i Lewego i wysłać z powrotem do Niemiec do jakiegoś Heidenheim

0

@Lordzi Tak jak Flick wyciągnie Lewego i Olmo ze składu

0

Lewy gra na ścianę klasa xD

0

Lewy do zmiany razem z Olmo.

0

@JoeSatriani Tylko że on stał przy krótkim słupku xD
Pena stał na środku bramki i nawet bramkarz 15cm wyższy by nie obronił

0

@Heros11 Tylko że on marnuje dużo setek.
Typ ma jedno zadanie bo w innych elementach gry jest beznadziejny.

0

Spokojnie drugą na pustaka trafi i będzie chwalony że swoją robotę zrobił xD

0

Jezus maria z metra nie trafić.
Dramat

1

Rayo tiki taka.

3

Oni mają oczy??
Był kopnięty najpierw przez Jude

0

Courtois się nie popisał.

1

Ani na moment nie zwątpiłem w nich xD

0

A idź pan w ch....

3

Mam wrażenie że jakby Rayo nie strzeliło drugiego gola to by do przerwy było 1:0.
Strasznie siadli po drugim golu a Real ruszył mocniej.

1

Można wyłączyć ...

1

Szczęsny by obronił

0

Rayo!!!!!
2: 0 !!!!
Hahahaha

1

@Luciano99 Rayo i może zniszczy Real ale sędzia jeszcze bardziej zniszczy Rayo znając życie

2

@Kapitan hawk Niestety za dużo już tych remisów więc nie ma szans.
Czyli przegrają.

1

@Lionel_Messi10 Transfer kwestią godzin.
Czy Leo Messi wygryzie Ferrana Rekina Torresa ?

1

@adamLeo66 Niestety dla twojego taty pewnie tak.
Każdy by wolał Rekina pooglądać ale jest jak jest

5

@sergio5 Debata w Polsce jest ponieważ bo Polaczków boli Wojtek Szczęsny.
Często zakłamują rzeczywistość by tylko umniejszyć Peni.
Pena miał różne mecze, kilka słabych ale większość przeciętnych albo dobrych.
Nie jest to słaby punkt ani wybitny.
Ma coś co Szczęsny nie ma czyli grę nogami i grę poza polem karnym a przy takiej obronie jest to niezbędne.

34

Oni są bezczelni jak PiS w prime.
Niesamowite.


6

@Luciano99 Oczywiście @mekston został skasowany podwójnie za wymianę opon?

2

@Marian_Pazdzioch Sory Raphinhia wybieram @Helena

0

@Borneo A ja widzę kłamstwo.
Mówi ewidentnie że Niemcy uważają że dozbrajanie Ukrainy to eskalacja a to on powiedział i on tak uważał.

1

@kamiVeB Nie był dzieckiem tylko dorosłym mężczyzną na publicznym stanowisku. Jaka mam gwarancję że znowu nie zmieni zdania.
Po za tym to nie tylko zmiana zdania ale też kłamstwo

29

Zapraszam na seans o Rafałku, jego kłamstwach i objawach dwubiegunowości
Ciebie też zapraszam @Comentateiro bo od rana z niecierpliwością czekałeś.
https://x.com/KoneserUnii/status/1867108320487657503

0

@pride1899 Co ty gadasz jak Kounde to był za chłopem 3-4 metry.

0

@tbas Kounde był jakieś 3-4 metrów za gościem.
Bez szans.
I nie ma czegoś Takiego jak pewny go,tak nie ma ale uważam że pomysł Peny miał o wiele większe szanse powodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?