0

@norbi77 A Inigo?
Chłop był na grzybach jak zawodnik Betisu sobie spokojnie wykończył akcje

0

Nasza gra była tragiczna.
Pomijając błędy indywidualne Frenkiego i Inigo to po prostu graliśmy bardzo słabo jako drużyna.

3

Błąd Inigo w kryciu ale i tak to wina Peny.
Nie ośmieszajcie się

11

Idioci myślą że to wina Peny.
Co za odklejka xD

0

Pena bez szans.
100% winy Inigo

0

Pena MVP ? Czy jednak Yamal?

3

Tego pajaca nie powinno być już na boisku.
Trzecia żółta kartka

0

@szewjar Póki co żadne wrzutki nie idą.
I właśnie strzelamy gola po grze po ziemi

1

Gol Ferrana jak nic!
Brawo

0

Nie rozumiem czemu Torres gra na 9 a Viktor na skrzydle

2

Ferran xD
Yamalowi się Messi załączył

0

Zasłużone zmiany.
Pedri poza jednym przebłyskiem bezużyteczny.
Lewy też dołożenie nogi a tak to niewidoczny

0

@adamek20151 No tak bo przypadkowe nadepnięcie wszystko zmienia.

0

To był ogromny pech De Jonga.
Przypadkowe nadepnięcie.
Jakoś bardzo bym go nie winił.

0

Niefortunnie stanął mu na pięcie.
Moim zdaniem karny

1

Ferran powinnien to sam kończyć

0

Pena dziś drugą setkę broni

0

Lewy prawie świetna asysta

2

@Aragorn33 Jak Berkowicz jak wyraźnie jest napisane że to Kawicki lat 27.

1

Flick powinnien wstawić Frenkiego za Olmo i powiedzieć żeby wchodził za linię obrony jak za Koemana.
Betis zostawia sporo miejsca

0

Dzisiaj nasza pomoc nie ogarnia gry ofensywnej.
Pedri i Olmo do zmiany

0

@maciar I odczuwalna temperatura na poziomie 25 stopni

0

@yoli Tylko że to jest gówno prawda.
Lewy sporo setek zmarnował w tym sezonie
Taki Raphinhia ma nieporównywalnie lepszą skuteczność mimo że ma trudniejsze akcje do wykończenia niż Polak który zazwyczaj musi nogę dołożyć

4

Pedri genialnie to przyspieszył, w 70% to jego bramka
Reszta to była formalność.

4

Oczywiście brak ewidentnej żółtej.

1

Pena nas ratuje

7

@Criss18Barca Może jednak dziś wziął leki i będzie cichutki.

17

Rafałka kampania taka trochę sztuczna jak on sam.

7

@kubix05 Fajnie by było, aktualnie moja ulubiona ekipa z Włoch.
Najważniejsze żeby we wtorek wygrali Realem:D

1

@Danny Gaucho Nie zauważyłem że chce z tego roku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?