0

Balde i jego wrzutki to kryminał .
Powinnien wejść Fort bo on ma całkiem niezłe te wrzutki.
Oczywiście wszedł Cubarsi nie wiadomo po co.

0

@michal26 Ściągnięcie Lewego to błąd? Co by zrobił w drugiej połowie?
Czekał by na wrzutki od Balde?
W pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo sytuacji ale Leganes nie broniło tak głęboko jak w drugiej i na to Flick nie miał pomysłu na grę przeciwko autobusowi.

0

@Rewolucja123 Ale za to bez pomysłu

0

Flick
Lewy
Olmo
Jeden wielki dramat.
Mieliśmy tyle sytuacji w pierwszej połowie że powinno być 5-1.
W drugiej Leganes się całkowicie cofnęło i nie było kompletnie miejsca.
Flick nie miał na to żadnego pomysłu.

2

Moje zdanie jest niezmienne od roku
Flick jechał na przygotowaniu fizycznym w Bayernie w sezonie który był do tego idealny.
W Barcelonie na początku też szło...
Zajechał już ich a taktyki i pomysłu już brak.

0

@Recha_0684 No i co by zmienił brak jego zmiany?
Przynajmniej Ferran wystawił setkę Kounde.
A tak to Lewy by czekał na wrzutkę od Balde czyli nigdy by żadnej piłki nie dostał

0

@macio_944 Skuteczność owszem w pierwszej połowie.
Natomiast gdy Leganes całkowicie się cofnęło nie widziałem żadnego pomysłu czy taktyki od Flicka na autobus.
Były tylko żałosne wrzutki Balde.

1

Xavi miał więcej pomysłów na grę przeciwko autobusom

5

Powinnien wejść Pau Viktor jako drugi napastnik a wchodzi Cubarsi xD

0

W sekunde stwierdzili na varze że nie było karnego xD

0

@tbas Nie musiał ale to zrobił skutecznie więc nadal nie rozumiem

0

@Damiain To niedokładnie przeglądasz.
Z kilkanaście takich komentarzy widziałem

0

@tbas Chyba mam pomysł na pozycję dla Olmo.
Będzie mógł w końcu zagrać koncert.

1

Ferran
Do ciebie wnosimy błaganie
Byś wszedł i sprawił rzeźnikom
Lanie

12

Znowub hejt bez powodu w stronę Peny
To już nie jest śmieszne a żałosne.
Przestanie was ten Wojtek boleć czy nie?
Oskarżanie go znowu o bramkę gdzie bramkarz musiał by mieć z 210cm by to wyjąć jest abstrakcją.

0

@tbas Pena gra ryzykownie ale mu to wychodzi więc nie wiem o co się czepiasz z tymi wyjściami.
Musi tak grać bo nasza obrona gra wysoko a Eric i Inigo nie są demonami szybkości by w razie czego wrócić

1

@MesQueUnClub96 A ja widziałem straty i dramatyczne podania w jego wykonaniu.

4

Eric klasyka w jego wykonaniu w obronie.
Lewy od dłuższego czasu z tygodnia na tydzień gra co raz gorzej a dzisiaj to przechodzi samego siebie.
Olmo dramat od kontuzji

0

@Culers Z tego samego powodu co Olmo.

0

@JaCules1211 Najgorszy?
Chyba w tym sezonie.
Lewy u nas miał znacznie gorsze mecze i to przez długi okres czasu

1

Spakować Olmo i Lewego i wysłać z powrotem do Niemiec do jakiegoś Heidenheim

0

@Lordzi Tak jak Flick wyciągnie Lewego i Olmo ze składu

0

Lewy gra na ścianę klasa xD

0

Lewy do zmiany razem z Olmo.

0

@JoeSatriani Tylko że on stał przy krótkim słupku xD
Pena stał na środku bramki i nawet bramkarz 15cm wyższy by nie obronił

0

@Heros11 Tylko że on marnuje dużo setek.
Typ ma jedno zadanie bo w innych elementach gry jest beznadziejny.

0

Spokojnie drugą na pustaka trafi i będzie chwalony że swoją robotę zrobił xD

0

Jezus maria z metra nie trafić.
Dramat

1

Rayo tiki taka.

3

Oni mają oczy??
Był kopnięty najpierw przez Jude

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?