Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde i jego wrzutki to kryminał .
Powinnien wejść Fort bo on ma całkiem niezłe te wrzutki.
Oczywiście wszedł Cubarsi nie wiadomo po co.
0
@michal26 Ściągnięcie Lewego to błąd? Co by zrobił w drugiej połowie?
Czekał by na wrzutki od Balde?
W pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo sytuacji ale Leganes nie broniło tak głęboko jak w drugiej i na to Flick nie miał pomysłu na grę przeciwko autobusowi.
0
@Rewolucja123 Ale za to bez pomysłu
0
Flick
Lewy
Olmo
Jeden wielki dramat.
Mieliśmy tyle sytuacji w pierwszej połowie że powinno być 5-1.
W drugiej Leganes się całkowicie cofnęło i nie było kompletnie miejsca.
Flick nie miał na to żadnego pomysłu.
2
Moje zdanie jest niezmienne od roku
Flick jechał na przygotowaniu fizycznym w Bayernie w sezonie który był do tego idealny.
W Barcelonie na początku też szło...
Zajechał już ich a taktyki i pomysłu już brak.
0
@Recha_0684 No i co by zmienił brak jego zmiany?
Przynajmniej Ferran wystawił setkę Kounde.
A tak to Lewy by czekał na wrzutkę od Balde czyli nigdy by żadnej piłki nie dostał
0
@macio_944 Skuteczność owszem w pierwszej połowie.
Natomiast gdy Leganes całkowicie się cofnęło nie widziałem żadnego pomysłu czy taktyki od Flicka na autobus.
Były tylko żałosne wrzutki Balde.
1
Xavi miał więcej pomysłów na grę przeciwko autobusom
5
Powinnien wejść Pau Viktor jako drugi napastnik a wchodzi Cubarsi xD
0
W sekunde stwierdzili na varze że nie było karnego xD
0
@tbas Nie musiał ale to zrobił skutecznie więc nadal nie rozumiem
0
@Damiain To niedokładnie przeglądasz.
Z kilkanaście takich komentarzy widziałem
0
@tbas Chyba mam pomysł na pozycję dla Olmo.
Będzie mógł w końcu zagrać koncert.
1
Ferran
Do ciebie wnosimy błaganie
Byś wszedł i sprawił rzeźnikom
Lanie
12
Znowub hejt bez powodu w stronę Peny
To już nie jest śmieszne a żałosne.
Przestanie was ten Wojtek boleć czy nie?
Oskarżanie go znowu o bramkę gdzie bramkarz musiał by mieć z 210cm by to wyjąć jest abstrakcją.
0
@tbas Pena gra ryzykownie ale mu to wychodzi więc nie wiem o co się czepiasz z tymi wyjściami.
Musi tak grać bo nasza obrona gra wysoko a Eric i Inigo nie są demonami szybkości by w razie czego wrócić
1
@MesQueUnClub96 A ja widziałem straty i dramatyczne podania w jego wykonaniu.
4
Eric klasyka w jego wykonaniu w obronie.
Lewy od dłuższego czasu z tygodnia na tydzień gra co raz gorzej a dzisiaj to przechodzi samego siebie.
Olmo dramat od kontuzji
0
@Culers Z tego samego powodu co Olmo.
0
@JaCules1211 Najgorszy?
Chyba w tym sezonie.
Lewy u nas miał znacznie gorsze mecze i to przez długi okres czasu
1
Spakować Olmo i Lewego i wysłać z powrotem do Niemiec do jakiegoś Heidenheim
0
@Lordzi Tak jak Flick wyciągnie Lewego i Olmo ze składu
0
Lewy gra na ścianę klasa xD
0
Lewy do zmiany razem z Olmo.
0
@JoeSatriani Tylko że on stał przy krótkim słupku xD
Pena stał na środku bramki i nawet bramkarz 15cm wyższy by nie obronił
0
@Heros11 Tylko że on marnuje dużo setek.
Typ ma jedno zadanie bo w innych elementach gry jest beznadziejny.
0
Spokojnie drugą na pustaka trafi i będzie chwalony że swoją robotę zrobił xD
0
Jezus maria z metra nie trafić.
Dramat
1
Rayo tiki taka.
3
Oni mają oczy??
Był kopnięty najpierw przez Jude