7

@Criss18Barca Może jednak dziś wziął leki i będzie cichutki.

17

Rafałka kampania taka trochę sztuczna jak on sam.

7

@kubix05 Fajnie by było, aktualnie moja ulubiona ekipa z Włoch.
Najważniejsze żeby we wtorek wygrali Realem:D

1

@Danny Gaucho Nie zauważyłem że chce z tego roku xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Luciano99 Weźcie to wyślijcie Tomkowi musi to zobaczyć xD

4

January weź no... albo ja nabije.

1

@TheNekro94 Jak już coś to młodzieżówka konfederacji korony polskiej czyli Braunistów.
Tak odkleiło chłopczyka totalnie ale co ma ochrona życia do kary za dany czyn.


0

@arasz1819 Jakby tak było to wszyscy pisowcy by stawiali się na komisjach grzeczniutko z pochyloną głową by tylko jak najszybciej wyrok zapadł mając z tyłu głowy że Duda ich ułaskawi więc twoja diagnoza jest nietrafiona

0

@arasz1819 No dokładnie.
Ma obowiązek a gdy się nie stawia to wnioskuje się do sądu o karę a nie odbiera immunitet.
Co im ze stawienia się Ziobry na komisji? NIC
Jeśli mieliby jakiekolwiek dowody to już by dawno szły wnioski do prokuratury a nie robili szopki i igrzyska na żywo by tylko naiwniaków zaspokoić

1

@maroon
@arasz1819
Przeciez tu chodzi tylko o to żeby wstawił się na komisji przymusowo na której i tak nic nie powie dlatego odebrali mu immunitet a nie o jakieś zarzuty w sprawie Pegasusa.

2

@Rastafarnianin Konfa ma jasne stanowisko w sprawie immunitetów.
Jak nie ma poważnych zarzutów to uważają że nie wolno tego robić.
Tak samo robili jeśli też chodziło o polityków np. PO

0

@Rust_Cohle To jest koło zamknięte trochę.
Małe zarobki to małe zainteresowanie zawodem Jak małe zainteresowanie to jest bardzo dużo wolnych wakatów a jak jest dużo wakatów a brak ludzi to się bierze byle kogo a jak się bierze byle kogo to też mało mu się płaci

19

Za to pobicie co najmniej dożywocie.


0

@ObiwanKenobi Ja uważam że to zależy od funkcji.
Jeśli to się dzieje na mównicy przez zwykłego posła to nie mam z tym problemu.
Jednak na niektórych stanowiskach powaga jest wymagana np.premier prezydent,marszałek.

10

Chociaż ostatnio Berkowicz był żenujący to akurat mu wyszło.


4

"Nowe standardy" uśmiechniętej koalicji


4

Obietnica:
"Złożymy wnioski do niezależnej, odpolitycznionej prokuratury o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej następujących osób:
Jarosława Kaczyńskiego – za sprawstwo kierownicze i usiłowanie zmiany ustroju państwa"
Rzeczywistość:
Odbierzemy Kaczyńskiemu immunitet za zniszczenie wieńca i dwa ciosy.

3

@Faro w normalny sposób.
Większość obrońców nie ma szans ze skrzydłowymi jeśli chodzi o szybkość tym bardziej że ci drudzy biegną już rozpędzeni w stronę bramki.
Jak myślisz co się stanie jeśli obrońcy nie będą mieli opcji łapania na spalonym bo do tego się to sprowadza?
Oczywiście autobus.

4

@urbipl KO


7

@Kgorecki2500 Moim zdaniem Janusz Kowalski nie istnieje, to zbiorowa halucynacja i projekcja.
Imie i nazwisko mówi samo za siebie.
Nigdy nie wyraził oryginalnej myśli czy poglądu.
Jest zwykłym pionkiem bez jakiekolwiek władzy i wpływu na politykę.
Każdy wie co powie na dany temat.

12

Dobre podsumowanie Rafałka


6

@arasz1819 Jak za co przecież to twoja uśmiechnięta koalicji mówiła że jest za co i Kaczyński poniesie za to konsekwencje.
Nawet w 100 konkretach(kłamstwach) był punkt o Jarku.

8

@priest9999 No nie wiadomo kto by wygrał ale Girona została przekręcona bo utraciła szansę na awans przez sędziego.
To że grali bardzo słabo nie oznacza że sędzia mógł im odebrać szansę na awans.

6

0

Girona wczoraj odpadła z PK , nieźle ich przekrecili.
W serii jedenastek ewidentnie piłka przekroczyła linie po odbiciu od poprzeczki po strzale Stuaniego ale sędzia tego nie zauważył, oczywiście Varu na tym etapie nie było.
I jeszcze jedna ciekawa rzecz że w bramce Logrones musiał na karne musiał stanąć 19-letni obrońca bo już nie mieli zmian i udało mu się jednego karnego wybronić

2

@Kapitan hawk Od lat się mówi że to może być rok Atletico.
Prawda jest taka że miewają dobre okresy ale później się totalnie wysypują i mówi się o zwolnieniu i przyszłości Simeone.
Skończy się tak jak zwykle i za chwilę będą daleko w tyle.

0

@CLS63AMG Realowi Madryt tylko że on sam jeszcze sobie tego nie uświadomił

1

@Criss18Barca Cash nie jest aktualnie zawodnikiem reprezentacji Polski

3

@michal26 Sam Yamal ma więcej asyst niż trio Realu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?