0

@Rust_Cohle A co to za różnica czy teraz czy za 3 godziny wlepi ci bana?

0

@Arkon Czytałeś program tego przedmiotu?
Jak nie radzę to radzę przeczytać bo takie kwiatki tam są że człowiek się za głowie łapie.
Mimo że znajdą się tam dobre rzeczy jak wspomniałeś o świadomości dzieci o pedofilii to jest też bardzo wiele szkodliwych.

0

@Pedri16Future Mi się wydaje że jego matka mu to doradziła.
Jak widać zemsta się udała bo wyszedł na kompletnego kretyna

3

Inter Mediolan się zrobił super stabilną i mocną ekipą w ostatnich latach.
Jeden z kandydatów do LM.

0

@Pedri16Future Chodzi o to że Polak siedzi na ławce, tylko o to xD

1

@Joe_Barbaro Pedri
Pedri
Pedri

0

Brakło jednej bramki sportingu na kuponie.
Szkoda

1

W końcu strzelił coś z byle jakiej sytuacji.
Brawo chociaż za mało takich bramek.

3

Feyenoord strzela drugą bramką.
Gorąca będzie końcówka w Manchesterze

5

Komentarze że Pena to ręcznik za raz dwa trzy...

0

Gerard Martin to przecież hybryda Jordiego Alby i Abidala

2

Gerard Martin wyjaśnia hejterów xD

Pięknie to Olmo zrobił

4

Dembele z czerwoną kartką xD

0

Mama Balde a gdzie tata?

3

Lewandowski często blokuje nasze strzały.
Mam wrażenie że za bardzo pcha na każdą piłkę.

2

Tak jak kiedyś pisałem.
Fermin to piłkarz momentów, nie jest typem gracza który będzie prowadził naszą grę, rozgrywał ,decydował o tym jak mamy grać w danej akcji.
Idealny joker ale nie piłkarz którego bym chciał oglądać przez większość meczu.

3

Szczerze to dzisiaj gramy naprawdę dobrze.
Ostatnie mecze były słabe albo bardzo słabe w naszym wykonaniu.
Nie tracić koncentracji, strzelić drugiego gola i mecz będzie jak najbardziej na plus.

5

Co by nie mówić granie Peny na przedpolu jest świetne.
Ma wyczucie do tego a jest to bardzo ważne przy naszej wysokiej obronie.

8

ZDM wydał 150 TYSIĘCY złotych na wyczyszczenie kładki rowerowej ze śladów hamowania nad Wisłą w Warszawie.
I tak właśnie się wyprowadza publiczne pieniądze.

Pięknie Rafałek zarządza tą Warszawą.

https://warszawa.eska.pl/zdm-wydal-150-tys-zl-na-usuniecie-sladow-hamowania-na-nowej-kladce-mieszkancy-oburzeni-23-11-aa-kQ5Q-UMJQ-AJNc.html#google_vignette

1

Nie ma żadnego chociaż malutkiego powodu by ten placek grał.
Nie rozumiem tego kompletnie.
Nie jest za szybki, technicznie najgorszy z kadry, taktycznie odstaje kompletnie,nie broni zbyt dobrze i gra strasznie nerwowo.
Jak można tak osłabiać zespół jak jest Fort który jest dwie półki wyżej.

0

Alvarez z drugą bramką

9

@Safrani "CPK to jest polityczny pomysł i w wielu wymiarach chory pomysł" -Tusk w tamtym roku
Nie wierzę w ani jedno jego słowo,jest największym kłamcą i populistą jakiego widziałem na tym świecie.
Uwierzę w jego "CPK" bo jest to całkiem inny projekt niż pierwotnie jak będzie działał i w miarę funkcjonował.

2

@Kgorecki2500 No to nie masz pojęcia o czym piszesz.
Jak byś musiał zapłacić kilkadziesiąt tysięcy podatku to byś zmienił zdanie.
Sam o tym myślę bo mam trochę krypto i też nie uśmiecha mi się płacić.

1

@HypeR Zmiany na papierze jak najbardziej na plus,inna sprawa jak to będzie wyglądało w grze.

1

@AFA Czyli Michniewicz będzie rozchwytywany.

0

@Comentateiro Tak parytet to dyskryminacja bo nie liczą się kompetencje a płeć.
Kończę ten temat bo twoja logika mnie przeraża.
Rób dalej sobie fikołki

5

@draxidox Piękne fikołki robią xD

4

@Comentateiro Przy wyborze kogoś na dane stanowisko najpierw patrzy się na kompetencje a nie odwrotnie że najpierw się wybiera byle kogo i patrzymy czy się nadaje.
W którym miejscu ja sugeruje że kobiety są głupie?
Parytet to dyskryminacja mężczyzn którzy są lepsi w danej dziedzinie a i tak nie dostaną stanowiska bo nie mają odpowiedniej płci.

8

@Comentateiro Co zmienia płeć w tym wypadku?
Wytłumacz proszę.
Jesli 10 najbardziej kompetentnych osób to mężczyźni to parytet w jakiekolwiek dziedzinie to psuje bo na siłę bez względu na wiedzę musi być kobieta.

I nie kobieta to nie półgłówek.
Chodzi żeby wybierać najlepsze osoby w danej dziedzinie i jeśli będzie to kobieta to nie mam z tym problemu.

5

@Comentateiro Brawo rząd!!!
Właśnie tego od nich oczekujemy.
A tak na poważnie to od 1 stycznia polski sport zacznie się zwijać.
Nie kompetencje których i tak brakuje nie będą ważne tylko płeć.
Pojebany świat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?