Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
@Kozinho. Dzisiaj Pena bardzo dobre zawody.
Przy bramkach absolutnie bez szans a tak to miał sporo dobrych interwencji i jak zwykle czyścił przedpole.
0
@macio_944 Flick też ma swoje za uszami i też powinnien być na siebie zły.
4
@Messibestplayerintheworld W reprezentacji też poważne błędy miał
1
Casado z Kounde przewalili nam mecz.
0
Wina Peny
Szczęsny by wyjął
1
Kounde forma reprezentacyjna
3
Raphinhia nie trafił.
Jednak cuda się zdarzają
4
Pena dzisiaj bardzo dobrze gra.
Na przedpolu jak zwykle świetnie ale też wyjątkowo na linii jest wartością dodatnią.
4
Jak to było?
Mingueza przymierzany do Barcelony w styczniu?
xD
0
@4Fabregas4 Karnego tam nie było absolutnie.
Druga żółta tak.
0
Aspas po prostu zrobił cosplay kibica Barcelony
0
@Czarny_ck Jak dał za szybko?
6
Troszeczkę ale naprawdę troszeczkę rozumiem Aspasa.
Znosić ponad 10 lat tą patologię sędziowską to jednak trzeba mieć nerwy.
16
To dla mnie jest żółta kartka.
Jednak Aspas trochę przesadza ze swoim zachowaniem
1
@barcanawiekiMi też nie szkoda.
0
Moriba jakby został u nas to pewnie już byłby podstawowym zawodnikiem.
0
@HypeR No nie wiem.
W sumie nie interweniował i Aspas sam się wywalił.
1
Szczęsny by wpuścił.
7
Raphinhia to jest kiler w tym sezonie.
Aktualnie ma najlepsze wykończenie na świecie.
1
Flick jest niespełna rozumu wystawiając Gerarda.
Nie ma żadnych pozytywów w jego grze a jest strasznie elektryczny i nie ogarnia.
Douglas był lepszy
2
@MessiForeverTheBest Popierają zielony ład?
Tak
Popierają ideologię LGBT?
Tak
Tyle w temacie.
3
@Azazel_Pazuzu Pełni funkcję reprezentacyjną tylko dlatego że do tego przyzwyczaili nas poprzedni prezydenci.
Prezydent ma prawo weta które w naszej sytuacji i kierunku w którym chcą zmierzać nasze władze jest istotne.
2
@Wasacz_ Podałem ci cechę więc postawiłeś sobie tezę z kosmosu i z nią walczysz.
4
@Wasacz_ Myślę że ma jedną z najważniejszych cech czyli niezależność od aktualnych władz
2
@Criss18Barca Nic dziwnego.
Od dawna wiadomo jak działa po-pis
Świadoma polaryzacja społeczeństwa, my albo oni innej opcji nie ma.
Ale jak widać to działa, naiwny naród łyka to bez problemu
10
@Azazel_Pazuzu Cechy trzeciej kategorii.
Nic dziwnego że w Polsce mamy co mamy jeśli patrzy się głównie na takie rzeczy w pierwszej kolejności.
3
@AlphaNumeric Do poglądów Sikorskiego mi bardzo daleko.
Prezydentura to nie tylko poglądy.
Jakby w drugiej turze był Nawrocki z Sikorskim to mógł bym rozważyć głos na niego a na Trzaskowskiego nie ma takiej opcji
3
U Sikorskiego mógłbym znaleźć jakieś dobre cechy ale u Rafałka?
Co waszym zdaniem jest dobre w Trzaskowskim i co mógłby wnieść dobrego dla Polski jako prezydent?
Ja nie widzę u niego żadnych pozytywów już nie mówiąc o jego poglądach które są mocno skierowane w lewo.
0
@arasz1819 Trzaskowski miał okazję już przejąć władzę w PO ale ją normalnie zmarnował bo brakło mu po prostu jaj i potulnie się przyporządkował Tuskowi gdy wrócił.
Trzaskowski jak przegra te wybory to wiadomo już że jedyną opcją do objęcia władzy w PO będzie Sikorski.
Po za tym Trzaskowski jest moin zdaniem zwyczajnym pionkiem i Sikorski go pożre swoją charyzmą.
3
@Azazel_Pazuzu Karne oczywiste ale co by nie mówić Mascherano powinnien wylecieć z boiska.