Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ja myślałem że raczej będzie 5 map ale że to BLG a nie T1 będzie gonić wynik
1
@FcPortoFan1999 Wyczuwam że T1 coś poddymi w drafcie.
Może ten Pyke.
Na pewno nie mogą oddać Ashe i Sylasa
2
Faker z nutką szaleństwa w tej mapie i rozjechał przeciwników.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Szkoda całkowita pewnie i dostanie kasę od wartości auta
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie mam pojęcia co mówi prawo ale na zdrowy rozsądek moim zdaniem kluczowe jest co policja stwierdzi
0
@FcPortoFan1999 Myślałem że podebranie tego Jaxa i Sylasa to dobry ruch ale cała kompozycja nie miała ładu i składu.
Za dużo melee postaci na kompozycje BLG. Ta Vi i Xayah tak trochę z dupy wzięte
0
@FcPortoFan1999 To też T1 ograło bo moim zdaniem BLG nie spodziewali że od razu go wezmą
0
@FcPortoFan1999 Myśleli że Guma na trzecim picku weźmie dravena i później knight go weźmie co by skutkowało wzięciem Galio dla Fakera, logicznie to brzmiało ale t1 ograło.
0
@FcPortoFan1999 dziwi mnie że po takiej pierwszej gierce kngihta wsadzili go na tanka
1
T1 ma jaja ze stali.
Oddali znowu Ashe która zrobiła poprzednią gre.
Ten dive na topie pod limity który trwał bardzo długo.
Faker nie robił sobie nic z przeciwników.
Zeus też znowu się genialnie zachował jak go szedł dive na nim.
Brawo T1.
2
Faker genialny występ na tym sylasie
0
@PaPo Mogli zbanować tego Brauma i wziąć Lux.
1
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem T1 weźmie red side oddadzą yone albo skarnera i wezmą Ashe.
Jestem ciekaw też banów, myślę że niepotrzebnie banowali Kaise i Jaxa mimo że Bin to kozak na nim ale by sobie na niego poradzili
0
@FcPortoFan1999 Tak,BLG świetnie zagrali.
Jednak T1 coś strasznie odrętwiałe,tą wywrotka nie potrzebna Gumy, Knight sobie bez problemu radził z Fakerem,Sejuani totalnie nic nie zrobiła na mapie
0
@MeAndSwan Barca ma słabość.
Do klepania Realu Madryt
0
@FcPortoFan1999 Powninni grać 1 vs1 na lee siny i wygrany wybiera strony
0
@Comfortable_ Tylko T1 !
Faker zniszcz ich!
0
Przestraszyli się że kibice Valencii będą się śmiać z Viniego przez 90 minut.
0
@HypeR Szczerze Fearless tak średnio mi się podoba. Trochę kłóci mi się z wizją mojego League of Legends gdzie każda gra jest czymś wyjątkowym i nowym bez ograniczeń.
Każda postać w różnych kompozycjach działa inaczej więc usuwanie ich po jednej mapie jest słabe.Gracze będą musieli przygotować o wiele więcej postaci przez co jakość mechaniczna przez to spadnie
0
@Safrani Nowy budżet z rekordowym deficytem też będzie pisowski?
0
@Safrani Żodyn się nie spodziewał.
4
@Schoogs Płacz to jedno a zachowanie klasy i szacunku dla zwycięscy i innych zawodników to drugie.
Już nie mówiąc że był przekonany o tym że wygra i robił z siebie kogoś lepszego z tego powodu.
Pycha kroczy przed upadkiem.
0
@FcPortoFan1999 Niech wbija do Europy :D
Genialny adc.
54
Jestem świeżo po materiale Cwiąkały na temat ZP i się nie zawiodłem xD
0 opinii na temat zachowania Viniego i Realu
Mówienie że ZP to konkurs popularności mimo że Rodri był najmniej hajpowany i jest najmniej rozpoznawalnym piłkarzem z topki.
Rodri to tylko team player a przecież jak na defensywnego pomocnika to liczby miał genialne.
Brak wspomnienia ze w ZP istotna jest też klasa i zachowanie piłkarza.
Tomek zawsze lubi przytaczać liczby a jakoś żadnych liczb Viniego nie przytoczył.
Oczywiście mówi że Rodri zasłużył ale tak w ogóle to on by go na 3 miejscu dal a na pierwszym Viniego.
12
Ale ten czas leci.
To już prawie 24 godziny odkąd ZP nie dostał Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior.
1
@Deviler To że 10 razy się jeszcze skompromituje
47
Jeszcze bardziej śmieszy to jak madryciaki śledzili samoloty że niby jednak Vini poleci i odbierze ZP xD
Hahahahahha
3
Jednak poniedziałki są zajebiste.
47
Bardzo mnie cieszy że w końcu wygrał geniusz piłkarski który nie jest bardzo medialny i ma bardzo niewdzięczną pozycję.
Brawo Rodri zasłużyłeś!
9
Karma wraca
https://zapodaj.net/plik-28XZNJcYSe