Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Dobra nie śmiejcie się tak z Viniego już.
Nie nadążam herbowac komentarzy
7
Ale ten Guler na drugim miejscu to nieporozumienie.
Chłop miał 400 minut na boisku w sezonie klubowym
0
@buddy co powiedział?
0
@D10SLEO Ładny mi skandal gdzie odwołali ZP kiedy połowa lig nie grała
7
@Almighty Wiem, żadna lista nie istnieje, wymyśliłem ją sobie tylko na potrzebę komentarza
1
Ale byłaby by beka jakby szło to zgodnie z listą,Vini na ostatnią chwilę wszedł na galę a tu dwa ostatnie miejsca zamienione xD
0
@Zoker Przecież każdy to wiedział,nie odkryłem Ameryki
A że w tym roku to zmienili to nie miałem pojęcia
2
Przecież zwycięzca ZP jest informowany tydzień a nawet dwa wcześniej by zrobić wywiad i filmik.
Co ten Vinicius taki odklejony już nie mówiąc że chodził i rozpowiadał że odbiera ZP xD
Pycha kroczy przed upadkiem
3
Od rana nie wchodziłem w internety a tu takie jaja xD
Ale mi ten Vini humor zrobił po ciężkim dniu w pracy. Hahahahah
5
@barteq Niby tak ale to Laporta go wybrał.
25
Mentznen podsumował sytuację w Razem.
5
@Encore Na ten moment Raphinhia i Yamal są lepsi a to sama Barcelona.
2
@creative7 Leo Messi
1
T1 w finale MŚ !
Gen.G znowu daje plamę w najważniejszych rozgrywkach.
Guma MVP moim zdaniem,Faker też świetne mapy, najlepszy midlaner tych wordlsów
@FcPortoFan1999 @HypeR @takisobiektos
1
Pyke, czułem go i mi bardzo pasował w tym drafcie no i jest.
@FcPortoFan1999 @HypeR @takisobiektos
1
Chce odzyskać godność i szacunek po tym jak dorobiła się milionów xD
Typowe.
0
@PaPo Przypadek?
Nie sądzę,Niemcy to Niemcy
1
T1 rozjechało ich w early, później się trochę uspokoi i gruby błąd Peyza wyjaśniło grę.
@FcPortoFan1999 @HypeR @takisobiektos
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie granie Caitlyn gdzie jest meta swapów mija się całkowicie z celem i ten Maokai dał Jaxowi za darmo się scalowac
0
@FcPortoFan1999 Słaby draft T1, przegotowali trochę.
2
@Wasacz_ Niby razem a jednak osobno
0
@cules100pro Niby tak,sam bardzo staram się kontrolować mapę to jakbym miał robić jak Faker chyba odebrało mi by przyjemność z grania
1
Jak można tak grać xD
@HypeR @takisobiektos @FcPortoFan1999
0
@Ryoumen Balde też mocno przeciętnie gra
12
@Cule1234 Flick stworzył obóz jak to Niemcy
1
Brawo T1 1:0
Faker i Guma świetna gra. Łatwo bardzo
@HypeR @FcPortoFan1999 @takisobiektos
1
Guma strzela jak szalony dziwnie że Gen puściło tą Ashe
@FcPortoFan1999 @HypeR
8
@Jakchcesz Ludzie mają krótką pamięć i nie mają pojęcia o roli Frenkiego.
Wszyscy zapomnieli jak grał przez 2 sezonu u Xaviego gdzie był najlepszym zawodnikiem z pola.
Jak go broniłem to byłem grubo ciśnięty ale cóż La Rambla zawsze musi na siłę szukać kozła ofiarnego
0
@FcPortoFan1999 Jak nie skończą do 30 minuty to po prostu braknie im obrażeń
0
@FcPortoFan1999 Nie ma pojęcia.
Pięknie to Zeus ograł.
Dziwie się że nie wjechał flash e w tego skarnera