40

Dobra nie śmiejcie się tak z Viniego już.

Nie nadążam herbowac komentarzy

7

Ale ten Guler na drugim miejscu to nieporozumienie.
Chłop miał 400 minut na boisku w sezonie klubowym

0

@buddy co powiedział?

0

@D10SLEO Ładny mi skandal gdzie odwołali ZP kiedy połowa lig nie grała

7

@Almighty Wiem, żadna lista nie istnieje, wymyśliłem ją sobie tylko na potrzebę komentarza

1

Ale byłaby by beka jakby szło to zgodnie z listą,Vini na ostatnią chwilę wszedł na galę a tu dwa ostatnie miejsca zamienione xD

0

@Zoker Przecież każdy to wiedział,nie odkryłem Ameryki
A że w tym roku to zmienili to nie miałem pojęcia

2

Przecież zwycięzca ZP jest informowany tydzień a nawet dwa wcześniej by zrobić wywiad i filmik.
Co ten Vinicius taki odklejony już nie mówiąc że chodził i rozpowiadał że odbiera ZP xD
Pycha kroczy przed upadkiem

3

Od rana nie wchodziłem w internety a tu takie jaja xD
Ale mi ten Vini humor zrobił po ciężkim dniu w pracy. Hahahahah

5

@barteq Niby tak ale to Laporta go wybrał.

25

Mentznen podsumował sytuację w Razem.


5

@Encore Na ten moment Raphinhia i Yamal są lepsi a to sama Barcelona.

2

@creative7 Leo Messi

1

T1 w finale MŚ !
Gen.G znowu daje plamę w najważniejszych rozgrywkach.
Guma MVP moim zdaniem,Faker też świetne mapy, najlepszy midlaner tych wordlsów
@FcPortoFan1999 @HypeR @takisobiektos

1

Pyke, czułem go i mi bardzo pasował w tym drafcie no i jest.
@FcPortoFan1999 @HypeR @takisobiektos

1

Chce odzyskać godność i szacunek po tym jak dorobiła się milionów xD
Typowe.


0

@PaPo Przypadek?
Nie sądzę,Niemcy to Niemcy

1

T1 rozjechało ich w early, później się trochę uspokoi i gruby błąd Peyza wyjaśniło grę.
@FcPortoFan1999 @HypeR @takisobiektos

0

@FcPortoFan1999 Dla mnie granie Caitlyn gdzie jest meta swapów mija się całkowicie z celem i ten Maokai dał Jaxowi za darmo się scalowac

0

@FcPortoFan1999 Słaby draft T1, przegotowali trochę.

2

@Wasacz_ Niby razem a jednak osobno

0

@cules100pro Niby tak,sam bardzo staram się kontrolować mapę to jakbym miał robić jak Faker chyba odebrało mi by przyjemność z grania

1

Jak można tak grać xD


@HypeR @takisobiektos @FcPortoFan1999

0

@Ryoumen Balde też mocno przeciętnie gra

12

@Cule1234 Flick stworzył obóz jak to Niemcy

1

Brawo T1 1:0
Faker i Guma świetna gra. Łatwo bardzo
@HypeR @FcPortoFan1999 @takisobiektos

1

Guma strzela jak szalony dziwnie że Gen puściło tą Ashe
@FcPortoFan1999 @HypeR

8

@Jakchcesz Ludzie mają krótką pamięć i nie mają pojęcia o roli Frenkiego.
Wszyscy zapomnieli jak grał przez 2 sezonu u Xaviego gdzie był najlepszym zawodnikiem z pola.
Jak go broniłem to byłem grubo ciśnięty ale cóż La Rambla zawsze musi na siłę szukać kozła ofiarnego

0

@FcPortoFan1999 Jak nie skończą do 30 minuty to po prostu braknie im obrażeń

0

@FcPortoFan1999 Nie ma pojęcia.
Pięknie to Zeus ograł.
Dziwie się że nie wjechał flash e w tego skarnera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?