0

Teraz każdą bramkę będziecie zrzucać na konto Peni?????????
Co za idiotyzm i kretynizm żeby obwiniać go za tą bramkę

0

Ale ten czas zapieprza.
Dopiero kontuzji doznał a już będzie masakrował przeciwników

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@dafik85 Bez tragedii bez szału

5

Gavi Gavi Gavi Gavi !!!!

2

To niezły Inigo w reprezentacji Francji xD

0

Sevilli już się odechciało grać.
Nie dziwię się

6

Lamine Yamal Golden Ball 2025
Loading...

1

Szpalony niestety

2

Yamal już był pewny że wpadnie:D
Szkoda bo mogłaby to być bramka sezonu

0

Dodam jeszcze jedno.
Pena popełnił błąd to fakt.
Natomiast sposób w jaki Lewy mu to przekazał jest bardzo słabe.
Niejednokrotnie machał do kolegów łapami bo mu coś nie pasowało.
Po pierwsze nie on jest trenerem ani kapitanem by tak ganiać każdego.
Po drugie jak już tak robi niech robi to subtelnie.

2

Pena wyszedł do piłki bardzo dobrze.
Po prostu nie krzyknął Lewemu że on to bierze i o to prawdopodobnie Polak skierował uwagi do niego i słusznie.

0

@DragonxNF Oczywiście że tak.
Lewy miał bardzo proste sytuacje a po za tym dużo dzisiaj mankamentów w jego grze a Casado perfekcja

1

Pena chyba po prostu nie krzyknął bo spokojnie by tą piłkę zgarnął.

3

Yamala bym już zdjął po pierwszej połowie tak samo jak Pedriego.
Niech odpoczną.

4

Które to już zmarnowane sam na sam Lewego w tym sezonie?
Za dużo tych sytuacji.

2

Niemożliwe że to Casado jest na boisku.
To jak nic jest Gavi

0

Pedri cudownie kopnął
W sumie on cały jest cudowny

0

@NeroTFP1 No tak bo wcale Frenkie nie był naszym najlepszym piłkarzem z pola w pierwszych dwóch sezonach Xaviego.

0

Podania w tym meczu Lewego to dramat

0

@tbasNormalnie, kopnięcie kolanem w łydkę

2

No nie wiem czy nie powinno być czerwa.
Na pewno żółtko.
Wysoko go zaatakował

0

Szkoda Flyquest ale szacunek za te dwie mapy.
Przynajmniej za tydzień mamy prawdziwy klasyk T1 vs Gen.G
@FcPortoFan1999 @HypeR @takisobiektos

1

Gra grą ale Bwipo jest strasznie memiczny i poprawia humor swoim zachowaniem przy kompie.
Brakuje takich rzeczy w lolu
@FcPortoFan1999 @HypeR @takisobiektos

1

Brawo Flyquest!!!!!
Kaisa z taką przewagą wiadomo że niszczy wszystko ale ta Zeri z tym buildem zrobiła niesamowitą robotę.
Dzisiaj wracam do grania nią na topie:D

0

@HypeR Gen.G nawet w Korei nie było najlepsze xD

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście że był ale to tylko wizualny.
Czasami się takie cuda zdarzają w lolu

1

Co to miało być z tym podrzutem xD
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @HypeR

1

@FcPortoFan1999 Kaisa już na 4 itemach więc będzie masakrować.
I ta Zeri która jest zaskakująco dobra, myślałem że Sylas ją zniszczy na midzie a tu miłe zaskoczenie.

2

Flyquest już spora przewaga i moim zdaniem znacznie lepiej skalują
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @HypeR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?