Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie ma karnych nie ma kompletu punktów.
9
To czekamy na jutrzejszy film dokumentalny o Negreirze.
0
Jeszcze karnego bym przyznał
0
No i gitara hehehe
0
To będzie gol!!!!
3
Atletico od kilku sezonów grają to samo czyli wielką kupę z nielicznymi momentami.
Simeone już nie powinno być tam od kilku dobrych lat
1
@Rifek Nie ale widziałem powtórki na których po strzeleniu bramki widać ewidentnie co wyczynia Courtois
9
Idioci którzy rzucali powinni zostać ukarani.
Tak samo jak Courtois za prowokacje.
0
Karny dla Realu Madryt
7
Ja się dziwię co mi windows świruje a tu widzę że to nie tylko u mnie i Canal+ takie dźwięki daje
3
Piękne gwizdy na pewnego osobnika gdy jest przy piłce
3
@NeroTFP1 Niezły ten Manchester jak na ponad 140 latka to nadal strzela
18
@draxidox Nie jedna z najbardziej,
tylko najbardziej zakłamana.
TOP 1 ewidentnie
0
@tbas Tak jak grał u nas jeszcze.
Tak wiem że w Rennes nie gra póki co ale to dopiero początek więc nie ma co oceniać
0
@Encore z faktami się nie dyskutuje
2
@kamiVeB Jak dla mnie to ci piłkarze mają taki sam problem.
Potrafią zagrać świetny mecz ale dzieje się to raz na kilkanaście spotkań.
Brakuje regularności bo umiejętności mają
2
Szkoda że Faye odszedł .
Po pierwsze potencjał miał ogromny, po drugie teraz by się przydał po trzecie po kilku występach w pierwszym zespole jego cena by wzrosła.
0
@Rewolucja123 Niby tak ale przecież Valle też świetnie pokazał się u nas presezonie.
Po za tym w tej akcji można wyciągnąć kilka aspektów na które rywal nie ma wpływu czyli technika i przegląd pola
0
@kamiVeB Najlepsze że sędzia pokazywał że w piłkę było xD
1
@Arcybiskup Dla mnie Davies jest przereklamowany.
1
@Matt921 Patrząc na jego zarobki to tak,mam prawo wymagać.
0
@MesQueUnClub96 No oglądałem.
To była bardzo dobra sytuacja, piłka mu wpadła po nogi a bramkarz był tragicznie ustawiony sieć musiał tylko nogę dostawić.
1
Robert Lewandowski
Kolejna setka zmarnowana.
Dużo strzela ale też bardzo dużo marnuje sytuacji.
Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało na te topowe kluby.
Taki napastnik przeciwko mocnemu przeciwnikowi nie będzie miał aż tylu sytuacji co np przeciwko Bilbao gdzie powinnien mieć hattricka.
Czasami też chciałbym by strzelił gola w z niczego a nie tylko z wypracowanych przez kolegów świetnych sytuacji tak jak to robił bardzo często Suarez.
Takie mecze jak dzisiaj mogą nam się zdarzać często w LM i każda sytuacja jest na wagę złota.
0
@Rhaan Nie no obwinianie go o te gole to jakaś abstrakcja
0
@VeVoS Co Torre robił?
Grał dzisiaj bardzo słabo
5
Czemu gra Martin a nie Fort.
Przecież to jest przepaść techniki, ustawienia, szybkości, myślenia i ogarniania sytuacji boiskowych.
I argument że Fort to prawy obrońca a nie lewy można wyjebać do kosza bo tam też grywał.
0
Za Xaviego zawsze 3 pkt były z Osasuną i to nawet gdy graliśmy w 10.
Factos.
Dzwonić po niego póki jeszcze roboty nie znalazł
7
Zabawne że obudzili się dopiero po golu Yamala.
0
Dopiero co napisałem że bezproduktywny xD
Piękny gol
0
Yamal po wejściu bezproduktywny