Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle 1. 2/ +2.5
2.x/-2.5
3.2/+2.5
4. x/-2.5
5.1/-2.5
6.1/-2.5
7.x/-2.5
8.2/-2.5
9.1/+2.5
10.1/+2.5
4
@PatrychoO Przecież to była chora sytuacja że Bravo wtedy bronił w lidze a MATS w LM i pucharach krajowych.
Nie dziwię się Niemcowi bo chciał grać wszystko i się rozwijać
0
@LukaszFan Cubarsi wyskoczył i krył swojego bo piłka naprawdę leciała blisko tego pierwszego ale to bez znaczenia.
Inigo nie dość że złamał linię spalonego to jeszcze całkowicie nie ogarnął gdzie zawodnik Monaco biegnie.
Całkowicie bramka na jego konto.
2
@Sulimo Właśnie stoję w korku obok tych torów i się zastanawiałem co oni tam naprawiają tak dużą ekipą
Dodam jeszcze że to skrajna głupota, takich rzeczy nie robi się miedzią tylko aluminium więc kradzież takich kabli jest w ogóle nie opłacalne, pewnie ledwo na kilka flaszek starczyło a koszt naprawy dla miasta to grube tysiące.
0
Pomijając fatalnego Stegena to reszta piłkarzy też wczoraj grała bardzo słabo.
Inigo kryminał w obronie przy drugiej bramce.
Pedri bardzo niedokładny i kilka głupich strat,w ofensywie totalnie nic nie dał
Lewandowski dramat
Casado biegał za dwóch ale w rozegraniu sobie nie radził
Raphinhia na skrzydle bezużyteczny.
I jeszcze jeden fakt że grając jeszcze w jedenastu do 10 minuty też nie wyglądało to dobrze.
0
@333tricampeones333 Valle w presezonie wyglądał świetnie a go Flick się go pozbył. Fort szału nie robił ale coś prezentował.
Flick się nie popisał
0
@Aragorn33 Ogladnij jeszcze raz powtórkę.
Eric miał ponad metr przewagi na rywalem dopóki nie stanął więc był opcją do grania.
Po za tym tak jak pisałem takie zagrania są u nas nawet z rywalami na plecach bo jak rywal gra pressingiem a chcemy z pod niego wyjść innym sposobem niż laga do przodu to trzeba jakieś ryzyko podjąć.
0
@Uven Eric musiał opuścić boisko przez swoją głupotę.
Strzelili by to trudno ale dało by się rywalizować dalej.
0
Nadal nie mogę zrozumieć dlaczego Gerard Martins został a Valle odszedł.
Ten drugi przynajmniej jakąś szybkość, podanie pokazywał już nie mówiąc o technice bo to jest przepaść.
6
Lewandowski był podobno zdenerwowany po meczu.
Mam nadzieję że na siebie i swój występ a nie jak zwykle na kolegów
0
@adamek20151 Wcale Stegen w prime nie był najlepszym bramkarzem na świecie.
To że teraz gra dramatycznie nie burzy jego dokonań w przeszłości
0
@Aragorn33 No miałby agresywnego rywala na plecach i co z tego?
Gra na pivocie w Barcelonie więc musi umieć grać pod presją po za tym jakby nie mógł zagrać na bok to spokojnie mógł ją odegrać z powrotem do Stegena. Takich zagrań mamy setki w sezonie.
Po za tym jak miał mu zagrać górą jak przeciwnik był tak czy siak metr od niego. To dopiero byłaby głupota.
0
@kamiVeB Co ???
Przecież tam Inigo nie ogarnął a Cubarsi krył swojego.
0
@BARCA1899Messi Pablo Torre powinnien o wiele więcej czasu dostać tym bardziej że Pedri grał bardzo słabo.
Za Lewego powinniśmy wejść ktokolwiek bo był dramatyczny a przynajmniej byśmy mieli gościa do biegania w obronie.
Opcji było wiele Raphinhie bym dał do środka pola Ferran na skrzydło i Pau Viktor na 9
0
Stegen odjebal maniane przy pierwszym golu ale Garcia też się nie popisał.
Biegł do podania, nagle zmienił zdanie i kierunek biegu.
Jak już biegł to mógł biec do końca przynajmniej miałby bliżej do rywala i możliwość czystej interwencji
Każdy pomocnik tak biegnie w Barcelonie a Eric jakiegoś laga złapał.
Już nie mówiąc o faulowanie na czerwo w 10 minucie.
Chciał być jak Araujo i mu się udało
0
Flick też się nie popisał.
Późne zmiany i dramatyczna taktyka na grę w 10.
Graliśmy wysoką obroną ale nie stosowaliśmy pressingu co było skrajnie głupie bo nie odzyskiwalismy piłek a Monaco miało mnóstwo miejsca.
2
Na plus:
Yamal
Cubarsi
Reszta słabo albo DRAMATYCZNIE.
0
@kanver_ Grali źle jak wszyscy poza Yamalem i Coubarsim ale nie tak dramatycznie jak wyżej wymieniona piątka.
0
Inigo Stegen Lewy Pedri Garcia
Dramat dzisiaj.
7
Dzwonić po Xaviego póki jest bezrobotny
1
Laporta już sięga po telefon i wybiera numer do Xaviego
1
Zmiany dopiero w 80 minucie grając 70 minut jednego mniej.
Bez komentarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Inigo kryminał w obronie
0
Gdzie są zmiany?
Nie można grać bez zmian grając od 10 minuty w dziesięciu.
Już nie mówiąc że niektórzy grają tragicznie
0
Mareczek musi chyba znowu na przeszczep jechać.
Tragicznie dzisiaj
3
Atalanta zmarnowała rzut karny przeciwko Arsenalowi.
No tak bo mam ich dwie bramki na kuponie.
0
On jest niemożliwy.
Bramka Ala Messi
0
@Kubix93 Przecież w Barcelonie od zawsze tak grają
0
@skubi99 Wychodzi do podania niczym Busqets więc MATS mu zagrywa a ten zmienia nagle kierunek biegu.