0

@Aragorn33 Nie ma się podstaw?
Polecam poczytać o jego przegranych sprawach w sądzie.

0

@Safrani Wyrok jest nieprawomocny ale jest o czym napisałem wcześniej.
Po drugie wiem czym się różni tylko z rozpędu tak napisałem i powtarzam że przyznaje się do błędu.
Po trzecie sugerowanie mi debilizmu który określa ubytki funkcjonalne kiedy nie masz o mnie bladego pojęcia jest głupie.

1

@Safrani Nie, nie jestem. Pomyliłem nie intencjonalnie słowa i przyznałem się do błędu.
Zapraszam cię do zapoznania się z definicją słowa "kłamca"

0

@MesQueUnClub_87 Tak takie samo.
To satyra.
Uważam że można żartować ze wszystkiego i ze wszystkich.

1

@Safrani Mój błąd,nie zmienia to faktu że wyrok jest

1

@Safrani Został wydany nieprawomocny wyrok na okres 5 miesięcy pozbawienia wolności.
Ty kłamiesz i to bezczelnie.
Wystarczy sobie wpisać w google i wszyskie serwisy to podają nawet gazeta wyborcza

0

@Szklaner Jak widać nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Ani tego co ja na pisałem ani tego co ty wkleiłeś

3

@Szklaner To tobie polecam sprawdzić definicje satyry.
Satyra niczego nie sugeruje bo to właśnie wynika z jej definicji,pokazuje rzeczywistość w krzywym zwierciadle i wyolbrzymia pewne zjawiska.
Więc nie można karać za satyrę jakiegokolwiek zjawiska czy to dotyczy życia społecznego, prywatnego, religijnego, politycznego.
A to była oczywista satyra ponieważ animacja to pokazuje wyraźnie.
Oczywiście jakby to dotyczyło PiSu czy religii to byś nie miał nic przeciwko.

3

@FcPortoFan1999 A ja myślę że to dobry powód dla niezdecydowanych by pójść na wybory i skończyć z PoPisem.

18

Uważajcie

Za satyryczną animacje można pójść do więzienia na pół roku
Tak zwana " Uśmiechnięta Polska"
Jeszcze dzisiaj Tusk z Bodnarem wprowadzają kolejny chaos prawny.
I to są te rządy prawa ?
Platforma już dorównuje PiSowi w rujnowania państwa na poziomie prawnym aż strach pomyśleć co będzie dalej


2

@tomek8756 W punkt

1

@Rewolucja123 W sumie lepiej mieć odejście na pierwszych metrach niż być bardzo szybkim ale długo się rozpędzać.
Taki Ferran notował topową szybkość np na Euro a mimo to nie było tego widać i tego nie wykorzystywał w żaden sposób bo nie miał przyspieszenia.
Lepiej minąć rywala na pierwszych metrach przeciwnika i stworzyć przewagę niż rozpędzać się 3 dni i dawać czas przeciwnikowi na dobre ustawienie i okazje do asekuracji przez kolejnego.

3

@Comentateiro Czyli dojebałeś się tylko o to że konfederata i Pisowiec siedzą w jednym studniu.
Brawo naprawdę zaprezentowałeś wspaniały poziom.
Dziękuję, na dziś już mi wystarczy tej "merytorycznej" dyskusji

3

@Comentateiro Czyli co ?
Konfederacja ma nie przyjmować zaproszeń do republiki i odbierać sobie szansę dotarcia do większej ilości wyborców?
I też nie mogą krytykować obecnego rządu bo PiS to robi?
Co za brednie.
Konfederacja tak samo jechała po Pisie jak teraz po uśmiechniętej koalicji.
Jak już chcesz się tak czepiać to może opowiedz jak krytykowali i jakie ich argumenty ci się nie podobają a nie krytykujesz ich tylko dlatego że są.

4

@Comentateiro Napisałeś jeszcze:
" Tu chodzi o to, że w skrajnie stronniczej TV z zerowymi standardami dziennikarstwa pod rękę idzie pisowiec i konfederata"
A jak za czasów obrzydliwej propagandy za Pisu w publicznej telewizji konfederacja była całkowicie przemilczana a najwięcej czasu antenowego miał PiS z twoją ulubioną Platformą to ci wtedy nie przeszkadzało.
To się nazywa hipokryzja

0

Le Normand mądrze to rozegrał.
Już nie będzie ryzykował kontuzji na kadrze i trochę odpocznie.
Yamal wiesz co robić

5

@Comentateiro Ale się świetnie odniosłeś do wpisu @Donnie_Darko
Pełne wypunktowanie a argumenty to aż się wylewają.
Tak to już jest że jak się nie ma już jak bronić swojej głupoty odnośnie tematu granicy to się pisze o niczym i wyśmiewa się drugą osobę z dyskusji

0

Ale bałagan w obronie.
Można i prawie cały mecz bronić a zarazem kontrolować spotkanie.
U nas tego kompletnie nie ma.
My stoimy i patrzymy co zrobi przeciwnik.
Gole Chorwacji to kwestia czasu.

2

@Comentateiro Od tego się zaczyna a potem nawet nie będziesz wiedział kiedy wrzuciłeś kartę wyborczą z krzyżykiem przy Pisie.

6

@Comentateiro Uwielbiam ludzi co oglądają to gówno.

1

@Aragorn33 Czytałeś całość tego co napisałem czy nie?
Poczytaj sobie jakie zmiany zaszły w tym projekcie a później się wypowiadaj.

7

@Aragorn33 Co za bzdura.
Żadne CPK u nas się już nie buduje.
Nasz wspaniały rząd zmienił ten projekt i nie ma to nic wspólnego z dawnym pomysłem.
Nazwa została ale to plucie w twarz obywatelom i robienie z nich debili.

1

@MESSIah16 Na jakiej podstawie twierdzisz że to konfiarz?

0

@FcPortoFan1999 Występuje

3

Właśnie powrócili Malanowski i partnerzy.
Malanowskiego zastępuje Andrzej Grabowski jako brat który dostał biuro detektywistyczne w spadku.

4

Ten Betis jest tak mierny że to szok.
Zero pomysłu w ataku
Hektary wolnego miejsca w środku pola
Pajacerka w obronie.

1

Vini symulka xD
Po Varze powinna być druga żółta

2

Szybki ten Roque

0

Dla mnie drugi karny się należał.
Za sytuację z ręką nie.

0

I tak o wiele za późno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?