Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Ta sytuacja pokazuje jak obrzydliwi są politycy PoPisu i dlaczego trzeba jednych i drugich wywalić na śmietnik polityczny.
Od dwóch dni nic robią tylko przekrzykują się kto co zrobił i czego nie zrobił.
Katastrofa przyszła na niektóre miejscowości a ci jak zwykle polaryzują społeczeństwo i próbują robić interes polityczny.
5
Oczywiście bez żółtej za faul taktyczny xD
4
Nie wierzę....
Całe życie na farcie
0
Dopiero włączyłem mecz jak gra Greta Thunberg rasizmu?
Gwiżdżą na niego?
0
Bandycki faul piłkarza Mallorci.
Normalnie kopnął gościa w głowę.
Mógł mu kości twarzy połamać.
Oczywiście czerwo dostał.
0
@Rust_Cohle Pewnie w top4 środkowych by się go dało upchać.
Ogólnie co raz więcej ma słabych gier i bardzo dużo przeciętnych.
0
T1 w mapie o wyjazd na mistrzostwa świata wygrywa. 3-2 dla nich.
No głupio by były jak by się nie dostali.
Z taką grą ciężko będzie coś ugrać ale rok temu było podobnie i formą dojechali na najważniejsze mecze
2
@Rust_Cohle Za rok w Lechu się spotkają.
0
Sytuacja dosyć prosta do wykorzystania to oczywiste.
Natomiast fajnie cały czas kontrolował linię spalonego i w odpowiednim momencie ruszył.
Jak na napastnika przystało.
3
Roque gol!!!!!
W kadrze taką samą strzelił
4
@Borneo Źródło:"no mówię ci stary"
1
@Bogan Za artykuł, w którym sugerował, że Xavi popełnił przestępstwo, zmuszając członków swojego sztabu do umieszczenia telefonów komórkowych na stole w celu sprawdzenia, kto wypuszcza wiadomości do prasy.
0
@Arden No tak, tylko w przypadku rasizmu skierowanego do czarnoskórego.
Jak będzie wyzwiska skierowanego w stronę białego to oczywiście sędzia nic nie będzie przerywał.
3
@norbi77 Jak ktoś myśli że obce mocarstwa nie wiedzą o stanie naszych sił zbrojnych to jest naiwny jak dziecko.
Jedyną stroną która nie wie na czym stoimy to polskie społeczeństwo.
Już nie mówiąc że to skandal że nasze instytucje nie chciały się zapoznać z raportem.
0
@MESSIah16 Trump bankrutował kilka razy i zaczynał od zera więc to co piszesz to brednie.
1
@Eto'o9 R10 Nie wiem gdzie ty widzisz żeby prawica ogłaszała Trumpa za geniusza.
Raczej podchodzą w stylu " To nie moja bajka ale lepszy niż Kamala albo Biden przed rezygnacją"
Pewnie znajdą się jednostki które go uwielbiają ale są mniejszością.
Jedyny który mi na szybko przychodzi i który jest w nim zakochany to Wojciech Cejrowski.
0
@Bogan No nie wiem czy to taki przydupas jak Xavi nawet go pozwał.
0
@MessiForeverTheBest Tak samo jest z aborcja we wczesnym i późnym etapie.Dochodzą kolejne konteksty.
To czemu zabijać tylko dzieci tylko w łonie matki a nie też po urodzeniu?
1
@MessiForeverTheBest Jakie kilkuletnie dziecko nie czuję bólu?
To ja odwrócę pytanie i co jest bardziej haniebne zabicie człowieka z broni jednym strzałem czy przez kilkuletnie tortury i znęcanie się?
Oba czyny są obrzydliwe i niedopuszczalne ale jakbym miał wybrać bardziej haniebne to nikt chyba nie miał by problemu
0
@MessiForeverTheBest Jest bardziej haniebna bo dziecko w pewnym etapie zaczyna odczuwać bodźce i ból.
0
@arasz1819 Szukam sensacji xD
Skomentowałem debatę a fragment z kolczykiem to był tylko dodatek.
Nie uważam Trumpa za wielkiego i mam gdzieś czy sobie poradził w debacie czy nie.
Czy było trzech na jednego? Tak, wyglądało to tak jak za rządów PiSu ktokolwiek z innej partii próbował prowadzić dyskusje z Pisowcem na TVP.
ABC wiadomo jakie ma preferencje i za kim są w tych wyborach więc nie ma co się dziwić
0
@arasz1819 Jak już wstawiasz mój komentarz to wypadałoby by oznaczyć,tak byłoby kulturalnie.
Po drugie oba te obiekty są podobne ale czy w tamtym momencie dałbym sobie za to rękę obciąć, oczywiście że nie.
Ogólnie do takich teorie się dystansuje i raczej oczekuje otwartej dyskusji na ten temat i chętnie wysłucham argumentów.
Natomiast ty jak zwykle zachowujesz się jak burak.
3
Podobno debata była bardzo nijaka.
Z tego co czytam to nieznacznie wygrała Harris ale też była to debata 3vs1 czyli prowadzący dziennikarze i Kamala vs Trump.
Dochodzi jeszcze jeden ciekawy aspekt czyli Harris mająca słuchawki imitujące kolczyki, ciekawe czy tylko jako ozdoba, pewnie nie.
0
@HypeR W końcu zmądrzeli.
Wcześniej nie chcieli wprowadzać ponieważ uważali że będzie więcej wyzwisk i toksycznych zachowań.
Rozgrywka wejdzie na wyższy poziom i będzie bardziej profesjonalna dla zwykłych graczy
15
Jak Orbana nie lubię to tutaj w punkt
0
@Aragorn33 Nie udowodniono mu kradzieży to fakt.
Trudno o to gdy Owsiak odmawiał przedstawienia dokumentów i faktur a miał taki obowiązek co stwierdził sąd.
Pytania są dwa , czemu to ukrywał po drugie czemu dalej nic z tym sąd nie zrobił.
0
@Bagsik88 Była rozliczona dwa lata temu, Piela wygrała i Owsiak musiał przepraszać oraz wpłacić grzywnę.
Co się zmieniło przez ten czas?
Hmm władza i oskarżenie wniosła była prezydent Warszawy.
0
@quritto Tylko że WOŚP i Owsiak sami sobie psują opinie.
Owsiak to pachołek Platformy,sam szantażował ludzi że jak nie zagłosują na kogo trzeba to odwoła Woodstock.
Po za tym konsekwetnie ukrywają sprawy finansowe tej działalności nawet przed sądem co było udowodnione.
1
@MesQueUnClub_87 Jeszcze warto dodać że Barbara Piela wygrała z Owsiakiem w tej samej sprawie jeszcze za rządów PiSu.
Natomiast oskarżenie jeszcze wniosła Hanna Gronkiewicz-Waltz i wygrała.
0
@Comentateiro Gdyby ktoś przedstawiał mnie jako gwałciciela np w sposób jak na animacji to miałbym to gdzieś. Jestem człowiekiem który kompletne ma gdzieś co mówią inni.
I nie wiem po co ktoś miałby to robić gdy nie ma na to podstaw i to byłoby nieśmieszne.
Owsiak przegrał już wiele procesów więc jest podstawy są by go piętnować.
A że mijam się z prawdą to już nie będę się powtarzał bo najwyraźniej nie potrafisz czytać.