Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra dawać tego Olmo.
Jak ma pokazać coś to właśnie przeciwko takiemu rywalowi.
0
20 minut i mam już dość komentarza.
Krecidlo nawija cały czas jednym tempem,jednym tonem a słownictwo które używa jest nie do zniesienia, składa te zdania jak na jakimś formalnym spotkaniu,zero luzu już nie mówiąc o wzbudzaniu emocji u widza
0
@pt9 Ewidentny kontakt kolanami.
Oczywiście nie ma mowy o karnym ale Yamala na pewno to zabolało
0
Inigo krył powietrze
0
Flick do grudnia !
1
Yamal druga świetna interwencja w obronie.
1
Musieli tego gówno eksperta dać do komentowania?
3
Szkoda tego Cancelo bo mógł być świetnym zmiennikiem.
Lubię chłopa, widać było że cieszy go gra u nas i zrobi wszystko dla tych barw.
Miewał kosmiczne momenty ale też chwile dekoncentracji.
Jakby miał tę regularność to byłby spokojnie top1 na świecie prawym obrońcą.
Powinien trafić do nas od razu po Valencii byśmy nie mieli przez grube lata takich problemów po odejściu Alvesa.
0
@DLFCB świetlówki, wycieraczki samochodowe a nawet pierwszy samochód osobowy(z silnikiem parowym) wyszły od Polaków
0
@marcin62 Ostatnio byłem z kumplem w biedrze i kupił kilka rzeczy za prawie 15 zł i wydrukowało mu 3 vouchery na kolejne zakupy na kwotę 8, 15 i 17 zł xD
1
Fajny ten Real Madryt taki nie za silny
0
@Messibestplayerintheworld Nijako
0
@draxidox Niech będą pomiary ale niech zwiększą limit prędkości.
Kto normalny jedzie na ekspresówce tylko 120?
140-150 i byłoby by git.
Niech karzą debili co jeżdżą 200 a nie normalnych kierowców którzy trochę ponad normę
0
Barca Flicka mnie dziś rozczarowała.
Powinni strzelić bramkę więcej i kuponik na zielono by świecił.
0
Oby jutro Valladoid nie straciło punktów.
Głupio tak na początku sezonu tracić punkty z ogórkami
0
@Kamiloza91 @tristan87 @Kamiloza91 @Technik
Jeśli uważacie że przed bramką zmarnowanie dwóch setek i jednej bardzo dobrej okazji jest czymś dobrym jeśli mówimy o środkowym napastniku który za dużo nie oferuje po za wykończeniem to ładne macie klapki na oczach
0
Uratował swój słaby występ
0
@Pressinho Pierwsza sytuacja nie była 100 ale musimy oczekiwać od naszej 9 że będzie strzelał takie bramki a czasami nawet z niczego tak jak Suarez.
Dwie następne to były 100, druga nawet więcej niż setka.
0
@Encore Z takich pozycji w słupek to nie są dobre strzały.
Już nie mówiąc że nie trafił z pięciu metrów bo uderzył w środek.
1
Lewy mógł mieć hattricka?
Moim zdaniem powinnien już mieć hattricka.
Tragiczna skuteczność
0
@Commando Tak ja.
Póki co zmarnował dwie świetne sytuacje
0
To była setka....
7
Sam się wyjebał już nie mówiąc że typ powinnien mieć już dawno żółtko na koncie
0
No jakby nie główka to pewnie by bramkarz spokojnie złapał.
Szczęście sprzyja lepszym
0
Yamal!!!!!!!!!
Co z kot!
2
@Zoker Jeszcze jakby to dobrze przyjął i oddał do najbliższego i od razu wrócił na pozycję to pół biedy.
Niestety wszystko w piłce zaczyna się od przyjęcia
1
Lewy już łapy rozkłada xD
Nie było możliwości zagrania do niego
0
Ferran coś tam skutecznie drybluje
1
@MesQueUnClub_87 zamknąć lasy!!!
2
@Danny Gaucho Byłeś blisko ale Stary @Luciano99 nie ma już afro( kiedyś miał).