Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@MichuZ44 Bdzura, już przed igrzyskami prawicowe konta na Twitterze pisały o tym gwałcicielu
8
Laporta bierze 10 kilo szynki, skrzynkę wódki i jedzie z tematem
5
Świetny dzień dla Polaków na igrzyskach.
1
@FcPortoFan1999 Bo skrajna prawica źle się kojarzy i inne opcje chcą po prostu obrzydzić prawicę.
A taka prawda że w Polsce nie ma skrajnej prawicy.
Le Pen we Francji jest nazywana ultra skrajną opcją a ona oprócz podejścia do imigrantów to ma podobne poglądy co Hołownia u nas.
0
@Aragorn33 Mentzen po prostu prawdę powiedział
Dobrych dziennikarzy jest garstka, reszta jest obrzydliwa,kupiona albo tępa.
22
@RosjaninBut Europa upada niestety
2
@Leooo To nie w Olmo jest problem bo to jest dobry zawodnik ale nie wybitny.
Problemem jest jego pozycja która moim zdaniem jest dobrze obsadzona.
A najważniejsze jest to że są inne bardzo ważne pozycję do obsadzenia i przy naszych finansach powinno się znacznie mądrzej przeprowadzać transfery.
0
@pioz123 Ferran jak przychodził to miał niemal identyczne liczby jak Olmo teraz
0
Flick między innymi dlatego wyleciał z Bayernu bo nie chcieli spełnić jego próśb transferowych.
On chciał jakiś placków ściągać z poza top5 bundesligi.
I cyk mamy Olmo w Barcelonie.
Nie ściągniemy Nico to będzie skandal a raczej tak będzie.
To już powinni po Alvareza ruszyć albo topowego defensywnego pomocnika.
Dlatego między innymi nie chciałem Flicka
5
Jak Stanowskiego nie lubię to jak zrobił Stonoge bez mydła to szacun.
Trolling na najwyższym poziomie.
0
@tristan87 wątpliwe że to prywatny jego numer.
Pewnie to numer tylko na tą okazję
3
Duplantis!!!!!
Z rekordem.
Gdzie ona ma sufit??
Prawdziwy sportowiec i GOAT swojej dyscypliny
0
@Aragorn33 No ciekawe bo nagranie wygląda bardzo legitnie, jeśli to faje to świetnie zrobiony
3
@macio_944 Od początku gry u nas tak holuje piłkę ale przez pierwsze 3 miesiące dobrze się ustawiał i pokazywał dobre wykończenie potem zaczął się dramat.
Nie było go tam gdzie powinnien być, holował piłkę, schodził do rozegrania i doszły do tego ogromne błędy techniczne nie godne zawodnika Barcelony.
Dla mnie to już nie ma co ratować, nie wyobrażam sobie że będzie dłużej u nas niż ten sezon a trzeba myśleć o następcy.
Trzeba ryzykować i postawić już na kogoś,trudno być gorszym od aktualnego Lewego a zaowocuje to na przyszłość
1
@pioz123 No tak.
Ośmieszający go kiks i prosty przerzut na skrzydło.
No naprawdę wirtuoz
0
Dobra nie ma co czekać.
Mecz przełożą na inny dzień pewnie
0
D R A M A T
Z taką grą to nie ma co dalej grać.
Obudźcie się chłopaki
2
Haha niezła pływaczka
3
@tbas On już dawno porusza się jakby był zamrożony
5
@don'T.R.I.P.e Tylko że to nie plotki a fakty.
Odejście dwóch zawodników zrobione zostały po cichu i to jest fakt
4
@4drian0 Żeby cały czas być na topie trzeba dostrzegać swoje słabości i je poprawiać.
Gość nie widzi tego jak grał przez dwa lata w Barcelonie czyli dramatycznie z przebłyskami pojedynczymi.
No cóż ja go dawno rozgryzlem i jego ego i sztuczność dlatego go od dawna nie trawie.
3
Co za golazo Śląska.
Już 3-1 i obejmują prowadzenie w dwumeczu.
4
Śląsk strzela 2:1 i 2:2 w dwumeczu
3
@wojopancer Tym bardziej że to nie trwa kilka meczy a nawet kilka miesięcy tylko gość gra dramatycznie prawie od początku.
3 dobre miesiące a potem cały czas to była kompromitacja z nielicznymi przebłyskami.
Gość miał znacznie więcej słabych meczy u nas niż dobrych/ bardzo dobrych a wybitnych to nie miał ani jednego
4
@tbas Liczą że Lipsk się nie skapnie że mimo zmniejszenia liczby rat to będą one wynosić tyle samo co przy 4
5
@jaras121 Tak, otoczenie piłkarza jest dobrej myśli a w biurach Barcy panuje optymizm.
Nadchodzący tydzień będzie kluczowy.
0
Już jutro zacznie się decydujący tydzień w sprawie Nico.
Tym razem na pewno:D
1
@FcPortoFan1999 9k przewagi i dostali i na łeb.
Kompromitacja
2
Fnatic się chyba znowu skompromituje.
G2 chyba specjalnie testuje limity i sprawdza z jaką stratą można wrócić do gry.
@FcPortoFan1999 @HypeR
1
Fnatic się chyba znowu skompromituje.
G2 chyba specjalnie testuje limity i sprawdza z jaką stratą można wrócić do gry.