Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsza kolejka i już wiadomo że wszystko pod Real będzie
2
Sędzia już zaczyna show.
Ewidentne wejście w zawodnika bez piłki.
Ten sędzia nieudolność ma wypisaną na twarzy.
0
@tristan87 A ja pisałem coś o reszcie napastników?
Nie możesz przeboleć że krytykują twojego idolka i za każdy razem wyjeżdżasz z takim komentarzem.
Niezły ból dupy.
2
Genoa gol.
Inter będzie musiał gonić
8
@Kapitan hawk Hansie Flicku, weź tam Lewego przekonaj do zmiany drużyny , bo nie zdzierżę kolejny raz tej pajacerki...
1
@MesQueUnClub22 Tak
0
@Dari0G To są krakowskie Bagry.
Nie są złe ale ja np wolę Przylasek.
A najpiękniej to jest na skałkach tylko że woda zimna.
3
@MesQueUnClub96 A co to ku... jest
0
@Rust_Cohle 1. x/-2.5
2. 2/-2.5
3. 1/+2.5
4. x/-2.5
5. 1/+2.5
6. 2/+2.5
7. x/-2.5
8. x/+2.5
9. 2/+2.5
10. 2/-2.5
1 miejsce w lidze -Manchester City
2 miejsce w lidze - Liverpool
3 miejsce w lidze -Manchester United
Król strzelców - Haaland
11
Ale ten Real cienki jak siki pająka jak zawsze z resztą.
Szkoda że gra nie idzie w parze z wynikami.
0
@Lisek Betis ma 9.
Ta liga to żart
0
@Kgorecki2500 Albo znowu Barcelonę
0
@barcelonaLM Flick wiedział w jakiej sytuacji jesteśmy. Z pewnością mógł zablokować transfer niepotrzebnego Olmo.
Xavi narzekał na kadrę i chciał transferów, napastnika, defensywnego pomocnika i skrzydłowego,dlatego poleciał ze stanowiska.
Niemcowi trzeba dać trochę czasu ale on bierze odpowiedzialność za naszą grę bo podjął się tego wyzwania więc jak mu nie pójdzie to oberwie i słusznie.
18
Pewnie info z dupy ale taki jest fakt że Lewy w pressingu nic nie daje.
1
Na pierwsze opinie naszego trenera wstrzymam się kilka miesięcy, przynajmniej będę próbował bo może mnie mocno zirytować i się odpalę xD
Póki co nadal myślę że ściągnięcie go to był bardzo zły pomysł i nic z nim nie osiągniemy.
17
OFICJALNIE.
Flick pierwszym trenerem który przegrał puchar gampera różnica trzech bramek.
I cyk pierwszy rekord.
0
@macio_944 Ferran przynajmniej nie zarabia 32 mln rocznie.
Tak Lewy bardziej irytuje patrząc na cene, pensje i z statusem z którym przyszedł
1
FLICK prawie z pierwszym rekordem
Ostatnio puchar gampera przegraliśmy w 2010 roku z Milanem po karnych.
A kiedy przegraliśmy różnica trzech bramek???
NIGDY.
0
Wstyd Kompromitacja Hańba.
Nie wracajcie do domu
0
Nie wiedziałem że aż tak będę tęsknił za Aubameyangiem po jego odejściu
0
Najgorsze jest to że Flick będzie uparcie trzymał się Lewego i wyrobi tą ilość meczów i przez to Barcelona nie będzie mogła rozwiązać z nim kontraktu xD
1
@Guess Chodzący Messi był 3 klasy lepszy od Lewego w prime.
14
Lewandowski przemowa przed drugą połową.
Nie dobrze to wróży
18
@Faro Granatowo - żółte czyli jednak Arka Gdynia
15
@arasz1819 Żaden policjant na służbie nie powinien klękać przed cywilem bez względu na sytuację
0
@kulek22 I co z tego?
I tak są bez szans z najlepszą czyli @jowita
0
Leon coś skończył w tym secie?
3
@Arden Mój komentarz na temat Frenkiego z tamtego okresu.
Jakoś dużo osób się wtedy zgodziło.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13594322#comment-13594322
6
Znowu powracają głupie dyskusje na temat Frenkiego.
Jak przez pierwsze dwa sezony Xaviego był naszym najlepszym zawodnikiem z pola to każdy się wtedy nim jarał.
A teraz znowu pojazd bo zagrał słaby sezon gdzie mial kontuzje za kontuzją a na początku też wyglądał bardzo dobrze
Ludzie mają bardzo krótką pamięć.
Ale jak zawsze trzeba znaleźć kozła ofiarnego a Frenkie jest idealny bo Barcelony płaci mu więcej ponieważ jest mu winna kasę z poprzednich lat.
0
@NeroTFP1 Z drugiej strony dzieci zobaczą co się dzieje po alkoholu