0

@Gaz Ty myślisz że osoba korzystająca z zerowego pitu oszczędza 1000 zł miesięcznie????

3

@KamQiX Tym bardziej jak to coś tylko że stopą to max 1-2 tygodnie i wróci ale ludzie klasycznie się zesrali.

1

@Jakchcesz Dobra ale gość napisał o 4-5 k netto czyli dwa razy więcej niż minimalna krajowa.

1

@ShawnC Frenkie miał kilka kontuzji w sezonie i mało co grał więc mało było ku temu okazji a przez ten czas Oriol grał i lekko mówiąc kompromitował się więc został całkiem odstawiony.
Po za tym trzeba było upchać do składu innych piłkarzy a były tylko trzy miejsca w pomocy.

0

@DonCarletto Dostaje ale nie aż tyle przy normalnym transferze.
Po za tym Mbappe zachował bardzo duży % praw do swojego wizerunku.
Już nie mówiąc że mając kartę na ręku Mbappe dostał dużo większą pensje.
Więc wcale to nie jest za darmo.
Po prostu kasa poszła do Francuza a nie do PSG

0

@tbas Pewnie póki są to plotki ale moim zdaniem nie jest to niemożliwe.
Barca by chciała zejść z jego pensji a jego kusi hajs od Arabusów.

7

@gaucho104 Tak wymagał trener xD
Xavi kilkakrotnie publicznie na konferencjach mówił że Lewy powinnien operować w polu karnym jak najbliżej bramki

10

Zamiast próbować ściągnąć Olmo powinniśmy się skupić na kupnie napastnika.
Lewy jest coraz gorszy i wątpię by się to zmieniło.
Ostatnie 2 lata to była parodia z nielicznymi przebłyskami.
Z nim gramy w 10, nie pressuje, nie potrafi rozgrywać, bardzo często nie ma go tam gdzie powinnien być, jego gra jest bardzo schematyczna,ma ogromne problemy techniczne, przegrywa fizyczne starcia z obrońcami ze dołu tabeli ligi.
Brak naprawdę wybitnych meczy a tych bardzo dobrych można policzyć na palcach jednej ręki.

0

@Arden I co ciekawe nie wygląda jakby to miało miejsce 3 lata temu tylko niedawno patrząc po stanie zwłok

1

@MesQueUnClub96 ghost of tsushima albo rdr 2

0

@MessiForeverTheBest Oczywiście że te argumenty im odpadają ale z drugiej strony te argumenty już zostały użyte i Trump sporo przyciągnął do siebie wyborców przez to a ponownie przekonanie ich do demokratów będzie bardzo trudne.
Po za tym bardzo źle to wygląda że demokraci proponowali kogoś kto został później wymieniony tak jakby nie przemyśleli swojej decyzji wcześniej.

2

Wymiana Bidena moim zdaniem prawie nic nie da.
Da jedno - wyjście z tej sytuacji z twarzą.
Taka wymiana da jeszcze więcej okazji do ataków przez republikanów.
Jak chcieli coś ugrać to powinni zrobić to dawno temu.
Trump tak czy siak ma to w kieszeni.

0

Heretics idealna druga mapa.
Trymbi od najgorszego zawodnika do najlepszego.
Jankos też świetnie,już od trzech tygodni widzimy innego Marcina, bardzo agresywnego a nie farmiacego przez całą gre.

0

@Kgorecki2500 8% aż???
Chyba że ta liczba oznacza prawdopodobieństwo na udany zamach na Trumpa

0

@FcPortoFan1999 Wyglądało to bardzo dobrze do 20 minut.
Później dwa barony oddane za darmo.
Powinni brać te smoki a nie uparcie próbować tą tier 2 brać na topie.
Trymbi najsłabszy zawodnik

5

@Kapitan hawk Szkoda, jakoś dobrze mi się kojarzy ten klub

1

W tym sezonie w lidze
Legia Warszawa 3 pkt
FC Barcelona 0 pkt
I takie są fakty, wnioski nasuwają się same

0

@FcPortoFan1999 No faktycznie patrzę teraz że ostatnio Zagłębie wyrwało Legii punkty w 2018.
Tak czy siak uważam że w tej lidze każdy może wygrać z każdym i tym się kieruje

2

@Herato Nie powielajcie tych bzdur.
Frenkie zarabia 17 mln brutto.
Po prostu dostaje w tym sezonie kasę za poprzednie bo mu pensje wstrzymali..
17 mln jest to dużo ale nie jest to też kwota z kosmosu.
Taki Lewy zarabia 24 a w przyszłym sezonie będzie to ok 32.

0

@FcPortoFan1999 I ten remis mi wczoraj siadł.
Dla mnie pewna wygrana Legii 2:0 to też niespodzianka:D

0

@FcPortoFan1999 Ekstraklasę gram tylko z kursami minimum 2.3 bo inaczej się nie opłaca.
Dużo niespodzianek jest i ja w nie celuje xD
Po za tym żadne inne ligi poważne nie grają a trzeba coś grać, później raczej ekstraklape odpuszczę chyba że nadal tak będzie mi szło

3

I cyk drugi dzień pod rząd kuponik wchodzi w nowym sezonie.
Póki co weszły 2 kupony na 4 , szkoda że Zagłębie nie trafiło bo wszedł by kolejny.
https://m.sts.pl/szukaj(modal:zaklady/360224026551062655)

3

@GeneralXavi Zła rozgrzewka czyli zbyt intensywna np w sportach siłowych czy biegowych może doprowadzić do słabszych wyników w seriach głównych ale ogólnie to Korwin bredzi.

3

Roque na sprzedaż,Fati też.
Nie mamy defensywnego pomocnika i sensownej środkowej 9 a kupujemy Olmo.
To jest żart przecież , okej zagrał świetny turniej ale on nigdy tak wysokiego poziomu nie utrzyma.
Brak słów.

2

Pierwszy kupon w sezonie wchodzi :)
Wygrana Jagi na live po kursie 1.96 i czysty remisik w drugim meczu po kursie 3.7
W zeszłym sezonie też pierwszy kuponik wszedł no a potem się lekko zesrało

0

@marcin62 Dlatego najlepsze są drzemki 20 minutowe, organizm bardzo dużo wypoczywa i nie budzisz się tak zmęczony

1

@MadafakinGuy Jedno z lepszych bezalkoholowych
Najlepsze niepodważalnie mini maxi IPA od pinty, polecam

6

@Lucyfffer To nie wina doktorka bo każdy człowiek reaguje różnie na dane leki które mają różne skutki uboczne.
Po zaczęciu kuracji powinieneś być czujniejszy i obserwować swoje ciało.

0

Znamy przyczynę awarii Microsoftu

https://zapodaj.net/plik-TR9VJw8tmT

0

@DonCarletto Ale wcześniej też wiedział że może wygrać bo deklaracje składał krótko przed finałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?