1

@Arden A ja napisałem gdzieś że chodzi mi o pełne sezony?
W tym sezonie do momentu pierwszej kontuzji też grał znakomicie później była tragedia.
Był najbardziej regularnym i kluczowym piłkarzem z pola w sezonie gdy Xavi przejął Barce i w następnym.

0

@Arden Frenkie to był nasz najlepszy zawodnik z pola przez pierwsze dwa sezony Xaviego.
Widzę ludzie mają krótką pamięć.

14

@dAvi_2 Przecież Araujo nie zaatakował Raphinhii tylko Endricka

0

@MOLESTA Laporta nigdy by kebaba nie wyrzucił dlatego Holender poleciał.

3

To teraz trzeba trzymać kciuki za Urugwaj by zniszczyli te panienki (nie licząc Raphinhii) z Brazylii

0

Mają więcej energii niż Anglicy


0

@DDM Raczej na odwrót.
Jakby nie strzelił to moim zdaniem powinnien być karny

3

Brawo Holandia.
Oby zniszczyli tych żałosnych Anglików jak awansują

1

Fajnie że Holandia gra by to wygrać a nie męczyć bułe by liczyć na farta w karnych

0

@VegetaPolska Bez przesady...
Gra bardzo dobry turniej więc wiadomo że wartość jego wzrośnie ale pewnie o 10-15mln

6

@barcanawieki Vinicius

0

Już ta Holandia jest lepsza od tej Anglii

1

Southgate
Masterclass

1

Co to miało być xD


0

Nie mówcie że Saka nie strzeli bo będzie tak samo jak wczoraj z Dembele

0

@FcPortoFan1999 Nie tylko w tym meczu.
Przez cały turniej prezentowali się znacznie lepiej niż Anglia

6

Anglia jest żałosna.
Faworyt a tak naprawdę to Szwajcaria chce to wygrać bez karnych.

1

Myślicie że Francja strzeli gola z gry na tym turnieju?

1

Czekam na płacz Ronaldo

1

Po jego postawie i minie wiedziałem że nie trafi

2

Przy poprzednich karnych Portugalii Ronaldo też się zatrzymał choć nie było to tak ewidentne jak dzisiaj.

14

Chłop się zatrzymał.
Powinna być powtórka

1

@Arden Jak dla mnie jest to w porządku.
Jakieś granice nie są przekraczane a dzięki temu dzieci będą bezpieczniejsze.
Co do drugiego filmiku to jest to piękna sprawa, chińczycy wiedzą co robią.

0

@Lordzi Mówi się o trzech tygodniach

2

@Arden Jestem człowiekiem wielu talentów

0

0

Szkoda Pedriego.
Podobno skręcenie więzadła bocznego.
Oczywiście to koniec Euro dla niego.

1

Hiszpania!!!!
A sędziego to ...... wiecie co

0

@Arden Te kwoty są z dupy wzięte.

0

Ile warty jest realnie waszym zdaniem Nico?
Klauzulę to ma śmieszną i jest to ogromna okazja na rynku.
Patrząc na ceny transferów aktualnie to myślę że spokojnie za ponad 100 mln w takiej Anglii by poszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?