Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden A ja napisałem gdzieś że chodzi mi o pełne sezony?
W tym sezonie do momentu pierwszej kontuzji też grał znakomicie później była tragedia.
Był najbardziej regularnym i kluczowym piłkarzem z pola w sezonie gdy Xavi przejął Barce i w następnym.
0
@Arden Frenkie to był nasz najlepszy zawodnik z pola przez pierwsze dwa sezony Xaviego.
Widzę ludzie mają krótką pamięć.
14
@dAvi_2 Przecież Araujo nie zaatakował Raphinhii tylko Endricka
0
@MOLESTA Laporta nigdy by kebaba nie wyrzucił dlatego Holender poleciał.
3
To teraz trzeba trzymać kciuki za Urugwaj by zniszczyli te panienki (nie licząc Raphinhii) z Brazylii
0
Mają więcej energii niż Anglicy
0
@DDM Raczej na odwrót.
Jakby nie strzelił to moim zdaniem powinnien być karny
3
Brawo Holandia.
Oby zniszczyli tych żałosnych Anglików jak awansują
1
Fajnie że Holandia gra by to wygrać a nie męczyć bułe by liczyć na farta w karnych
0
@VegetaPolska Bez przesady...
Gra bardzo dobry turniej więc wiadomo że wartość jego wzrośnie ale pewnie o 10-15mln
6
@barcanawieki Vinicius
0
Już ta Holandia jest lepsza od tej Anglii
1
Southgate
Masterclass
1
Co to miało być xD
0
Nie mówcie że Saka nie strzeli bo będzie tak samo jak wczoraj z Dembele
0
@FcPortoFan1999 Nie tylko w tym meczu.
Przez cały turniej prezentowali się znacznie lepiej niż Anglia
6
Anglia jest żałosna.
Faworyt a tak naprawdę to Szwajcaria chce to wygrać bez karnych.
1
Myślicie że Francja strzeli gola z gry na tym turnieju?
1
Czekam na płacz Ronaldo
1
Po jego postawie i minie wiedziałem że nie trafi
2
Przy poprzednich karnych Portugalii Ronaldo też się zatrzymał choć nie było to tak ewidentne jak dzisiaj.
14
Chłop się zatrzymał.
Powinna być powtórka
1
@Arden Jak dla mnie jest to w porządku.
Jakieś granice nie są przekraczane a dzięki temu dzieci będą bezpieczniejsze.
Co do drugiego filmiku to jest to piękna sprawa, chińczycy wiedzą co robią.
0
@Lordzi Mówi się o trzech tygodniach
2
@Arden Jestem człowiekiem wielu talentów
0
Sekret Kroosa:
https://zapodaj.net/plik-DejDuFHolF
0
Szkoda Pedriego.
Podobno skręcenie więzadła bocznego.
Oczywiście to koniec Euro dla niego.
1
Hiszpania!!!!
A sędziego to ...... wiecie co
0
@Arden Te kwoty są z dupy wzięte.
0
Ile warty jest realnie waszym zdaniem Nico?
Klauzulę to ma śmieszną i jest to ogromna okazja na rynku.
Patrząc na ceny transferów aktualnie to myślę że spokojnie za ponad 100 mln w takiej Anglii by poszedł