Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Morata odstaje w ofensywie od kolegów i to znacznie
3
30 cm i bramkę turnieju byśmy już znali
0
Bardzo dobrze się ogląda dziś Pedriego.
Brakuje mu troszeczkę dokładności i szczęścia
0
Wykończenie TOP
0
Włosi sami podsumowali swoją grę.
1
@Encore We dont have a good coach
Tak to powinno brzmieć
2
Póki co to jest dominacja Hiszpanów a bramki to kwestia czasu.
Dzisiaj zapewniają sobie wyjście z pierwszego miejsca.
2
Mam nadzieję że Olmo to tylko plotki pismaków.
Jak go ściągną zamiast Nico to będzie żart roku.
0
@PizzerMan Tak pytałem bo mam kumpla który też walczy z tą chorobą i ma ten lek za darmo,nie wiedziałem że to aż taki długi proces.
Życzę powodzenia i zdrowia
0
@PizzerMan Przyjmujesz lek który jest refundowany w 100% jeśli spełni sie odpowiednie warunki.
Z twojego opisu doszedłem do wniosku że byś te warunki spokojnie spełnił.
Gdzie tkwi problem byś ten lek miał za darmo?
0
Ja bym odgwizdał faul Gundogana.
Przegrał pozycję i praktycznie zaatakował ciałem plecy przeciwnika
Delikatny faul ale to całkowicie wytrąciła Węgra z równowagi
1
Ja bym to zaliczył Ronaldo.
Idealnie dograł od słupka.
Edit: a jednak spalony xD
Ładnie okradli CR7 xD
0
Brawo sędzia.
Od początku nie wyglądało to na faul a na padolino
0
Takich meczów chce więcej na tym Euro.
2
Austria świetnie się organizowała ale przede wszystkim kondycyjnie TOP praktycznie przez 90 latali na pełnych obrotach.
6
Niby złamany nos ale i tak wygląda lepiej od Viniego
0
@Remi70 No chyba nie jak Austria bardzo szybko wznowiła gre.
3
Nie wiem czy Austria tu coś ugra ale z taką grą to mogą spokojnie wyjść z grupy.
1
Zawodnicy Realu normalnych bramek nie strzelają więc nie ma co się dziwić.
7
Mbappe podpisał kontrakt z Realem i już magia wylewu obrońców drużyny przeciwnej na niego przeszła.
0
@kanver_ Może źle się wyraziłem.
Po prostu mimo przeciętnego trenera Francja ma aż taki potencjał że potrafią coś wygrywać.
0
@kanver_ To ty mi powiedz bo sam zacząłeś rzucać cyferkami.
Francja ma sporo więcej jakości i takie jest moje zdanie.
0
@kanver_ 300 mln to jest wart sam Mbappe z Kounde
0
@Luciano99 Dla mnie nie, jakbym miał wsadzić kogoś z Anglii do pierwszego składu Francji to byłby to Kane,Walker,Foden
0
@kanver_ Ma duży ale bez porównania z Francją.
1
Co robi Rabiot na boisku?
Dla mnie Deschamps to drugi Southgate tylko że ten pierwszy ma ogromny potencjał kadrowy.
W Francji indywidualności wygrywają mecze,np gdyby nie Mbappe to by zostali pożarci w finale MŚ.
Słabe wybory kadrowe o taktyce nie wspomnę.
5
Belgia od lat nie ma swojej tożsamości.
Brak stylu plus do tego tragedia w obronie.
Jak KDB nic nie stworzy to nie istnieją.
Mieli złote pokolenia a sukcesów brak a teraz to ta kadra wygląda bardzo przeciętnie.
9
@tomek8756 Idioci.
Tam ciężko złapać krowę?
Biedne zwierzę mam nadzieję że spotkają się z konsekwencjami
1
Ktoś tu mówił że nie może doczekać się występu Doku xD
4
Serbia okradziona.
Orsato jak zwykle a na Varze to chyba kawke piją