6

Morata odstaje w ofensywie od kolegów i to znacznie

3

30 cm i bramkę turnieju byśmy już znali

0

Bardzo dobrze się ogląda dziś Pedriego.
Brakuje mu troszeczkę dokładności i szczęścia

0

Wykończenie TOP

0

Włosi sami podsumowali swoją grę.

1

@Encore We dont have a good coach
Tak to powinno brzmieć

2

Póki co to jest dominacja Hiszpanów a bramki to kwestia czasu.
Dzisiaj zapewniają sobie wyjście z pierwszego miejsca.

2

Mam nadzieję że Olmo to tylko plotki pismaków.
Jak go ściągną zamiast Nico to będzie żart roku.

0

@PizzerMan Tak pytałem bo mam kumpla który też walczy z tą chorobą i ma ten lek za darmo,nie wiedziałem że to aż taki długi proces.
Życzę powodzenia i zdrowia

0

@PizzerMan Przyjmujesz lek który jest refundowany w 100% jeśli spełni sie odpowiednie warunki.
Z twojego opisu doszedłem do wniosku że byś te warunki spokojnie spełnił.
Gdzie tkwi problem byś ten lek miał za darmo?

0

Ja bym odgwizdał faul Gundogana.
Przegrał pozycję i praktycznie zaatakował ciałem plecy przeciwnika
Delikatny faul ale to całkowicie wytrąciła Węgra z równowagi

1

Ja bym to zaliczył Ronaldo.
Idealnie dograł od słupka.
Edit: a jednak spalony xD
Ładnie okradli CR7 xD

0

Brawo sędzia.
Od początku nie wyglądało to na faul a na padolino

0

Takich meczów chce więcej na tym Euro.

2

Austria świetnie się organizowała ale przede wszystkim kondycyjnie TOP praktycznie przez 90 latali na pełnych obrotach.

6

Niby złamany nos ale i tak wygląda lepiej od Viniego

0

@Remi70 No chyba nie jak Austria bardzo szybko wznowiła gre.

3

Nie wiem czy Austria tu coś ugra ale z taką grą to mogą spokojnie wyjść z grupy.

1

Zawodnicy Realu normalnych bramek nie strzelają więc nie ma co się dziwić.

7

Mbappe podpisał kontrakt z Realem i już magia wylewu obrońców drużyny przeciwnej na niego przeszła.

0

@kanver_ Może źle się wyraziłem.
Po prostu mimo przeciętnego trenera Francja ma aż taki potencjał że potrafią coś wygrywać.

0

@kanver_ To ty mi powiedz bo sam zacząłeś rzucać cyferkami.
Francja ma sporo więcej jakości i takie jest moje zdanie.

0

@kanver_ 300 mln to jest wart sam Mbappe z Kounde

0

@Luciano99 Dla mnie nie, jakbym miał wsadzić kogoś z Anglii do pierwszego składu Francji to byłby to Kane,Walker,Foden

0

@kanver_ Ma duży ale bez porównania z Francją.

1

Co robi Rabiot na boisku?
Dla mnie Deschamps to drugi Southgate tylko że ten pierwszy ma ogromny potencjał kadrowy.
W Francji indywidualności wygrywają mecze,np gdyby nie Mbappe to by zostali pożarci w finale MŚ.
Słabe wybory kadrowe o taktyce nie wspomnę.

5

Belgia od lat nie ma swojej tożsamości.
Brak stylu plus do tego tragedia w obronie.
Jak KDB nic nie stworzy to nie istnieją.
Mieli złote pokolenia a sukcesów brak a teraz to ta kadra wygląda bardzo przeciętnie.

9

@tomek8756 Idioci.
Tam ciężko złapać krowę?
Biedne zwierzę mam nadzieję że spotkają się z konsekwencjami

1

Ktoś tu mówił że nie może doczekać się występu Doku xD

4

Serbia okradziona.
Orsato jak zwykle a na Varze to chyba kawke piją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?