1

@MesQueUnClub96 Tyle razy za ile zapłaci Perez

0

Real jest jak 100 konkretów i Tusk.
Nie ma ich ale i tak wygrają w tym miesiącu.

0

Borussia gra tak jak Barcelona w pierwszym meczu z PSG i na początku drugiego meczu.
Świetna organizacja gry w obronie dobry pressing i ataki wtedy kiedy trzeba.
Nam przeszkodził Araujo Borussi przeszkodzi pewnie sędzia.

0

@macio_944 Borussia gra znacznie lepiej dzisiaj niż z PSG.
Jak najbardziej była w naszym zasięgu.

12

Real Madryt to twór który bazuje nie na umiejętnościach ale na szczęściu, pomocy od sędziów i indolencji przeciwników.

Factos

37

Nie obrażajcie aż tyle Viniego.
Nie nadążam plusować komentarzy.

4

Pamiętajcie on tylko chce grać w piłkę.

0

Debil jeszcze coś tam się sra

0

@Regios w sumie ma tylko 22 lata, cała kariera przed nim.

0

Borussia jest lepsza ale ile razy już to widzieliśmy...

5

Mars od tyłu to sram
A Real od tyłu jest...

1

Niesamowita szybkość Adeyemiego.
To setka nie była.
To kibic Barcy podobno tak?

0

W sumie czemu Reus nie gra od pierwszej minuty?

4

Póki co Real nic nie stworzył a Borussia już powinna prowadzić.
Czyli wiadomo jak to się skończy

0

Spalony byłby ale nie zmienia to faktu że to kolejna setka niewykorzystana

1

Real całe życie na farcie

3

Ale piła....
To powinnien być gol

0

@Rust_Cohle Otóż to

0

Na kuponie zostało zwycięstwo Borussii.
Wiecie co to oznacza?

3

@macio_944 Piękny to był mecz.
Argentyna zdemolowała ich fizycznie, technicznie i taktycznie.
Włosi nie wiedzieli co się dzieje a byli świeżo po wygraniu Euro.
To była przepaść i chyba był to najlepszy pod wodzą Scaloniego

3

Dziś będzie tak,róbcie screeny.

Real strzela bramkę w 88 minucie po wylewie bramkarza.
W 90+6 dostają wątpliwego karnego i Vini wykorzystuje go pewnie.
Mecz się kończy Borussia-Real Madryt 5:2

0

@tristan87 Ona tylko krytykuje a tak naprawdę pozwalają na wszystko w koalicji w której tak naprawdę nic nie znaczą.
Są tylko tam dla stołków

0

@Emhyr asystent trenera w repce Niemców u19

0

@FcPortoFan1999 Tu nie chodzi tylko o ligę.
Przewalili z Olympiakosem w LE,przegrali finał pucharu Turcji aż 3:0 gdzie grali z spadkowiczem i jeszcze ten walkower w finale superpucharu tu akurat nie wina trenera.

3

Lewy który przez ponad pół sezonu nawet nie umiał piłki przyjąć, zarabia najwięcej w zespole i miał zostać gwiazdą tej drużyny według redakcji ostatnie miejsce xD
I ten nieszczęsny Frenkie który miał świetny początek sezonu potem grał po prostu przeciętnie ale jakiegoś dramatu nie było dostaje 2 miejsce.

1

@Pawel13sz Cancelo jak najbardziej może zostać ale po co ten Felix?
On nic nie wnosi do naszej gry, to już lepiej dać szansę kolejnemu młodzikowi albo grać Ferminem jako fałszywy skrzydłowy.
Jest Yamal,Ferran, Raphinhia, być może Nico,nie rozumiem tego pomysłu.

0

@Rewolucja123 Pod względem finansowym tak jest to problem.
Natomiast jakby Frenkie odszedł to i tak byśmy musieli mu wypłacić zaległości, ciekawe czy liczyło by się to do FFP.
Mi bardziej chodzi o to że ludzie myślą że zarabia jakieś kosmiczne pieniądze nie współmierne do jego umiejętności a taka prawda jest że pensje ma lekko większą ponad normę.

0

@Rewolucja123 Oczywiście że Frenkie dostaje więcej ale nie oznacza że takie ma zarobki.
Przez pandemię zgodził się na odroczenie pensji i tyle w temacie.
Pisanie że zarabia prawie 40mln to jakiś absurd i zmienia to sposób patrzenia na tego zawodnika.

1

@Explode Nie, Frenkie tyle nie zarabia.
To są farmazony z dupy wzięte.
Już kilka razy było to zdementowane.
Aktualnie zarabia około 19 mln brutto.

0

Lewy najlepszy w zespole? Co?
W tym sezonie nie dałbym go nawet w top 5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?