0

@Gall No z Frienkim mam mieszane uczucia,dwa pierwsze sezony u Xaviego bardzo dobre, w drugim sezonie uważam że był naszym najlepszym zawodnikiem z pola.
Po za tym jego zarobki są duże ale nie ogromne, już było to dementowane że niby zarabia ponad 30 a tak naprawdę jest to około 19mln brutto,taki Lewy w przyszłym sezonie będzie miał aż 34mln brutto.
W tym sezonie FDJ grał też bardzo dobrze do momentu pierwszej kontuzji a później jego forma drastycznie spadła.
Jeśli zostanie to tragedii nie będzie a u Flicka może się czuć komfortowo w systemie 4-2-3-1

16

Nic dziwnego że chciał się go pozbyć.
Chłop powinien być pierwszy na liście transferowej.
Jakość bardzo słaba w stosunku do jego ceny już nie mówiąc o komicznych zarobkach.
Nie skłamię jak napisze że Lewy miał więcej słabych meczów niż dobrych u nas a takich naprawdę na miarę gościa który dopiero co miał dostać złotą piłkę to nawet jednego nie było.

2

Nie przepadam za Flickiem ale trzymam kciuki z niego by po prostu poprawił nasza grę.
Myślicie że Flick będzie czytał La Ramble i będzie nas się grzecznie słuchał?

5

Dziękuję Xavi za wszystko,mimo gorszych momentów uważam że w tej trudnej sytuacji w jakiej jesteśmy dałeś rade i na początku wyprowadziłes nas z niezłego bagna.
Mam nadzieję że wrócisz w przyszłości gdy już będziesz miał znacznie więcej doświadczenia.
Dziękuję też piłkarzom mimo że grali często tragicznie to nadal oglądam każdy mecz z entuzjazmem i oby w przyszłym sezonie było lepiej.

1

A pamiętam jaki był hejt na Xaviego na początku sezonu że nie daje Ferminowi grać a on go powolutku wprowadzał i mamy efekty.
Nie każdy piłkarz nadaje się by go wrzucać na głęboką wodę.

0

@Kamiloza91 Jedno podanie Lewego nie w tempo xD
On w Barcelonie mnóstwo miał takich sytuacji, wiecznie holuje piłkę, zamiast odegrać na jeden kontakt to dotyka piłkę 3 razy, często zabiera piłki które nie lecą do niego. A to tylko temat jego udziału w kreacji, mankamentów jest/było znacznie więcej.

0

@Heros11 Skąd pewność że odzyska formę?
Tu widać że główny problem to aspekt techniczny.
I tak jak napisałeś lepszy nie będzie a gorszy może być.
Okej mógłby zostać ale nie z taką kosmiczną pensją gdzie aktualnie topowi gracze na świecie nie mają takiej kasy.

2

Najlepsze jest to że u Flicka Lewy nadal będzie podstawową 9 która zarabia 32 mln brutto xDD

3

I znowu Lewy to koszmarnie popsuł bo chciał za wszelką cenę przejąć tą piłkę.
To była idealna piłka w pole karne

0

@Sulimo To że jest wolny to jego najmniejszy problem u nas.
Często gra na alibi
Gdy gra to w naszej defensywie jest większy chaos
Popełnia bardzo dużo błędów niewidocznych na pierwszy rzut oka a które mają ogromne znaczenie jak np nieodpowiednie ustawienie się.

1

@Kuba_1 To była strefa Christensena...

1

Pedri łapie luz i pewność siebie.
Niech ogarną tylko go fizycznie i będziemy widzieć magię.

0

@LukaszFan widać że nie masz pojęcia o czym pisze bo Barca strzela najwięcej goli z różnych w lidze

0

@Emhyr Od razu to samo pomyślałem

0

@Messibestplayerintheworld Jakby był spalony Fermina to nie uznali by tego gola bo szedł na tą piłkę i brał czynny udział w akcji.

0

@Zoker Oczywiście że tak i chwała mu za to ale znowu wyszedł jego egoizm.

0

Swoją drogą Lewy powinnien to zostawić Ferminowi który był w znacznie lepszej pozycji.

0

@tristan87 Nie ma to jak się sprzedać sam na siebie.
Oby dostał jak najwyższą karę.

5

@joloskyy Puste hasła to akurat właśnie domena Tuska i jego śmiesznej partii

3

@joloskyy Póki co nic nie zbudowali.
Po drugiej twoja logika jest z dupy.
Tak, można budować coś z różnych powodów,tu ewidentnie patrzą tylko na interes polityczny

3

@tristan87 Co z tego że najlepszy strzelec jak liczby marne i połowa średniaków z ligi ma podobne lub lepsze liczby.
Po za tym jak ma nie być najlepszym strzelcem u nas jak gra na pozycji najbliżej bramki i zebrał najwięcej minut ze wszystkich ofensywnych graczy.

2

@Safrani No nie wiem czy to takie zabawne.
Przez jedną głupią niepotrzebnej nikomu decyzje znowu Polacy stracą pieniądze.
Plus do tego ta irytacja podczas picia,z tego co wiem to i tak większość ludzi to urywa a Polscy przedsiębiorcy zostali kolejny raz poszkodowani.
https://www.money.pl/gospodarka/nakretkowy-szal-za-30-mln-zl-nowe-prawo-pustoszy-kieszenie-przedsiebiorcow-7029594583534240a.html

4

Barca B strzela w 99 minucie zwycięskiego gola !
Daje im to 3 miejsce w tabeli i oczywiście daje im to baraże ale co najważniejsze dzięki nim kuponik wszedł z 20 zrobione 513

0

To powinna być bezpośrednia czerwona.

2

Bayer w 10.
Oj będą problemy

6

@RosjaninBut Kombinuje tak jak mu pokazują słupki sondażowe.
Teraz nagle chce CPK bo naród jest za a po wyborach grzecznie wróci pod pantofel Tuska i się wycofa z tego.

0

Barca B strzela na 1-1 !
Dawać bo zamykacie mi kupon

0

Lech wyrównuje xD

2

@Kgorecki2500 Masz rację ale moim zdanie od słowa "zdechł" bije taka negatywność więc osobiście wolę używać innych określeń.

3

@Emhyr Czyli typowa 9 która nie wnosi nic do gry.
Ten sam typ co Lewy,spijanie całej śmietanki świetnej gry całej drużyny to im najlepiej wychodzi.
Nigdy bym nie uznał kogoś takiego za najlepszego na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?