Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA Swoją drogą genialny był Lavezzi na tym mundialu. Nadal nie rozumiem tak wcześniej zmiany go w finale.
0
No to jutro można chałupy stawiać że Jaga też się wyjebie.
2
Nie zdziwię się jak drugoligowa Wisła zaprezentuje się lepiej w europie niż czołówka ekstraklasy.
0
Ale ta liga jest żałosna.
0
@Pawci023x 8 godzin czy 10 godzin?
Tak czy siak 200 zł to mało w takiej branży już nie mówiąc że w delegacji.
Też zależy od twojego doświadczenia i czy jesteś samodzielny.
18
@HighestInTheRoom Najlepsze jest to że znajdą się idioci którzy to kupią.
0
@blakkudium Gdzie była obrona Romy xD
1
@norbi77 Dla mnie Andrzej Twarowski ale Wolski spokojnie top2
1
Olympiakos już dwoma bramkami wygrywa z Aston Villą na wyjeździe.
0
@DonMatteo901 Akurat Wisła jest piąta.
Całkowite nie zrozumienie sytuacji
0
Czyli drugoligowiec zagra w eliminacjach do pucharów europejskich xD
Będąc grać o ligę Europy czy konferencji?
0
Taki cyrk tylko w Polsce.
Klub nie będący w ekstraklasie zdobywa puchar Polski.
0
@PW27 Frenkie nie ma ekstremalnego wynagrodzenia.
Ma około 9 mln netto
Dla porównania aktualnie Lewy ma 12 mln netto a w przyszłym sezonie będzie to aż 17mln netto.
Frenkie ma troszkę wyższe zarobki niż Cancelo czy Raphinhia bo oni mają około 7mln netto.
Więc trzeba skończyć z tymi bredniami bo zostało już to dawno zdementowane.
0
@DonCarletto Zobaczy po następnym sezonie bo Real spadnie
5
@tomek8756 Niech każdy sobie robi to co chce ale z czymś takim jako społeczeństwo będziemy się cofać a nie rozwijać.
Zamiast kształcić inżynierów to będziemy mieć co raz więcej zjebów na tiktoku
0
@Cule1234 No nie każdy nadaje się na taki elitarny poziom.
4
Zapowiadał się u nas nieźle.
Bardzo dobra gra głową,silny i szybki ale na tym poziomie zabrakło mu zwrotności.
0
@lntrowertyk Rozumiem że Roque może jeszcze być nieprzystosowany do gry w Europie ale dziwi tak czy siak mała ilość minut na 9 jego albo Ferrana przy bardzo słabej dyspozycji Lewego.
Niestety Polak bez względu na formę ma monopol na granie co jest szkodliwe bo nie mamy żadnej alternatywy.
Jak trzeba to wypożyczyć Brazylijczyka ale też trzeba pomyśleć o nowym napastniku na tu i teraz, niestety z naszą aktualną 9 nie wróżę sukcesów w przyszłym sezonie.
2
@Pawlak1992 Nie ma to jak się spinać o to co ktoś sobie pisze w internecie i na dodatek publicznie skarżyć się do moderatora xD
0
@Deviler Jedno nie wyklucza drugiego przecież.
0
@Gaucho Oczywiście.
Wystarczy popatrzeć na liczby Lewego i jak one są podobne do typowych średniaków ligowych.
Issak kręci bardzo dobre liczby w przeciętnej drużynie.
Już nie będę wspominał jak nie dało się patrzeć na całokształt gry Lewego przez ponad rok.
0
@arasz1819 a na jakiej podstawie mam wierzyć w terminy Tuska?
Gdzie są audyty które tak hucznie zapowiadał?
Już dawno miało być a tu nawet przetargy nie zostały zrobione kto ma te audytu robić.
Ty wierzysz w to co ci platforma powie nie przedstawiając żadnych argumentów.
0
@arasz1819 Dowód xD
Cała Polska od rana huczy że zapadła decyzja o rozbudowanie lotniska Chopina co jest całkowicie sprzeczne z koncepcją CPK a sam termin oddania CPK został przesunięty o 8 lat.
Trzeba być naprawdę odklejony od rzeczywistości by nie połączyć kropek.
8
Pisfederackie i rosyjskie trolle miały rację
@arasz1819
https://zapodaj.net/plik-6NMizd0Yiq
19
@Safrani Nie każdy jest ekspertem tylko ludzie opierają się na opiniach ekspertów a to różnica.
Piszesz że ważniejsze jest zbrojenie się, to fakt ale ja jakoś nie widzę żebyśmy wdrażali dodatkowe środki w uzbrojenie.
Masz jakieś wyliczenia które pokazują że nas nie stać na zarówno CPK i elektrownie?
To takie pieprzenie trzy po trzy, argument że są inne priorytety to mi się niedobrze robi, jakoś nie widzę postępów w tych priorytetach
4
Niektórych ładnie odkleja po tym hattricku w meczu prawie o nic.
Niektórzy zapominają jak Lewandowski grał przez większość pobytu u nas.
Jeden mecz i już podniecanie się i mówienie że musi zostać!!! xD
0
@Kamiloza91 A kto mówi o kocie jakimś za gruby hajs?
Lewy robi liczby jak połowa średniaków z ligi a przy okazji niektórzy dają coś więcej niż tylko liczby nie mówiąc że nie podbierają tyle kasy co on.
0
@MesQueUnClub_87 Sto razy wole Ferrana na 9 niż jego.
Nie wiele trzeba by być lepszym niż Lewy w formie która prezentował u nas przez większość pobytu.
Wystarczy harować w pressingu i już jest wartość dodana.
Przypominam że Lewandowski od przyszłego sezonu będzie pobierał chorą pensję która nijak ma się do niego aktualnych umiejętności.
Mógłby zostać ale jakby się zgodził obniżyć pensje ale na to nie ma szans
4
Nie zmienia to faktu że jego trzeba się pozbyć.
Fajnie że dzisiaj miał przebłysk ale granie nim w przyszłym sezonie na starcie ujmuje nam możliwośći
Te przebłyski zdarzają mu się ale to o wiele za MAŁO już nie mówiąc że dzieje się to w takich meczach jak ten a nie np w LM czy najważniejszych meczach ligowych jak np z Realem.
0
@krissu8 Ferran strzelił.
Raphinhia też ale w meczu towarzyskim