33

Real lige wygrał to i można dać nam karnego

1

Dla mnie to Ferran był faulowany

1

Lewy mina jakby sobie wyobrażał bachate Anki

2

Ferran już zaczynał się cieszyć po strzale:D
Brawo świetne wejście

0

Gundo tragiczne zagranie a potem stał i patrzył jak rywal sobie wchodzi w pole karne.

0

Po co on tak długo prowadzi tą piłkę.
To nie jest jednorazowa sytuacja, miał mnóstwo takich bezsensownych zagrań u nas.

0

Lewy nie dość że nie podał patelni Raphinhii to jeszcze dziś mu wziął piłkę gdy był w lepszej pozycji i jest szybszym z lepszym dryblingiem piłkarzem.

2

@Kgorecki2500 Każda partia ma pokemony na listach a głównie się wyciąga to konfie która nie ma jeszcze dobrze zbudowanych struktur co wymaga czasu i musi kimś obsadzać listy.

0

Nawet na Polsacie...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

@BenyBlade I co tego że ma 38 lat?
To już w tym wieku nie umie się biegać sprintem?
Rozumiem jakby był zmęczony meczem ale on wszedł dopiero w 70 minucie.
Bez przesady.

4

@Comentateiro Nie, za słaby.
Był kulą u nogi reprezentacji na mistrzostwach świata przez co Argentyna odpadła w grupie
A nie czekaj...

0

@Messibestplayerintheworld Obrzydliwa a ta Nike bokiem to jakaś nieudana abstrakcja.

2

Wymiana Lewego na Xaviego Simonsa bylibyście na tak?
PSG jest potrzebny środkowy napastnik
My pozbywamy się chorej pensji i przeciętniaka piłkarskiego a dostajemy świetnego grajka na pozycję którą potrzebujemy, łatwe negocjacje z PSG i nie musimy płacić ogromnej kasy.

3

@tristan87 Pol oczywiscie nie w formie.
Lewy ma ogromne xG i jest w topce w zmarnowanych sytuacji w Europie i na najwięcej oddanych strzałów w lidze.

12

@Objectivo Cieszynka na cześć Viniego,co za miły chłopak z tego Endricka

1

@Comentateiro Jednak nie xD

1

@TR3YWAY Jedynie zagrał w meczu z Meksykiem od początku,chyba został później zmieniony z tego co pamiętam

2

@Arden Jakby tylko grał, mieszkał w Rosji i siedział cicho że względu na rodzinę to nie miałbym nic przeciwko ale chłop robi z siebie pajaca próbując się wybielić w jakiś bezsensownych wywiadach i jeszcze takie akcje odwala jak ta powyżej.
Chłop nie powinnien mieć wstępu do Polski.

0

@Safrani Tak jest ale tylko przy "naturalnym" spadku żywotności baterii ale nie już przy usterkach ogniw które są bardzo częste.

3

@Destroyer_of_Worlds Tak auto elektryczne po 4 latach może być śmieciem.
Wszystko zależy od baterii która nawet po dwóch latach może być do wywalenia bo będzie się szybko rozładowywać.
Jest dużo zmiennych ale ja nigdy w życiu bym nie kupił używanego elektryka który ma powyżej dwóch lat.

0

@Tabaluga37 Był gwizdek którego nie powinno być bo akcja na styku po za tym nie widziałem żeby zawodnicy Realu przestali bronić w tej akcji.

0

@Dieselzor Ta mają
Wylewy bramkarzy przeciwników.

0

Jak się okaże że tam spalonego nie było to się nie zdziwię.
To jest Real Madryt.

0

Chyba chodzi im o to że sędzia gwizdnął za nim akcja się skończyła.

0

@VamosVamos Póki co Bayern sam się zniszczył wylewem bramkarza

0

Spokojniej chuopo za chwilę wyrówna xD

1

Komentarzy doszli ewidentnie.

1

Dobra już wiadomo jak to się skończy.
Idę spać nie ma co czasu marnować a Tuchel pogrzebał jakiekolwiek szanse zmianami.

1

Typowy Real
Wylew bramkarza i gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?