Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Real lige wygrał to i można dać nam karnego
1
Dla mnie to Ferran był faulowany
1
Lewy mina jakby sobie wyobrażał bachate Anki
2
Ferran już zaczynał się cieszyć po strzale:D
Brawo świetne wejście
0
Gundo tragiczne zagranie a potem stał i patrzył jak rywal sobie wchodzi w pole karne.
0
Po co on tak długo prowadzi tą piłkę.
To nie jest jednorazowa sytuacja, miał mnóstwo takich bezsensownych zagrań u nas.
0
Lewy nie dość że nie podał patelni Raphinhii to jeszcze dziś mu wziął piłkę gdy był w lepszej pozycji i jest szybszym z lepszym dryblingiem piłkarzem.
2
@Kgorecki2500 Każda partia ma pokemony na listach a głównie się wyciąga to konfie która nie ma jeszcze dobrze zbudowanych struktur co wymaga czasu i musi kimś obsadzać listy.
0
Nawet na Polsacie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
@BenyBlade I co tego że ma 38 lat?
To już w tym wieku nie umie się biegać sprintem?
Rozumiem jakby był zmęczony meczem ale on wszedł dopiero w 70 minucie.
Bez przesady.
4
@Comentateiro Nie, za słaby.
Był kulą u nogi reprezentacji na mistrzostwach świata przez co Argentyna odpadła w grupie
A nie czekaj...
0
@Messibestplayerintheworld Obrzydliwa a ta Nike bokiem to jakaś nieudana abstrakcja.
2
Wymiana Lewego na Xaviego Simonsa bylibyście na tak?
PSG jest potrzebny środkowy napastnik
My pozbywamy się chorej pensji i przeciętniaka piłkarskiego a dostajemy świetnego grajka na pozycję którą potrzebujemy, łatwe negocjacje z PSG i nie musimy płacić ogromnej kasy.
3
@tristan87 Pol oczywiscie nie w formie.
Lewy ma ogromne xG i jest w topce w zmarnowanych sytuacji w Europie i na najwięcej oddanych strzałów w lidze.
12
@Objectivo Cieszynka na cześć Viniego,co za miły chłopak z tego Endricka
1
@Comentateiro Jednak nie xD
1
@TR3YWAY Jedynie zagrał w meczu z Meksykiem od początku,chyba został później zmieniony z tego co pamiętam
2
@Arden Jakby tylko grał, mieszkał w Rosji i siedział cicho że względu na rodzinę to nie miałbym nic przeciwko ale chłop robi z siebie pajaca próbując się wybielić w jakiś bezsensownych wywiadach i jeszcze takie akcje odwala jak ta powyżej.
Chłop nie powinnien mieć wstępu do Polski.
0
@Safrani Tak jest ale tylko przy "naturalnym" spadku żywotności baterii ale nie już przy usterkach ogniw które są bardzo częste.
3
@Destroyer_of_Worlds Tak auto elektryczne po 4 latach może być śmieciem.
Wszystko zależy od baterii która nawet po dwóch latach może być do wywalenia bo będzie się szybko rozładowywać.
Jest dużo zmiennych ale ja nigdy w życiu bym nie kupił używanego elektryka który ma powyżej dwóch lat.
0
@Tabaluga37 Był gwizdek którego nie powinno być bo akcja na styku po za tym nie widziałem żeby zawodnicy Realu przestali bronić w tej akcji.
0
@Dieselzor Ta mają
Wylewy bramkarzy przeciwników.
0
Jak się okaże że tam spalonego nie było to się nie zdziwię.
To jest Real Madryt.
0
Chyba chodzi im o to że sędzia gwizdnął za nim akcja się skończyła.
0
@VamosVamos Póki co Bayern sam się zniszczył wylewem bramkarza
0
Spokojniej chuopo za chwilę wyrówna xD
1
Komentarzy doszli ewidentnie.
1
Dobra już wiadomo jak to się skończy.
Idę spać nie ma co czasu marnować a Tuchel pogrzebał jakiekolwiek szanse zmianami.
1
Typowy Real
Wylew bramkarza i gol