1

To powinna być jeszcze żółta kartka.

1

Ewidentny faul.
Tu nie ma o czym gadać

8

Nie uwierzę w awans Bayernu dopóki nie zobaczę jak wchodzą na murawę w finale LM.

4

Mogłaby jutro żadna z drużyn nie awansować.

2

@Fake69 I też Lewy spartolil świetną kontrę dającą dogrywkę bo za wszelką cenę chciał kończyć sam

0

@Konfederat No ja będę oglądał a co?
Kibicem się jest a nie bywa.

4

Lewandowski 17 bramek w lidze
Sorloth 17
Budimir 16
Mayoral 15
Guruzeta 14
Morata 14

Wyżej wymienieni oprócz Polaka nie zarabiaja łącznie tyle co Polak i niektórzy nie mają aż tylu rozegranych minut.
Już nie wspominając że jego pensja wzrasta w przyszłym sezonie

7

Apeluję o spokój.
To dopiero pierwsza porażka w tym miesiącu.
Zostawcie sobie nerwy na resztę meczów

3

Logika Xaviego.
Graj Lewandowskim gdy Girona atakowała i zostawiała więcej miejsca.
Wpuść Ferrana jak Girona się wycofała całą drużyną po bramce na 4-2.

3

@Jakchcesz Spokojnie
Lewandowski nas będzie doił z kasy w przyszłym sezonie ale przynajmniej nie będzie dawał nawet 1/10 tego co Leo

0

Pedri to cień piłkarza.
Motorycznie dno, czasami mu się przebłysk techniczny zdarzy ale tak dramat.
Felix ja nie wiem po co on wchodzi,on nic nie wnosi.

0

O długo za późno.
Roberciki powinni zejść już po pierwszej połowie

0

@Szmulek Tylko że Xavi nie dostał nowego kontraktu.

0

@kanver_ Cancelo to też egoista ale on nie płacze jak mu ktoś nie poda.

0

@Sulimo Jakość mam inne zdanie np po meczu z PSG.
Natomiast najbardziej irytuje mnie ta hipokryzja a nie czy sam kończy akcje gdy powinnien podać.
Gra często egoistycznie a pierwszy ma pretensje do kogoś o to

0

Lewy topowy egoista w naszej drużynie,
ma czelność mieć pretensje do Cancelo.

0

To powinnien być karny.

1

Cwiakala już mówi o regresie Cubarsiego bo popełnił jeden poważny błąd w ostatnich meczach.
I będzie wałkował to przez rok.
Tak samo było z Araujo rok temu.
Irytujące

1

@Uukasz_93 Tam gdzie przez większość meczy w Barcelonie.

4

Gundo ale teraz sobie wracał truchcikiem.
Frenkie byłby zgnojony za to.

0

@kanver_ Aha okej to niech stoi cały mecz w miejscu bo przecież w każdej chwili mogą za nim obrońcy wyjść.

0

@Hajny Tak chowa się.
Nie zrobił żadnego ruchu.

0

@Kinginiesta zasady Negreiry,tak by powiedzieli madrycioki

0

Co to ma być???
Setkę mieli a on cofa to xD

0

Ale mnie ten Lewy irytuje.
Widzi że Gundo próbuje wejść z piłką w pole karne to zamiast wyjść i zagrać z nim na ścianę to schował się za trzema obrońcami.
Jak on chce piłkę dostać????

Myśli że Gundo minie 4 i dogra mu na pustaka?

1

Kounde odpuścił
Araujo poleciał na zamach
Cubarsi na wakacjach

1

xD
Co tu się dzieje

3

Christensen pięknie!!!!

0

Roberto z pretensjami do Roberta że mu nie wybiegł. I słusznie

3

@Kgorecki2500 Małpka mądrzejsza niż niektórzy zawodnicy Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?