Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To powinna być jeszcze żółta kartka.
1
Ewidentny faul.
Tu nie ma o czym gadać
8
Nie uwierzę w awans Bayernu dopóki nie zobaczę jak wchodzą na murawę w finale LM.
4
Mogłaby jutro żadna z drużyn nie awansować.
2
@Fake69 I też Lewy spartolil świetną kontrę dającą dogrywkę bo za wszelką cenę chciał kończyć sam
0
@Konfederat No ja będę oglądał a co?
Kibicem się jest a nie bywa.
4
Lewandowski 17 bramek w lidze
Sorloth 17
Budimir 16
Mayoral 15
Guruzeta 14
Morata 14
Wyżej wymienieni oprócz Polaka nie zarabiaja łącznie tyle co Polak i niektórzy nie mają aż tylu rozegranych minut.
Już nie wspominając że jego pensja wzrasta w przyszłym sezonie
7
Apeluję o spokój.
To dopiero pierwsza porażka w tym miesiącu.
Zostawcie sobie nerwy na resztę meczów
3
Logika Xaviego.
Graj Lewandowskim gdy Girona atakowała i zostawiała więcej miejsca.
Wpuść Ferrana jak Girona się wycofała całą drużyną po bramce na 4-2.
3
@Jakchcesz Spokojnie
Lewandowski nas będzie doił z kasy w przyszłym sezonie ale przynajmniej nie będzie dawał nawet 1/10 tego co Leo
0
Pedri to cień piłkarza.
Motorycznie dno, czasami mu się przebłysk techniczny zdarzy ale tak dramat.
Felix ja nie wiem po co on wchodzi,on nic nie wnosi.
0
O długo za późno.
Roberciki powinni zejść już po pierwszej połowie
0
@Szmulek Tylko że Xavi nie dostał nowego kontraktu.
0
@kanver_ Cancelo to też egoista ale on nie płacze jak mu ktoś nie poda.
0
@Sulimo Jakość mam inne zdanie np po meczu z PSG.
Natomiast najbardziej irytuje mnie ta hipokryzja a nie czy sam kończy akcje gdy powinnien podać.
Gra często egoistycznie a pierwszy ma pretensje do kogoś o to
0
Lewy topowy egoista w naszej drużynie,
ma czelność mieć pretensje do Cancelo.
0
To powinnien być karny.
1
Cwiakala już mówi o regresie Cubarsiego bo popełnił jeden poważny błąd w ostatnich meczach.
I będzie wałkował to przez rok.
Tak samo było z Araujo rok temu.
Irytujące
1
@Uukasz_93 Tam gdzie przez większość meczy w Barcelonie.
4
Gundo ale teraz sobie wracał truchcikiem.
Frenkie byłby zgnojony za to.
0
@kanver_ Aha okej to niech stoi cały mecz w miejscu bo przecież w każdej chwili mogą za nim obrońcy wyjść.
0
@Hajny Tak chowa się.
Nie zrobił żadnego ruchu.
0
@Kinginiesta zasady Negreiry,tak by powiedzieli madrycioki
0
Co to ma być???
Setkę mieli a on cofa to xD
0
Ale mnie ten Lewy irytuje.
Widzi że Gundo próbuje wejść z piłką w pole karne to zamiast wyjść i zagrać z nim na ścianę to schował się za trzema obrońcami.
Jak on chce piłkę dostać????
Myśli że Gundo minie 4 i dogra mu na pustaka?
1
Kounde odpuścił
Araujo poleciał na zamach
Cubarsi na wakacjach
1
xD
Co tu się dzieje
3
Christensen pięknie!!!!
0
Roberto z pretensjami do Roberta że mu nie wybiegł. I słusznie
3
@Kgorecki2500 Małpka mądrzejsza niż niektórzy zawodnicy Realu