Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lewandowski też kurwa znowu ważny mecz bez bramki.
Miał setkę na 2:0 a później zjebał setkę po której Mbappe nas dobił bo chciał za wszelką cenę kończyć sam
19
Obwinianie Xaviego za ten dwumecz to czysty idiotyzm.
Przegraliśmy przez Araujo.
Trudno zdarza się, nie przegraliśmy bo byliśmy znacznie gorszym zespołem tylko przez błąd indywidualny.
1
@Gaucho Tak to jego wina że gramy w 10 a wcześniej sobie świetnie radziliśmy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Trzeba modlić się żeby PSG szybko nie strzeliło kolejnej i liczyć na kontry jak się otworzą.
Mamy przejebane ale trzeba wierzyć
0
Szkoda Yamala ale to trzeba było zrobić
0
Co za padolino.
Żart a nie czerwona
0
Frenkie świetna piłka do Raphinhii
1
Marqinhos to ten lepszy od Araujo?
Ten co teraz stał i patrzył?
7
Tak jest.
Yamal jesteś Piękny!!!
Raphinhia trzecia bramka w dwumeczu !!!?
TOP!
1
Dobrze Frenkie dwukrotnie
0
Barca Barca Baaarcaaaaa!
1
@aspr1me Oby mu się zwróciło dzisiaj za bycie prawdziwym kibicem
1
Serducho wali jak szalone a ręce mi się tak trzęsą że ledwo ten komentarz napisałem.
0
Będzie mega ciężko i wyczuwam problemy ale damy rade.
Vamos
14
Cubarsi zrób z atakiem PSG to samo co byś zrobił z Laną i będzie dobrze.
5
W tym miesiącu mija mi 10 lat odkąd założyłem tu konto.
Strone zacząłem odwiedzać rok czy dwa wcześniej.
Dziękuję wszystkim na tej stronie za tworzenie tej unikalnej społeczności.
Życzę sobie i wam by dalej to trwało a dzisiejszy mecz był udany dla nas.
VeB!
3
@MesQueUnClub96 A co mają osiągnięcia drużynowe do indywidualnych umiejętności zawodników?
2
@bartas97 Wniosek to powinni złożyć ale o upadłość.
Polacy muszą do tego syfu dokładać nie mała kasę
1
@HypeR ja wyłączam to.
Po oglądnięciu finału LCK na to nie da się patrzyć.
Poziom dramatyczny.
0
@FcPortoFan1999 Będzie sroga weryfikacja dla G2 na MSI. Z taką grą to nawet na Amerykę będą problemy
2
@FcPortoFan1999 Mimo że aktualnie G2 nie jest tak dobre jak poprzednich latach to gładko to wezmą, Fnatic mogą sobie walczyć z BDS, Heretics czy Vitality, bardzo mizernie wyglądają w porównaniu z ostatnimi latami.
Zdziwi mnie jak urwią chociażby jedną mapę.
1
@qbuteq Przeciętnie jak każdy wczoraj oprócz Felixa.
Nie potrafiliśmy zdominować środka pola i ofensywni zawodnicy nie mieli zbyt dużo okazji się wykazać.
0
@michal26 Zdobył nam 20pkt xD
Sam przeszedł boisko, asystował sobie i strzelił do bramki po czym sam bronił naszej bramki by przeciwnik nie zdobyl ani jednego gola.
Tak to brzmi
9
W wielu takich meczach traciliśmy punkty, najczęściej przez błędy indywidualne.
Gra dzisiaj była przeciętna ale mimo to pewne 3pkt.
Widać że jesteśmy w formie bo nawet takie mecze są formalnością,mamy tą pewność siebie.
Teraz czekamy na wtorek!
0
@michal26 i jeszcze jedno, pisanie że stawianie na niego było dobrą decyzją to jakaś abstrakcja.
Przez ponad rok był karykaturą piłkarza, być może z dobrym napastnikiem byśmy więcej osiągnęli.
Teraz gra dobrze ale czy jakoś wybitnie?
Absolutnie nie, zrozumiałbym stawianie na niego jakby był jakimś Neymarem,Messim czy Salahem który swoją grą wygrywa sam mecze.
Teraz gra na poziomie który jest dla mnie normą i brawo dla niego że się odbudował ale nie można zapominać jak grał i co prezentował na boisku.
0
Jeszcze był mocno popchnięty a i tak trafił w piłkę.
0
Brawo Felix
Ładna brameczka
0
@michal26 A jak ta podłoga wyglądała?Gorszym już się nie dało być. Nie było nic pozytywnego w jego grze a technicznie to się po prostu ośmieszał.
Wtedy każdy napastnik który umiał po prostu przyjąć piłkę był lepszy od niego.
4
@michal26 Zapomnieli przecinka po prostu między trójka a czwórką.